Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

Faraon_cz 10.6.2007 15:59

Timto se omlouvam,tentokrat nepojedu.Pracovni povinnosti :shrug:

RiXXi 10.6.2007 18:39

Kdy budou zve?ejn?ny informace o po?tu kol v zít?ejším long závod??
Minule jsem si ?lánek "Poslední informace" p?e?etl až po závod? a to jsem stránky sledoval každou chvilku...

Galahet 10.6.2007 22:08

Výsledky budou ješt? dnes? asi ne co... :o

Sali 10.6.2007 23:05

Omlouvam se ze zitrejsiho zavodu. Bohuzel musim do prace :arge:

Jupiter 11.6.2007 08:39

Quote:

Originally Posted by RiXXi (Post 65403)
Kdy budou zve?ejn?ny informace o po?tu kol v zít?ejším long závod??

To by som tiez rad vedel, mohlo by sa to rovno napisat aj do propozicii ku vsetkym zostavajucim zavodom.

zipper 11.6.2007 08:48

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 65427)
Protesty se snad do?eší v pr?b?hu zít?ka, ale tuto poznámku sem mohu napsat již nyní:

Nebyl start, kde by se do 1. splitu nestala n?jaká vážn?jší nehoda... v každé divizi se p?i každém startu našlo n?kolik jedinc?, co se nedokáží udržet na uzd?...

Od p?íštího závodu se budou incidenty v prvním úseku ?ešit automaticky a budou navíc bonusov? trestány! Takže prosím všechny aby jeli opatrn?! Závod se nikdy nevyhrává v první zatá?ce! Naopak ho tam ale lze velmi snadno prohrát!

O trestání v lag startu se uvažuje též? ?ekl bych, že v?tšin? lidí leze na ervy chování n?kterých jedinc?, kte?í to v lag startu bezstarostn? a beztrestn? rozst?elí :(

comm 11.6.2007 10:17

http://www.czechlfs.net/liga/?mid=808

Toto není aktualní rozd?lení z LFS worldu. Na?ítání rozd?lení bylo zmraženo administrátorem.

eh?

DoN 11.6.2007 10:20

po pulnoci (po uzaverce hotlapu) to "stopli", aby se to nacetlo hned.

Tairo 11.6.2007 10:22

a hlavne aby si nekdo "nedohotlapil" treba ve 3 rano.

comm 11.6.2007 10:50

Aha, tak nechapu proc to neni aktualni rozdeleni...

Tairo 11.6.2007 10:59

Quote:

Originally Posted by comm (Post 65450)
Aha, tak nechapu proc to neni aktualni rozdeleni...

aktualni rozdeleni pro ligu to je, ale neni to aktualni rozdeleni z LFSWorldu, jak je tam psano, jelikoz to se meni s kazdym dalsim hotlapem i po pulnoci.

DoN 11.6.2007 11:00

no to, co tam vidis, je stav z pulnoci - tedy platny....

Megin 11.6.2007 11:14

Poprosil by som dakoho z realizatorskeho timu aby sa jasne vyjadril:

51. Megin 1:32.890 FXR Martin Plško InSeRT

Mozem pouzivat InSeRT-Megin alebo musim mat InSeRT-M.Plsko :confused:.

Nikde to nie je jasne napisane aky nick sa ma pouzivat v zavode A neodznel jasny nazor (skor prikaz) na fore. Tak ako teda?

Edit: v prvom preteku som mal InSeRT-Megin....

Sisso 11.6.2007 12:07

Sice nie som z realizatorskeho timu, ale realne meno (alebo realne vyzerajuci pseudonym) znamena v tvojom pripade: Martin Plško

Mozno by to chcelo zaviest v preteku nick v tvare napr. 022 - R.Šišolák a v jednotnej bielej farbe

Galahet 11.6.2007 12:20

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 65453)
Mozem pouzivat InSeRT-Megin alebo musim mat InSeRT-M.Plsko :confused:.

Ja myslím, že když budeš mít v závod? Insert- M.Plsko tak nic nepokazíš a aby lidé v?d?li o koho jde tak si ho? do podpisu na fórum n?co jak mám já... Aby bylo poznat kdo je kdo a pomalu se to n?jak zažilo...jak už jsem psal víše... ono to pak nemusí vypadat moc v?rohodn?, když se bude sponzor dívat na video a uvidí, že byl první "NasraD", druhej "Vygum" a t?etí t?eba co já vím "Kdovi" .... (jen ukýzka neberte vážn?) prost? to asi nebude zrovna d?lat dojem jako v?rohoná liga, když se podíváte na n?které nicky... Nebo myslíte že jo?

Furt to chcete mít jako reálný závod, ale ve skute?nosti taky nejezdí závodníc pod nickem, ale pod svým civilním jménem (až na pár vyjímek, ale to jsou více mén? reálné pseudonimy ;-) )

Megin 11.6.2007 13:46

Quote:

Originally Posted by Galahet (Post 65460)
...

ok, koli sponzorom... suhlas... spravny argument.... napravene, opravene.... howg :sour: :thumb:

Kdo.vi 11.6.2007 14:15

Quote:

Originally Posted by Galahet (Post 65460)
...a t?etí t?eba co já vím "Kdovi"...

3. místo, takovej úsp?ch :D
Sisso: Spíš než na jméno v n?jakém oficiálním tvaru bych se zam??il na text na poznávacíc zna?kách, protože mít tam Uhni! Brakes! vokr.com nebo n?co podobnýho nevypadá zrovna oficiáln?

Ghost_CZ 11.6.2007 14:33

Uvol?uju svoje místo v D1, nepojedu. Omlouvam se že dávam v?d?t takhle pozd?, p?vodn? jsem myslel že pojedu i p?es tu zít?ejší zkoušku, ale dneska vypluly a na povrch nový informace a prost? jet nem?žu, i když bych rád.

desertman 11.6.2007 16:28

bude se dneska rozesílat informa?ní mail nebo bude stejné heslo jako minule?

sonyk 11.6.2007 16:31

Quote:

Originally Posted by desertman (Post 65466)
bude se dneska rozesílat informa?ní mail nebo bude stejné heslo jako minule?

bude se rozesilat


All times are GMT +2. The time now is 21:26.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.