Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Logitech Driving Force GT (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1739)

Ondrejko 21.2.2008 10:06

Logitech Driving Force GT
 
http://www.sector.sk/novinka/38226/o...an_turismo.htm

Logitech na GDC predstavil nový oficiálny volant k racing sérii Gran Turismo. Driving Force GT vychádza zo staršieho modelu rovnakého mena, s ktorým zdie?a proporcie, sekven?nú riadiacu páku a dvojbodové uchytenie masívnymi kotvami. Tie najzásadnejšie novinky sa ukrývajú vo vnútri a priamo na pogumovanom a ergonomicky tvarovanom volante. Zo stredovej konzoly bijú do o?í dva nové ovládacie prvky (jeden digitálny, druhý krokový potenciometer), pomocou ktorých sa dajú on the fly meni? vlastnosti auta, ovplyv?ova? brzdy, trakciu a tlmi?e.

Pre absolútne splynutie s ovládaným autom sa autori rozhodli zvä?ši? pedále a zvýši? silu force feedbacku verne simulujúc pretá?avos?, nedotá?avos? a stratu trakcie. Samozrejmos?ou je to?enie volantu o celých 900° (2,5 otá?ky ako v skuto?nom aute) a malá drobnos?, svietiace logo GT slúžiace ako klaksón.

Volant Driving Force GT bol síce navrhnutý v spolupráci s Polyphony Digital pre novú generáciu hier Gran Turismo, jazdu svojho života si s ním užijete aj po?as hrania GT3 a GT4. Nový model sa za?ne predáva? v Európe za?iatkom mája za doporu?enú cenu 150 dolárov.

edit: priemer volantu bude
28cm ako ma G25

http://i.fosfor.se/i08/2/080220_2.jpg


Tommy V. 21.2.2008 14:22

prodam dfp, 150 dolaru :)

/jinak,designove nevypada nic moc, ale to vem cert, funkcne bude podle me hodne povedeny, uz jen ten zvetseny prumer vence, dale dostatek tlacitek a hlavne tocitko. jeste by si oproti dfp mohli pohrat trochu s padly a pakou, ale to uz budou jen body navic:)
podle me to bude kvalitni nastupce dfp, a myslim ze si logitech tak trosku nakaka i do kalhot jmenem g25 :)
takze jednoznacne vysilat ..

Kid222 21.2.2008 14:25

Vypada dobre, pockam si, jak na to budou reagovat prvni lidi. Za tu cenu bych to bral, zvlast kdyz DFP uz ma svy nejlepsi za sebou.:)

ToFire 21.2.2008 14:48

no nevím - podle t?ch tla?ítek to vypadá že je pro PS

Kid222 21.2.2008 14:58

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 79207)
no nevím - podle t?ch tla?ítek to vypadá že je pro PS

To bylo puvodne DFP taky. :)

Vitr 21.2.2008 15:45

Jezis jeste vic tlacitek :banghead: To uz neni volant ale hybrid gamepadu a volantu. Zachvilu vam aj ty pedaly presunou na volant pockejte :D
Zlate dobre momo nebo G25 :) Ale nekomu se to libit muze jak jde videt. Njn co clovek to jiny vkus :p

Kid222 21.2.2008 15:51

Ja bych G25 nebral, protoze jsem si zvykl na hromadu tlacitek na venci, na kterych mam nastaveny nektery funkce a nemusim se sapat po klavesnici, takze tohle by pro me byl dobry kompromis.

Ondrejko 21.2.2008 16:03

som zvedavy ci pedale budu na takej urovni ako G25

JENDAN 21.2.2008 16:21

bud neumim slovensky (coz je u me normalni) nebo jsem se nedocetl jestli to ma i spojku

Tommy V. 21.2.2008 16:29

nepocital bych s tim

ToFire 21.2.2008 17:00

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 79213)
Ja bych G25 nebral, protoze jsem si zvykl na hromadu tlacitek na venci, na kterych mam nastaveny nektery funkce a nemusim se sapat po klavesnici, takze tohle by pro me byl dobry kompromis.

m?l jsem Logitech Formula Force FB (ten ?ervenej) a m?l jsem taky vše na volantu a ješt? tam bylo málo tla?ítek ;) no a pak jsem si po?ídil G25 a tam jsou na volantu jen 2 a ty musím nechat na rozhlížení. Ale u ?adi?ky je jich 8 + sm?rovej, kterej se dá taky nastavit jako 4nebo8 tla?ítek, navíc podporuje SHIFT. No mám je zapráskaný všechny a celkem je i vyžívám. Na klábosnicu b?jem jízdy ani nehrábnu - a je to o zvyku, kam šáhnout - vždy se najde chvilka dát ruku vedle a n?co zmá?knout (bez hledání jako na klávesnici) je to o zvyku a není to fakt problém

NiTRo 21.2.2008 18:06

hm som zvedavy ci to bude kompatibilne s PC, ale mam pocit ze ano, skor som zvedavy ci je uz FF minimalne na takej urovni ako na G25 (lebo rozdiel FF medzi DFP a G25 je markantny)

Eraserko 21.2.2008 23:05

uff, ako vidim, predavam DFP a kupujem toto tu, uz len kvoli tomu priemeru volantu...

NiTRo 22.2.2008 08:28

este by som pockal na tvojom mieste, nech niekto otestuje ci je to kompatibilne s LFS :D a celkovo nech sa to zabehne trosku

Agarash 22.2.2008 10:56

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 79213)
Ja bych G25 nebral, protoze jsem si zvykl na hromadu tlacitek na venci, na kterych mam nastaveny nektery funkce a nemusim se sapat po klavesnici, takze tohle by pro me byl dobry kompromis.

Neveril jsem tomu, ale za vecer si clovek zvykne. Taky jsem pouzival haldy tlacitek na volantu.

Woyta 25.2.2008 18:24

Vetsi venec by se hodil. Asi ho nebudou prodavat samostatne? :)
O tom tocitku jsem taky uvazoval. Rikal jsem si proc nektere hry nemaji nastavovani centralniho diferencialu za jizdy.

Ondrejko 28.2.2008 14:42

podla obrazkov na stranke Logitech by DFGT mal mat rovnake pedale ako ma DFP. cakal som ze budu aspon trochu ine

http://www.logitech.com/index.cfm/ga...9&languageid=1

Spangler 28.2.2008 16:28

Tak to podelali, cekal jsem, ze budu setrit na volant a tohle me fakt neprinuti:mad:

Tommy V. 28.2.2008 16:45

nevim, co ste cekali? ty fotky tam sou od zacatku ;)

Agarash 28.2.2008 16:51

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 79587)
Tak to podelali, cekal jsem, ze budu setrit na volant a tohle me fakt neprinuti:mad:

Na cos chtel druhe DFP?


All times are GMT +2. The time now is 09:12.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.