Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zajímavé akce, které by nem?ly uniknout naší (Vaší) pozornosti (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1279)

Zdenek CZE 2.10.2008 19:58

Kdyby n?kdo cht?l, tak m?že jet te? v sobotu nebo v ned?li do Berouna na M?R závod? automobil? do vrchu - amatér?. Já tam jedu a v??te mi že to stojí za to, ty jezdci jdou do toho na hranici svých možností (n?kdy i za nimi):D. Já tam jedu v sobotu:). Více na http://www.edda.cz/mscrdovrchu/

Kurt_Kombajn 6.10.2008 18:32

2. Setkání mistr? - Ostrava, 11. ?íjna 2008
 
Další strohé informace zde : http://www.autoklubvsetin.com/setkani/index.html
Pro v?tšinu asi docela z ruky, ale co kdyby.. :)

Spangler 10.10.2008 10:36

Trochu z jineho soudku, kazdopadne mozna by to nekoho mohlo zajimat.

V sobotu 1.11. se v prazskem atelieru kona druhe setkani serveru fotoradce.cz. Setkani je formou workshopu - tentokrat portret a akt. Bude k dispozici profesionalni atelier s profesionalnim vybavenim vcetne modelek :) Za normalnich okolnosti bych tam nejel, ale taky za normalnich okolnosti stoji takovy workshop okolo 2-4kkc, tentokrat za pouhych 490kc na osobu. Ja nejspise jedu, co vy ? :)

Vice info zde

Krpas 16.10.2008 13:22

26.10.2008 je v Moste den otevrenejch dveri. Nepojede se nekdo sklouznout se svym vozidlem ? Ja jedu urcite, byl jsem i minulej rok a super odreagovani za rozumnej peniz.

10min = 100Kc
mozna to nekomu prijde malo casu ale verte ze stihnete cca 4 kola a seriovejsi auto toho ma tak akorat dost :)

Kid222 16.10.2008 14:12

Quote:

Originally Posted by Krpas (Post 93059)
26.10.2008 je v Moste den otevrenejch dveri. Nepojede se nekdo sklouznout se svym vozidlem ? Ja jedu urcite, byl jsem i minulej rok a super odreagovani za rozumnej peniz.

10min = 100Kc
mozna to nekomu prijde malo casu ale verte ze stihnete cca 4 kola a seriovejsi auto toho ma tak akorat dost :)

To je výhodn?jší, než motokáry. :) Kdyby to nebylo tak daleko, tak tam jedu.

Chaos 16.10.2008 14:13

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 93061)
To je výhodn?jší, než motokáry. :)

zapominas na spotrebu paliva a pneu ;) hlavne pneu neni problem za par jizd odepsat...

Branislav 16.10.2008 16:20

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 93062)
zapominas na spotrebu paliva a pneu ;) hlavne pneu neni problem za par jizd odepsat...

ale je to zanedbatelne ked si to porovnas so zazitkom z jazdy . Ja len podotknem ,ze ja som po dvoch jazdach v brne vymienal aj brzdove platnicky :D Pneu mi to az tak nezralo tie vydrzali asi 5 jazd ,palivo ma netrapi

Krpas 16.10.2008 22:33

Jak rika Chaos a spol. Gumy pri trochu drsnejsi jizde jdou pekne do ..... ale jelikoz je konec sezony dam jim opet co proto :)
Kazdopadne myslim, ze zazitky za to stoji. Hlavne me mile prekvapilo, ze Most tim jak je uzkej a klikatej , staci vam na vyblbnuti i slabsi auto. Brno je dalnice kde potrebujete opravdu neco co jede aby jste ztoho meli nakej pozitek.

Kid222: mam to do Mostu 200 km a ver ze to zato opravdu stoji :bandit:

Woodbine 16.10.2008 22:40

Asi se taky pojedu podívat a svézt, ale mám trochu obavy, abych tam nebyl brzda nebo to n?kam nevyndal. Na okruhu jsem ješt? nikdy nejel... :shy:

Woyta 17.10.2008 01:23

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 93085)
Asi se taky pojedu podívat a svézt, ale mám trochu obavy, abych tam nebyl brzda nebo to n?kam nevyndal. Na okruhu jsem ješt? nikdy nejel... :shy:

Hrajes LFS? Hrajes.
Takze brzdit nebudes. :D
(a kupodivu se to i rymuje)

JENDAN 17.10.2008 06:37

26.10. budu v teplicich znova na motokarach, takze kdyby to skoncilo nejak slusne tak bych se prisel mrknout.
Do kolika to je?

Chaos 17.10.2008 08:13

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 93085)
Asi se taky pojedu podívat a svézt, ale mám trochu obavy, abych tam nebyl brzda nebo to n?kam nevyndal. Na okruhu jsem ješt? nikdy nejel... :shy:

jj Woyta ma pravdu... kdyz jezdis LFS, tak vis kudy jezdit, spousta lidi to netusi... akorat se pripravte na to, ze tam pojede snad vsechno mozny co ma kola a urcite se najde nekdo, kdo to tam bude kotvit (ale aspon bude koho predjizdet ;) )...

Krpas 17.10.2008 09:08

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 93085)
Asi se taky pojedu podívat a svézt, ale mám trochu obavy, abych tam nebyl brzda nebo to n?kam nevyndal. Na okruhu jsem ješt? nikdy nejel... :shy:

Az tam budes brkni me dam ti na par kol do auta GPS s casomirou :)
JENDAN: minulej rok byl konec v 17:00

Jinak jak pise chaos bohuzel je tam i dost podivinu ktery netusej co je zavodni stopa a je treba mit oci na stopkach, ale na kazdej stint je omezenej pocet aut, takze mezirku na svoje kolo si vzdy clovek najde.

JENDAN 17.10.2008 20:29

Hmm. Tak to bohuzel nestiham. Tam asi neplati povinny ruceni co?

zipper 17.10.2008 20:31

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 93149)
Hmm. Tak to bohuzel nestiham. Tam asi neplati povinny ruceni co?

Afaik ne, ale mysli na to, že tam platí veškerá rychlostní omezení :p Takže 90 ;)

Chaos 18.10.2008 15:25

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 93149)
Hmm. Tak to bohuzel nestiham. Tam asi neplati povinny ruceni co?

neplati, a rychlostni omezeni neni... to je jen v Brne, ale i tam je to jen formalni, nikdo tam nikdy nemeri...

zipper 18.10.2008 20:21

Jen v Brn?? No aspo?že tak :) Že to nikdo nem??í a nedodržuje, to je mi jasný...

Muzzy 23.10.2008 11:33

jinak ja teda do toho mostu taky planuju dorazit...cervena e30 touring s lfs nalepkou na zadnich vratech ;)

Woodbine 25.10.2008 19:57

Tak se mnou tam bude ?ervená fabka taky s LFS samolepkou na zadnici. :) Btw ta samolepka p?idává minimáln? 5 naftových poník?, takže mi to p?kn? posviští... :D

Hades 25.10.2008 21:25

Ano, Ano!
moje oblíbená kapela bude v ?r, v Praze, sice to mám p?es celou republiku ale Zebry za to stojí. Vždy když poslouchám jejich songy na plný pecky tak mi b?há mráz po zádech, nevím jestli je to tou novou aparaturou :D a nebo tím úžasným hlasem Aliho
Nejdete ješt? n?kdo, myslím že tahle kapela by se vám mohla líbit, a ti co bydlí v Praze to nesmí prošvihnout :D
http://klub.roxy.cz/index.php?dok=00150000001356,det
a ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=UYezxjm0iHA
Sorry za ten klip
A ofic stránky (hodn? krut? promakaný): http://www.zebrahead.tv/news.html


All times are GMT +2. The time now is 12:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.