Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   LX Cup - 3. závod - AS North (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2957)

Kid222 24.3.2013 18:39

LX Cup - 3. závod - AS North
 
Ve t?etím závod? se poprvé podíváme na Astonský okruh.

Na základ? hlasování v této anket? se termín závodu posouvá o jeden týden na 7.4.! Všechny ostatní termíny z?stávají nezm?n?ny.
Všichni o tomto budou vyrozum?ni mailem a ?lánkem na czechlfs, ale pro jistotu si toto sd?lte i vzájemn? mezi sebou. :)


Tradi?ní harmonogram:
18:00 volný trénink
18:55 nejpozd?jší p?íchod na server
19:00 start kvalifikace
19:25 start 2. ?ásti kvalifikace (v p?ípad? ú?asti 33 a více voz?)
19:25 (?i 19:45) p?estávka 5 minut
cca 19:30 (?i 19:55) sprint (7 kol)
po dokon?ení sprintu a sestavení roštu 5 minut p?estávka, poté start hodinového závodu

Díky události v minulém závod? už nebudu ud?lovat vyjímky pozd? p?íchozím. Kdo nebude na serveru v 18:55, má sm?lu.

JackCY 25.3.2013 17:42

Kid222, ?asto se to ?eší zm?nou hesla p?i startu ve?era/vypršení doby pro vstup, kdy je nové heslo oznámeno na serveru p?ítomným a kdo tam není ho tak neví.

---

Kdo chce p?ij?te 31.3. v 19:00 na ALTP server, m?žeme dát zkušební trénink závody.

Belda_CZ 25.3.2013 23:33

Quote:

Originally Posted by JackCY (Post 135225)
Kid222, ?asto se to ?eší zm?nou hesla p?i startu ve?era/vypršení doby pro vstup, kdy je nové heslo oznámeno na serveru p?ítomným a kdo tam není ho tak neví.

---

Kdo chce p?ij?te 31.3. v 19:00 na ALTP server, m?žeme dát zkušební trénink závody.

A co v pátek? :) Jak jste na tom s ?asama? Dneska jsem m?l radost, že jsem kone?n? prolomil 2:17.000 :banana: ale vy :alien2::alien2::alien2: už jste ur?it? n?kde kolem 2:15.000, co? :D

Kid222 26.3.2013 00:06

Quote:

Originally Posted by JackCY (Post 135225)
Kid222, ?asto se to ?eší zm?nou hesla p?i startu ve?era/vypršení doby pro vstup, kdy je nové heslo oznámeno na serveru p?ítomným a kdo tam není ho tak neví.

Dobrý nápad, budu se ho možná držet. :)

Lala 26.3.2013 09:26

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135227)
... n?kde kolem 2:15.000, co? :D

2:15.43

Teoreticky PB je nekde kousek nad tech 15, ale to nevim, jak bych poskladal, a jak bych musel proletet posledni sektor. Koncem tydne jsem se motal nad tim PB o setinky. Ted jsem ale tyden mimo volant, tak nemuzu trenovat a zkouset to stlacit.

Je to teda zajeto zase na Ghostovu setu tady z fora ... ten univerzal, co sem daval uz pred prvnim zavodem :)

Ghost_CZ 26.3.2013 10:00

M?žu maximáln? doporu?it set ze setupgridu:
http://www.setupgrid.net/?action=set...tup_id=LX4@AS7
Nic lepšího nemám. Jsem celkem rád, že se závod posunuje, protože za?nu trénovat až po velikonocích - po práci sport a pak už na to nemám náladu.

bavorak 26.3.2013 11:28

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 135231)
M?žu maximáln? doporu?it set ze setupgridu:
http://www.setupgrid.net/?action=set...tup_id=LX4@AS7
Nic lepšího nemám. Jsem celkem rád, že se závod posunuje, protože za?nu trénovat až po velikonocích - po práci sport a pak už na to nemám náladu.

Tak ono je to wr setup takze uz moc lepsie ani nejde mat :D
Ja som tiez rad ze boli vyslysane moje prosby o presunutie zavodu. Dufam ze to niekomu nenarusilo program tak ze by mohol ist v povodnom termine a nemohol ist v novom.

Belda_CZ 26.3.2013 12:06

setup a testování
 
Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 135231)
M?žu maximáln? doporu?it set ze setupgridu:
http://www.setupgrid.net/?action=set...tup_id=LX4@AS7
Nic lepšího nemám. Jsem celkem rád, že se závod posunuje, protože za?nu trénovat až po velikonocích - po práci sport a pak už na to nemám náladu.

Díkys, zítra ho otestuju. :) Ale jestli je to WR set, tak bude na kvaldu, možná na sprint, ale na hodinu ur?it? ne, takže jsem si trochu oddychl, že 2 dny lazení a testování auta nespláchnu do záchoda. :D

JackCY 26.3.2013 13:39

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135227)
A co v pátek? :) Jak jste na tom s ?asama? Dneska jsem m?l radost, že jsem kone?n? prolomil 2:17.000 :banana: ale vy :alien2::alien2::alien2: už jste ur?it? n?kde kolem 2:15.000, co? :D

Nevím já jsem jezdil jen 2x a setup nemám, jen jsem zkoušel co jsem našel u sebe staršího nebo z FE25 a z KY31.

Výhoda LX4 je že jeden setup se dá jet na hodn? tratích, sta?í menší úpravy ?asto. Samoz?ejm? pro lepší ?asy je ale lepší mít setup na míru a na tra? ale i z LFSW je vid?t že tomu tak není nutno tolik.

?as nevím, asi 16 jsem jezdil. Jsem trošku rád že to není AS7R i když mi za?íná p?ipadat že na tom asi nesejde a brzdy budu ni?it tak jako tak.

Asi každý ve?er je n?kdo na serveru. Navím, nesleduji, zeptej se Lubika ten tam je po?ád :D

Já bych to nechal na ned?li, na 19.00, p?vodní ?as, slézt se tam a n?co potrénovat spole?n? a? to není taková nuda jezdit stále sám.

Setup nemám, budu ?ešit až potom v ned?li, n?co si vyrobím ?i upravím.
FE25 setup nebyl špatný, když jsem odstranil moji krutou p?etá?ivost diferenciálu.

Belda_CZ 26.3.2013 18:02

Ni?it brzdy, jak to myslíš?? :)

No potkávám tam vždycky n?koho, kolem 4 se slezem v?tšinou a Lubika i Ljubika zrovna pravideln?. :D

bavorak 26.3.2013 18:47

tak som dneska skusal...setup super...ale hlavne posledny sektor je dost tazky trafit rychlo... najskor som jazdil online a dal 2:14:70 a potom som si povedal, ze vyskusam hotlap...tam 2:14:24 no rezervy su velke...spb mam 2:13:77 ale je to strasne tazke trafit zopakovat...asi este budem musiet postudovat wr, aby som dosiel na finty :)
Inak setup spalim za 2 kola takze treba zacat pracovat aj na race variante

Lubik 26.3.2013 20:01

To jo akorad ja nejezdim :).Mam jen par kol oproti Vam co tam jezdite kazdej den...Jen Vas chodim kontrolovat :bandit:

Belda_CZ 26.3.2013 20:07

Ty jo pod 2:15 to už je krutá pila! :thumb: Na WR video jsem koukal, podle hotlap analyseru jsem ud?lal kvalty, ale ješt? jsem nebyl schopen napodobit jízdu. :D

Kde prosím najdeš to SPB?? :)

Jenom ze zv?davosti, jaký jezdíš rozsah volantu a rejd? ;)

EDIT: Áá tak koukám, že seš už 5. na sv?t? Bavoráku, gratulace!

JackCY 26.3.2013 21:25

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135238)
Ty jo pod 2:15 to už je krutá pila! :thumb: Na WR video jsem koukal, podle hotlap analyseru jsem ud?lal kvalty, ale ješt? jsem nebyl schopen napodobit jízdu. :D

Kde prosím najdeš to SPB?? :)

Jenom ze zv?davosti, jaký jezdíš rozsah volantu a rejd? ;)

EDIT: Áá tak koukám, že seš už 5. na sv?t? Bavoráku, gratulace!

Nebo 5. kdo tam nahrál replay ;)

Jen a? trénuje, hlavn? a? race setup ud?lá :D

Jak znám Aston, vydím to na +1s oproti tomu co bych si p?ál nebo dokážu jet na KY a v prvním kole dojde k havárce a skon?ím na konci pole. Prost? Aston :shrug:

Ni?it brzdy? Není ABS a nejsou pedály asi tak. LX4 velice rádo gumuje a blokuje kola.

Belda_CZ 27.3.2013 00:56

Tak v tom p?ípad? ni?íš gumy, ale ne brzdy, ;) nevím o tom, že by LFS n?jak simulovalo jejich teploty a opot?ebení.

Tak lidi s ?asama kolem 2:15 už si tam ty ?asy nejspíš nahrajou, ur?it? existuje vyjímka, ale kdo by se nepochlubil. :)

bavorak 27.3.2013 11:16

Diky za gratulaciu...ale ta bude opodstatnena ked dam Marusa :D a mne neslo o chlubenie sa, ale skor o to, aby som videl v analyzeri, kde najviac stracam ;)
Inak spb nenajdes nikde...musis si pamatat najlepsie sektory, ktore si zajazdil a potom z nich si vypocitat, aky by bol najlepsi cas, kebyze ich das vsetky v jednom kole
A ano JackCY...race setup bude teraz ovela podstatnejsi ako 5.miesto na lfsw...a bude podla mna aj dost zlozite ho urobit lebo sa to tam pali a je tam max jedna rovinka, ked to trochu schladne. O predne sa nebojim ale zadne pneu bude umenie vyladit...

Belda_CZ 27.3.2013 11:59

Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. ;) Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní. :)

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? :D Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr. :)

bavorak 27.3.2013 14:02

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135242)
Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. ;) Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní. :)

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? :D Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr. :)

ja jazdim vzdy max stupnov co sa tyka volantu a ostatne ladi jackcy..tam sa v tom nevyznam...viem akurat co robi zadny toe...
ja inak spojku nemam ale aj keby som mal tak asi sa k tomu nedokopem aby som ju pouzival...toto necham borcom ako troy, ktory da s H-ckom a spojkou tridsatkrat za sebou v endu lepsi cas ako ja v Q :D (a to mu este kocka beha popred monitor[interny humor, ale niektori mozno pochopia])

Puma /// 27.3.2013 18:05

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135242)
Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. ;) Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní. :)

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? :D Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr. :)

ale no taaak :) jazdime to predsa koli zabave :) aspon teda ja,,, a snazim sa to napodobit co najrealnejsie :) preto som aj vlastne postavil sim kokpit a preto som kupoval G25. Ak to teda mam.. tak tu spojku a H-cko urcite pouzivat budem aj za cenu, ze mi ujde sekunda , dve. No ide predsa o to, zdokonalit sa v jezdeckom umeni, a pocit si myslim je potom o to lepsi ked sa podari pekny vysledok ;) FOR FUN :banana:

JackCY 27.3.2013 19:17

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135240)
Tak v tom p?ípad? ni?íš gumy, ale ne brzdy, ;) nevím o tom, že by LFS n?jak simulovalo jejich teploty a opot?ebení.

Tak lidi s ?asama kolem 2:15 už si tam ty ?asy nejspíš nahrajou, ur?it? existuje vyjímka, ale kdo by se nepochlubil. :)

Kv?li tomu že v replayi je celý setup to tam n?kdo nenahrává.
Jelikož setupy se hodí pro závody a je lepší když je tak konkurence nemá. A nahrání replaye na LFSW je defakto skoro stejné jako kdyby jsi ho nahrál na LFS fórum a sdílel ho jako soubor. N?co se dá vy?íst z LFSW což je docela hodn? v?cí. Komu to je málo a jezdí mezinárodní ligy apod. tak se ?asto n?jak záhadn? díky p?átel?m dostane k WR setup?m z LFSW nebo p?ímo k tomu jak je z LFSW dostat.

Je o tom i n?co na LFS fóru ale moc se o tom nemluví nebo? by Scawen musel op?t pracovat na LFS a více zabezpe?it setupy v replayích. I já ten setup našel v tom replayi, problém je že je zakódovaný/zašifrovaný a m? se to dešifrovat nechce.


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.