Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   rFACTOR (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=210)

Pablo 27.7.2006 17:52

2Jardier: nevím, pro? by se m?l Geaferovi n?kdo vysmát, když napíše slušný p?ísp?vek. Každý má právo na sv?j názor.

LFS má taky nedod?lky p?ípadn? v?ci v prvním stádiu vývoje (t?eba zmi?ované poškození), ale to hlavní, fyziku a pocit, že opravdu ?ídím a cítím auto má super a to je u m? hlavní. rF jsem zkoušel docela dlouho, když vyšly PCC a zkrátka spokojen jsem nebyl, i když jsem to p?enastavoval jak to šlo. Fyzika byla totáln? gumová, zatá?et jsem musel dobrou 0,5s p?ed než se n?co d?lo a celkov? bylo auto pro m? ne?itelný, musel jsem se tra? u?it nazpam?? a ne jet podle toho co vidím a cítím. V LFS mám zkrátka upln? jiný požitek z jízdy, FF odezvy a všeho. Nikomu rF neberu, koneckonc? konkurence je dobrá aby vývojá?i neusnuli :)

Jardier 27.7.2006 17:53

Quote:

Originally Posted by Pablo
2Jardier: nevím, pro? by se m?l Geaferovi n?kdo vysmát, když napíše slušný p?ísp?vek. Každý má právo na sv?j názor.

bohuzel i takovy se nekdy najdou

Jardier 27.7.2006 17:54

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
tak onboard videa pro vas.. kvalita nevalna, nic velkyho od toho necekejte.. :)

zavod proti AIkum..
http://wiruzik.ic.cz/octavky.avi

online zavod na SR.. muj start bez kvaltu.. :)
http://wiruzik.ic.cz/octavky_online.avi

ehm hezkej start :D :D

WiRuZik 27.7.2006 18:37

Quote:

Originally Posted by ThorR
hele detaily ve h?e máš na max ?

ne ty detaily jsem v prvnim videu stahl, protoze jsem mel pustenej Fraps realtime pri tom kdy sem jel.. :)
a to druhy video je z replaye, ale detaily jsem zapomel namaxovat.. :D

WiRuZik 27.7.2006 18:38

Quote:

Originally Posted by Jardier
ehm hezkej start :D :D

ze jo? :D ale dal bych ruku do ohne za to, ze jsem urcite zaradil.. asi ne dostatecne no.. :D obcas mi v tomdle muj DFP nejak blbne..

SIR 27.7.2006 18:40

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
ze jo? :D ale dal bych ruku do ohne za to, ze jsem urcite zaradil.. asi ne dostatecne no.. :D obcas mi v tomdle muj DFP nejak blbne..

[OT]nedela to jen DFP, ale i M$, obcas zaradim/podradim o stupen az dva vic nez chci
a u toho podrazeni to je nejhorsi
[/OT]

Woodbine 29.7.2006 01:04

Japa se u týdle hry invertujou ff efekty? Stáhnul jsem si demo a chová se to tak, že to volant jakoby odpuzuje od st?edový polohy. V rychlosti jsem prolez n?jaký .ini soubory, ale nic kloudnýho k p?epsání jsem tam nenašel.

Jinak k samotný h?e - docela to jde, ?ekal jsem, že to bude horší. Subjektivn? bych ?ek, že pocit z ?ízení auta mám o trochu lepší než t?eba u GTR2.

WiRuZik 29.7.2006 15:31

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Japa se u týdle hry invertujou ff efekty? Stáhnul jsem si demo a chová se to tak, že to volant jakoby odpuzuje od st?edový polohy. V rychlosti jsem prolez n?jaký .ini soubory, ale nic kloudnýho k p?epsání jsem tam nenašel.

Jinak k samotný h?e - docela to jde, ?ekal jsem, že to bude horší. Subjektivn? bych ?ek, že pocit z ?ízení auta mám o trochu lepší než t?eba u GTR2.

pocit rizeni je zavisly jen a jen na .plr souboru.. nastavuje se tam toho ohledne FF strasna spousta a clovek si s tim musi dost hrat aby se mu povedlo mit z toho to co chce..

a invertovani je stejny jako v jinych ISI hrach.. normalne ve hre v nastaveni das silu FF do minusovych hodnot :)

Itar 29.7.2006 21:48

http://itar.blog.cz/galerie/rfactor/skoda-octavia-cup

taky už jsem s Jardierem na sezónu nachystaný :)

Jardier 29.7.2006 23:11

Quote:

Originally Posted by Itar
http://itar.blog.cz/galerie/rfactor/skoda-octavia-cup

taky už jsem s Jardierem na sezónu nachystaný :)

dobra prace :D :D

Itar 30.7.2006 15:13

Už snad poslední update skin?, link uvedený o dva p?ísp?vky výše :)

WiRuZik 30.7.2006 16:38

no aby ty skiny nakonec k necemu byli.. :( Premysli se, ze se pojede bez skinu, coz imho nechapu.. uvidime jak to dopadne..

Itar 30.7.2006 17:17

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
no aby ty skiny nakonec k necemu byli.. :( Premysli se, ze se pojede bez skinu, coz imho nechapu.. uvidime jak to dopadne..

To bych jim asi n?co ud?lal, strávil jsem nad tím 5 hodin

Woodbine 30.7.2006 17:32

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
a invertovani je stejny jako v jinych ISI hrach.. normalne ve hre v nastaveni das silu FF do minusovych hodnot :)

Trochu jsem laboroval, dokud jsem na to nep?išel. :) I tak ale dík. Jiný ISI hry nehraju a asi ani nebudu, pro m? zatím z?stává jediná modla... ;)

Geafer 30.7.2006 21:15

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
no aby ty skiny nakonec k necemu byli.. :( Premysli se, ze se pojede bez skinu, coz imho nechapu.. uvidime jak to dopadne..

Taky jsem zv?dav. Osobn? si myslím, že je to blbost. To by pak názvy tým? byly pouze text v databázi. N?kdo má rád oficiální skiny, protože je fanoušek a líbí se mu. Možná je to taky problém, že na n?který amatérský skiny se zase nedá koukat. Po?ád by m?lo platit, že jezdí týmy a ty se reprezentujou svými barvami a ostatní by se je m?li nau?it rozlišovat. Nevím, jak to chodí v reálu, zda existuje komise, která schvaluje grafické návrhy na vozy ?i nikoli, ale možná by nebylo od v?ci, kdyby n?kdo povolaný v nejhorších p?ípadech zamítl design a vrátil k p?epracování.

WiRuZik 30.7.2006 21:27

Quote:

Originally Posted by Geafer
Taky jsem zv?dav. Osobn? si myslím, že je to blbost. To by pak názvy tým? byly pouze text v databázi. N?kdo má rád oficiální skiny, protože je fanoušek a líbí se mu. Možná je to taky problém, že na n?který amatérský skiny se zase nedá koukat. Po?ád by m?lo platit, že jezdí týmy a ty se reprezentujou svými barvami a ostatní by se je m?li nau?it rozlišovat. Nevím, jak to chodí v reálu, zda existuje komise, která schvaluje grafické návrhy na vozy ?i nikoli, ale možná by nebylo od v?ci, kdyby n?kdo povolaný v nejhorších p?ípadech zamítl design a vrátil k p?epracování.

ja bych tomu nechal volno uplne.. at si lidi delaji co chteji.. ale vetsinou, kdyz uz si s tim nekdo dava takovy prace aby delal skin, tak vetsinou z toho vyleze i skin kvalitni.. a kdyz ne hned, tak treba pak mu to neda a udela novy a hezky skin.. neprislo mi, ze by me nejaky skin pohorsoval.. :) ale jezdim jen Megany tak nevim :) treba Vltavin a myslim ze jmenovite Fuca mel perfekt skin na Laguna Sece.. :)

Chaos 31.7.2006 11:26

v realu to nikdo neresi, protoze kdo ma dost penez na to, aby moh zavodit, tak si zaplati i za "skin", kterej ho bude dustojne reprezentovat... kontrolujou se akorat povinny prvky...

WiRuZik 2.8.2006 13:09

VYŠEL NOVÝ PATCH!!! :) Opravuje toho veeelmi :)

a tady házím m?j pohled na v?erejší závody Megan?????? :)

http://wiruzik.ic.cz/Hocken_Megane/hocken.html

Itar 2.8.2006 13:20

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
VYŠEL NOVÝ PATCH!!! :) Opravuje toho veeelmi :)

a tady házím m?j pohled na v?erejší závody Megan?????? :)

http://wiruzik.ic.cz/Hocken_Megane/hocken.html

Ty si trdlo...kdyby jsi jel na jistotu, mohl jsi být 3. :)

Agarash 2.8.2006 15:28

Quote:

Originally Posted by WiRuZik
VYŠEL NOVÝ PATCH!!! :) Opravuje toho veeelmi :)

a tady házím m?j pohled na v?erejší závody Megan?????? :)

http://wiruzik.ic.cz/Hocken_Megane/hocken.html

Musim uznat, ze to vypada velmi pekne.


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.