Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Média (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=17)
-   -   screenshoty na prebal "originalky" lfs (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=791)

Tairo 25.8.2006 15:02

screenshoty na prebal "originalky" lfs
 
Jelikoz se pristi tyden rozbehne prodej licenci prez nasi firmu a budeme nabizet i moznost koupe vcetne obalu s cd-rw, prosim timto jezdce, kdo mate nejake hezke screenshoty nejlepe ze zavodu a souhlasite s jejich pouzitim, o zverejneni zde, nebo zaslani na info@actual.cz.

Dale bude moznost na individualni prani zhotovit obal ci potisk media z dodanych obrazku, takze kdo chce "originalku", na ktere bude jeho vlastni auto ve vlastnich valecnych barvach, je to mozne :) Obal bude formatu originalek, tj klasicka DVD "knizka"

Za ACTUAL LINUX, s.r.o. Ladislav Kigler, LFS nick TairoCZ

DoN 25.8.2006 16:03

muzu zkusit navrhnout nejaky cover, ale nic neslibuju :)

jet 25.8.2006 16:26

to uz tady bylo ne? takovy cover s bf1 jak projizdi blackwoodskou sikanou.. docela pekny

Tairo 25.8.2006 16:33

Quote:

Originally Posted by jet
to uz tady bylo ne? takovy cover s bf1 jak projizdi blackwoodskou sikanou.. docela pekny

jj, ale nevime, kdo je autor a zda se to smi pouzit. Navic stejne nabizime moznost individualniho prebalu, tak to chce vytvorit mustr.

DoN 25.8.2006 16:33

to jsem delal pro nemce...leda se s nima domluvit....

Tairo 25.8.2006 16:36

Quote:

Originally Posted by DoN
to jsem delal pro nemce...leda se s nima domluvit....

lepsi mit svuj original, nez potom poslochat na netu, ze jsme neco okopirovali/ukradli

Itar 25.8.2006 17:24

Quote:

Originally Posted by jet
to uz tady bylo ne? takovy cover s bf1 jak projizdi blackwoodskou sikanou.. docela pekny

Zkus n?co ud?lat....CeRT na originálce :p

jet 25.8.2006 19:19

to by asi neproslo :)

Itar 25.8.2006 19:30

A co n?jaký screen z 1. ?eské LFS ligy...Když se prodá vá v ?eské republice, tak a? tam jsou ?eši ne? :)

Tairo 25.8.2006 19:30

Quote:

Originally Posted by jet
to by asi neproslo :)

ani special cert edition pro cleny certu? :)

Tairo 25.8.2006 19:31

Quote:

Originally Posted by Itar
A co n?jaký screen z 1. ?eské LFS ligy...Když se prodá vá v ?eské republice, tak a? tam jsou ?eši ne? :)

no z ALSC par snimku mam, ale kvalita pro tisk to asi neni. Preci jen to, co vypada na obrazovce pekne, casto na papire dopadne katastrofalne, papir tolik neodpusti, jako obrazovka.

Itar 25.8.2006 19:33

njn, nebo se n?kde sejít od vybraných tým? zástupci, každý jedno auto s týmovým skinem a blik :)...a auta by mohla být r?zná

Gabelhirsch 25.8.2006 20:01

nebyl to henry ford, kdo ?ekl: "m?žete ho mít v jakékoli barv?, když to bude ?erná?" bylo by super, kdyby graficky nadaní stvo?ili n?kolik návrh? a z nich se t?eba vybrali 2 volitelné.

Spangler 26.8.2006 11:46

A co cover pro ALeRT s tucnakem v pozoru ?? :D

SIR 26.8.2006 11:50

probehlo to tu asi pred rokem, kdo to delal, netusim
http://sir.nrg-racing.net/pic/LFSS2DVDCover.jpg

jet 26.8.2006 12:09

delal to knappo a je to pekne hnusny

Spangler 26.8.2006 12:58

Quote:

Originally Posted by jet
delal to knappo a je to pekne hnusny

:D JJ, souhlasim

Kada 26.8.2006 14:12

Quote:

Originally Posted by jet
delal to knappo a je to pekne hnusny

Mne se to docela libi, kdyby to bylo v cestine... Bylo by ale docela dost prace neco takovyho vytvorit, zvlast tu zadni stranu.

Gabelhirsch 26.8.2006 16:04

Quote:

Originally Posted by Spangler
A co cover pro ALeRT s tucnakem v pozoru ?? :D

no nevím, vedení týmu by asi nebylo proti, ale n?kte?í jezdci stále vzdorují tu??á?í invazi a jen t?žko by to nesli. dost na tom, že jsem si musel na tair?v p?íkaz po?ídit rohožku s logem win p?ed dve?e :))

Spangler 26.8.2006 18:15

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch
no nevím, vedení týmu by asi nebylo proti, ale n?kte?í jezdci stále vzdorují tu??á?í invazi a jen t?žko by to nesli. dost na tom, že jsem si musel na tair?v p?íkaz po?ídit rohožku s logem win p?ed dve?e :))

:) nemyslel jsem pro vsechny, ale pro ALeRTaky ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:13.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.