Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   2 monitory na LFS (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2353)

Pedro_CZ 8.4.2009 22:15

2 monitory na LFS
 
Zdraví?ko chlapi,

prosím Vás, mám jenom dotaz. Mám monitor 4:3 20" a cht?l bych kupovat ješt? jeden 22" jen na lfs. Zajímalo by m?, jestli to bude náro?n?jší na grafiku? Ono v podstat? by mi vyhovovalo, kdyby p?i hraní lfs nebyl ten druhý monitor (20") v?bec aktivní, jelikož na n?j stejn? neuvidím. P?jde to tak ud?lat? Díky

Chaos 8.4.2009 22:18

zalezi na tom, jake rozliseni na tom monitoru budes provozovat... pokud stejne, tak je to jedno... a zalezi na tobe jestli si navolis aby LFS pouzivalo oba monitory nebo jen jeden...

Branislav 15.4.2009 15:19

Osobne pouzivam dva monitory na LFS len na screenshoty . Pouzival som to v istej dobe ,ze na jednom som mal normal lfs a na druhom som mal telemetriu.
Problem pouzivania Strech screen over two monitors ,cize obraz cez dva monitory pocas hrania lfs ,je hlavne ten ,ze prave stred je medzi monitormi. Boli utilitky posunut FOV tak na monitor aby som mal vlastne pohlad do prava na druhom monitore ,ale tu fungovalo len na patchi V ale ajtak sa mi to ako tak nepodarilo normalne rozchodit (stale som mal okolo 1-3fps a to neni normalne ,vravelo sa ,ze s ATI kartami to neslo).

Neaky som dneska rozkecany sakra

JENDAN 16.4.2009 22:15

http://webbordel.wz.cz/galerie/IMG_1036.JPG
tak jsem dneska ucinil pokus na mixedcup a musim rict, ze to bylo super :)
Jeste by to ale chtelo dalsi na druhou stranu.

revEn 17.4.2009 07:45

Pekne :) Az na tu Java ( uff .. nakonec jsem to slovo prece jen vyslovil ) ucebnici, nebo co to je, lezici na tak peknym 13" thinkpadu :D ... pomerne zajimava kombinace

JENDAN 17.4.2009 09:30

Quote:

Originally Posted by revEn (Post 102899)
Pekne :) Az na tu Java ( uff .. nakonec jsem to slovo prece jen vyslovil ) ucebnici, nebo co to je, lezici na tak peknym 13" thinkpadu :D ... pomerne zajimava kombinace

nj. Uz tu ucebnici musim prezvejkat abych uz mel trosku klid. Jiinak tady se docela hodila jako tezitko. Cely mechanizmus byl v tom ze na "W" jsem polozil matku(tu sroubovaci) a na ni javu. :)

Chaos 17.4.2009 16:04

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 102904)
nj. Uz tu ucebnici musim prezvejkat abych uz mel trosku klid. Jiinak tady se docela hodila jako tezitko. Cely mechanizmus byl v tom ze na "W" jsem polozil matku(tu sroubovaci) a na ni javu. :)

na tom spectator compu si muzes v nastaveni/pohled nastavit napevno pohled kam chces ne?
edit> me ted napadlo> to jedes na LAN a mas druhej comp pripojenej jako dalsiho uzivatele? jestli jo, tak to bez druhyho lfsnicku nepujde udelat pri online zavode...

JENDAN 18.4.2009 13:13

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 102915)
na tom spectator compu si muzes v nastaveni/pohled nastavit napevno pohled kam chces ne?
edit> me ted napadlo> to jedes na LAN a mas druhej comp pripojenej jako dalsiho uzivatele? jestli jo, tak to bez druhyho lfsnicku nepujde udelat pri online zavode...

mel jsem vypujcenou druhou licenci na spec
EDIT: navic z fotky je patrny, ze tam je nejakej Branislav a Gothar, kteri nebyli u me na navsteve ;)

Branislav 20.4.2009 21:56

1 Attachment(s)
takze po dlhom case mi nedalo a znovu som trocha vyskusal spravit dual screen a aha tentokrat to vyslo na jednotku aha . Bordel nevsimat byt v prestavbe a nudzovy rezim :D volant je nakrivo ano viem :D

JENDAN 22.4.2009 22:18

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 103026)
takze po dlhom case mi nedalo a znovu som trocha vyskusal spravit dual screen a aha tentokrat to vyslo na jednotku aha . Bordel nevsimat byt v prestavbe a nudzovy rezim :D volant je nakrivo ano viem :D

a ty to mas jak s dual screanem?
add volant: co s tim mas? Mozna mam to stejny a nevim, jak to lecit.

Branislav 23.4.2009 00:43

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 103130)
a ty to mas jak s dual screanem?
add volant: co s tim mas? Mozna mam to stejny a nevim, jak to lecit.

mam to cez dual screen a trocha poupraveny FOV s jednym programom.(odporucam ten simple od julsa )
Volant som asi znicil :D mal som nervy na pedale :D


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.