Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=15)
-   -   FireBird Racing Team (pouze S2) (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1155)

MikeCZ 3.3.2007 15:07

FireBird Racing Team (pouze S2)
 
FireBird Racing Team :banana:
V týmu zatím jsem jen já sám a hledám nové ?leny..

Upozorn?ní ;) Toto je S2 team.. takže jen pro hrá?e s licencí S2 :))

Také ale hledám webmastera, který by vytvo?il (a? už samostatn?, nebo pomocí n?jakého systému - phpbb, php - nuke, phprs redakcni system apod..) webové stránky teamu a staral se o n? (webmaster by byl samoz?ejm? také ?len týmu).
A možná také n?koho kdo by mohl ud?lat n?jaký lepší skin než jsem vytvo?il já ;) (úpln? dole je náhled)

Mimochodem hodil by se ?lov?k s ve?ejnou IP adresou, abychom v p?ípad? pot?eby mohli založit vlastní server :).

Cht?l bych ješt? ?íct, že pro vstup do FireBird Teamu nemusíte být n?jaký extra dobrý jezdec nebo n?co podobného, ale zase také ne úplný lama? ;)..
Já sám také nejsem žádný mistr sv?ta :)
Hlavní je asi slušn? se chovat na zavodní dráze, pokud se p?ihodí nehoda a vy ji zaviníte, omluvíte se apod.

?lenové teamu by m?li být také aktivní. Nevím v jakém p?esn? m??ítku, ale párkrát za týden by si mohl zahrát ;))

Kontakt
ICQ: 218-022-201
E-mail: M1k3@email.cz

http://www.games4all.cz/promo_skin.jpg

Itar 3.3.2007 15:18

Tak p?eji hodn? zdaru :thumb:
PS: Lepší skin, než je ten co dole? Já v n?m nevidím problém, moc p?kná práce :) (Akorát možná odd?lat n?který zbyte?ný reklamy.)

MikeCZ 3.3.2007 15:20

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 59017)
Tak p?eji hodn? zdaru :thumb:
PS: Lepší skin, než je ten co dole? Já v n?m nevidím problém, moc p?kná práce :) (Akorát možná odd?lat n?který zbyte?ný reklamy.)

Díky ;)) tj muj 2. skin (jeste zes nevidel prvni) tech reklam tady je jeste malo proti tomu co jsem delal posledne lol to bylo asi 15 decalu na stranach

ThorR 3.3.2007 15:26

Vítej
Skin je p?kný, není se za co styd?t.
Hledat ?lena s v??ejnou IP adresou je asi zbyte?nost, stejn? by ten server asi nebyl tak moc stabilní a musel by to po?ád spoušt?t, asi lepší požádat o server na pevném serveru, ale i tak myslím, že jich je už v LFS dostatek a hodn? lidí klidn? zap?j?í.

MikeCZ 3.3.2007 15:28

Quote:

Originally Posted by ThorR (Post 59021)
Vítej
Skin je p?kný, není se za co styd?t.
Hledat ?lena s v??ejnou IP adresou je asi zbyte?nost, stejn? by ten server asi nebyl tak moc stabilní a musel by to po?ád spoušt?t, asi lepší požádat o server na pevném serveru, ale i tak myslím, že jich je už v LFS dostatek a hodn? lidí klidn? zap?j?í.

ok.. ale já myslel t?eba jen prost? založit se?rver na pár hodin nebo tak :) ne aby to behalo porad i kdyz bylo by to taky dobry :)

Pablo 3.3.2007 19:49

Quote:

Originally Posted by M1k3 (Post 59012)
...Hlavní je asi slušn? se chovat na zavodní dráze...

No musím si p?isadit, za?ni u sebe. Dneska jsem s tebou jezdil, tapetujes "BLUE FLAG - LET ME PASS" v prvním kole závodu, pak se ti n?co nepovedlo a celej závod jsi tapetoval s restartem (jako žádat o restart v 7 kole z deseti je fakt kravina), motal ses tam na výjezdu z boxu v protism?ru když už jsi byl mimo závod atd.

Woodbine 3.3.2007 21:39

Nem?žu se ubránit pocitu, že to je další tým "ala Rybíz"... :scratchchin:

MikeCZ 4.3.2007 13:56

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 59031)
No musím si p?isadit, za?ni u sebe. Dneska jsem s tebou jezdil, tapetujes "BLUE FLAG - LET ME PASS" v prvním kole závodu, pak se ti n?co nepovedlo a celej závod jsi tapetoval s restartem (jako žádat o restart v 7 kole z deseti je fakt kravina), motal ses tam na výjezdu z boxu v protism?ru když už jsi byl mimo závod atd.

1. to jsem napsal jednou to s tou modrou vlajkou, sice on byl nekolik kol prede mnou ale to bylo jen ze srandy.. navic jak uz sem rek tak sem to poslal jednou maximalne 2x ja netapetuju..
2. ten restart nekdo byl zase afk a na zacatku bylo vic bouracek.. i vic lidi halsovalo pro restart.. ale mas pravdu v 7. kole sem to asi uz hlasovat nemusel lol
3. jo v boxech sem se motal, ale ne nikomu pod nohy ne ze bych proti nekomu jezdil, blokoval apod.

Galahet 4.3.2007 14:02

nevím, ale m? osobn? pln? vyhovuje být ?lenem týmu a né si n?jaký zakládat... je jich tu dost a pokud vím tak žádný není vysloven? uzav?en pro nové ?leny... takže bych doporu?oval si vybrat n?jaký, který ti je n?jakým zp?sobem sympatický a jednat o p?ijetí... zjistíš co a jak a nemusíš ?ešit spoustu v?cí, které již v t?ch týmech jsou.

(nap?. já poslední dobou LFS docela flákám, ale má to výhodu v tom, že v týmu na mne nic nestojí, takže sem tam dostanu echo od kluk? co se d?je nebo ned?je a podle toho se pop? za?ídím :D a pak taky v?ci jako skiny a setup a tak jen vysockuji odnich :p;))

Itar 4.3.2007 14:06

Quote:

Originally Posted by Galahet (Post 59059)
nevím, ale m? osobn? pln? vyhovuje být ?lenem týmu a né si n?jaký zakládat... je jich tu dost a pokud vím tak žádný není vysloven? uzav?en pro nové ?leny... takže bych doporu?oval si vybrat n?jaký, který ti je n?jakým zp?sobem sympatický a jednat o p?ijetí... zjistíš co a jak a nemusíš ?ešit spoustu v?cí, které již v t?ch týmech jsou.

(nap?. já poslední dobou LFS docela flákám, ale má to výhodu v tom, že v týmu na mne nic nestojí, takže sem tam dostanu echo od kluk? co se d?je nebo ned?je a podle toho se pop? za?ídím :D a pak taky v?ci jako skiny a setup a tak jen vysockuji odnich :p;))

A to zase ne. Nové týmy prost? ?as od ?asu být musí, stejn? tak, jako n?které týmy musí ?as od ?asu zaniknout.

eraser007 4.3.2007 18:21

presne tak... nemozu byt po cely cas len tie iste teamy...

MikeCZ 4.3.2007 21:40

Quote:

Originally Posted by eraser007 (Post 59073)
presne tak... nemozu byt po cely cas len tie iste teamy...

vsem moc dekuji za spam..

MikeCZ 7.3.2007 17:54

lol jeden hrá? tady psal m?l pravud :D kon?ím s tím.. chjci do n?jakého teamu ?i klanu.. lol

Itar 7.3.2007 18:54

Pro?? Stránky taky nejsou špatné ;)
PS: Takový typický americký tým po všech stránkách :p

Spangler 7.3.2007 19:18

Quote:

Originally Posted by M1k3 (Post 59105)
vsem moc dekuji za spam..

Spam vypada trochu jinak

eraser007 7.3.2007 19:25

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 59313)
Spam vypada trochu jinak

napriklad takto

Quote:

lol jeden hrá? tady psal m?l pravud kon?ím s tím.. chjci do n?jakého teamu ?i klanu.. lol
{sorry za spam prispevok ale nedalo mi to...}

MikeCZ 7.3.2007 20:18

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 59307)
Pro?? Stránky taky nejsou špatné ;)
PS: Takový typický americký tým po všech stránkách :p

je to sablonka :D

Marek Micohlav 1.8.2007 11:24

MAVRDriftKing(CZ)
 
Malá p?ipomínka.......na tom aut? co je na té fotce.........takže máš na n?m gumy Cromo a na st?eše máš sponzora EVOSTAR? newím no........:D

sonyk 1.8.2007 11:37

no evostar a tusim i pirelli (nebo jak se to pise) mate kurna dodavatel?.

Dr1ftA? LojA? 1.8.2007 12:20

Quote:

Originally Posted by M1k3 (Post 59012)
FireBird Racing Team :banana:
V týmu zatím jsem jen já sám a hledám nové ?leny..

Upozorn?ní ;) Toto je S2 team.. takže jen pro hrá?e s licencí S2 :))

Také ale hledám webmastera, který by vytvo?il (a? už samostatn?, nebo pomocí n?jakého systému - phpbb, php - nuke, phprs redakcni system apod..) webové stránky teamu a staral se o n? (webmaster by byl samoz?ejm? také ?len týmu).
A možná také n?koho kdo by mohl ud?lat n?jaký lepší skin než jsem vytvo?il já ;) (úpln? dole je náhled)

Mimochodem hodil by se ?lov?k s ve?ejnou IP adresou, abychom v p?ípad? pot?eby mohli založit vlastní server :).

Cht?l bych ješt? ?íct, že pro vstup do FireBird Teamu nemusíte být n?jaký extra dobrý jezdec nebo n?co podobného, ale zase také ne úplný lama? ;)..
Já sám také nejsem žádný mistr sv?ta :)
Hlavní je asi slušn? se chovat na zavodní dráze, pokud se p?ihodí nehoda a vy ji zaviníte, omluvíte se apod.

?lenové teamu by m?li být také aktivní. Nevím v jakém p?esn? m??ítku, ale párkrát za týden by si mohl zahrát ;))

Kontakt
ICQ: 218-022-201
E-mail: M1k3@email.cz

http://www.games4all.cz/promo_skin.jpg

ja ty ti stranki klidne udelam, ucim se v designu a delam jsem par stranek.....we wordu to jde dobre a hlavne rychle!!!!!!...lol tak me teda vemes?, budu treba developer nez webmastr jo?


All times are GMT +2. The time now is 03:15.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.