Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ?lánky o motorsportu, které m? zaujaly (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1660)

JÁRA 11.12.2013 16:32

Tak co Pe?o? Cht?l jsem se na to kouknout ale nem?žu na tý stránce nic najít :(

EDIT: Už to napsali..technické d?vody :/

Klouczech 11.12.2013 18:42

Ano, bohužel.
Zítra by m?lo být offline video, nicmén? posílám alespo? m?j reálný souboj s Jakubem Rejlkem.

http://www.youtube.com/watch?v=SrRl79BN2j0

JÁRA 11.12.2013 19:43

Moc p?kný :). Nem?l jsi strach, že jim tu Imprezu rozflákáš? :D

Branislav 11.12.2013 21:48

to kto je ten Kuba? Inac fajne si tomu daval... asi to chce naozaj turbovicovu stvorkolku sakra :)

Klouczech 12.12.2013 09:20

Quote:

Originally Posted by JÁRA (Post 137515)
Moc p?kný :). Nem?l jsi strach, že jim tu Imprezu rozflákáš? :D

M?l, proto jsem jel tak opatrn?. V jedný pasáži bylo listí a n?kde i bláto.

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 137517)
to kto je ten Kuba? Inac fajne si tomu daval... asi to chce naozaj turbovicovu stvorkolku sakra :)

Jakub rejlek - šéfredaktor FASTER Magazine. Projíždí se v super autech a píše o nich, ob?as jel in?jakou rally atd...


Mám záb?ry ze své kamery, která byla na bo?ním oknu, tak ud?lám porovnání, kde je toho víc vid?t.

Klouczech 13.12.2013 13:34

Fight Club #159 (Podcast serveru Games.cz) je tu.

Slova Live For Speed jsem zde dokonce jednou vyslovil :)

http://www.youtube.com/watch?v=uhNg9dUcexE

HonzaNB 13.12.2013 19:25

V rozhovoru jsi zminil, ze funguji zavody motokar pro verejnost. Kde je mozne ziskat nejake blizsi informace?

Pablo 13.12.2013 20:36

@Klouczech: Škoda, že ti nedali v?tší prostor, o tom pr?b?hu GT Academy tam moc konkrétního nezazn?lo, žádné fotky, s ?ím jsi vlastn? jezdil v reálu atd. Nejvíc tam mluvil ten ?lov?k, co na žádném GT Academy nebyl, na PSku už roky nehraje a p?ekvapí ho i taková blbost, že zvuk v aut? se liší od toho p?i pohledu z venku. Jestli je to o hrách a PS, m?l jsi k tomu ur?it? víc co ?íct než on.

Branislav 14.12.2013 18:14

preco si myslia ,ze si dobry len v hrach? A inac Kuba nesklamal ,je to ....

GothaR 14.12.2013 21:26

Suhlasim, z ich strany to bolo nezvladnute.
Moderator mal asi jedinu skusenost so simracingom z prezentacie GT6 a o ostatnych netusil. Zaroven ti nedal priestor vyjadrit sa a trochu rozviest o com je GT Academy a simracing celkovo.
Jakub do toho isiel tiez nepripraveny, ale on tam bol v podstate iba ako real racing jazdec, takze mu nemozeme vycitat, ze nema skusenosti s poriadnymi volantmi a simulatormi.
Podla mna to nezvladol hlavne moderator s produkciou, ked sa takto chceli venovat simracingu (porovnat simracera s takmer profi jazdcom), tak sa mohli zamerat na simracing vseobecnejsie. Chcelo by to aspon popis kokpitu a pouzivanej techniky vo vseobecnosti.

Klouczech 15.12.2013 16:14

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 137531)
V rozhovoru jsi zminil, ze funguji zavody motokar pro verejnost. Kde je mozne ziskat nejake blizsi informace?

Nap?ed se koukni na motokárové dráhy v tvém okolí, jestli nepo?ádají n?jaké závody nebo šampionáty, tzn. na web, FB. Takhle jsem našel dráhy v mém okolí, na kterých se n?co jezdilo.
Celkem dostkrát do roka se jezdí v Hodonín?, jak sprint závody, tak endurance. Já tam jezdím už ?ty?i roky na 24h a je to tam super. http://motokaryhodonin.cz/

V ?R se ješt? jezdí Kart Race, což je šampionát na t?ch "lepších" tratích pro ve?ejnost, ale s tím nemám zkušenosti.
http://www.motorelax.cz/kategorie-q-...id-7-kat-6.htm

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 137532)
@Klouczech: Škoda, že ti nedali v?tší prostor, o tom pr?b?hu GT Academy tam moc konkrétního nezazn?lo, žádné fotky, s ?ím jsi vlastn? jezdil v reálu atd. Nejvíc tam mluvil ten ?lov?k, co na žádném GT Academy nebyl, na PSku už roky nehraje a p?ekvapí ho i taková blbost, že zvuk v aut? se liší od toho p?i pohledu z venku. Jestli je to o hrách a PS, m?l jsi k tomu ur?it? víc co ?íct než on.

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 137543)
preco si myslia ,ze si dobry len v hrach? A inac Kuba nesklamal ,je to ....

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 137544)
Suhlasim, z ich strany to bolo nezvladnute.
Moderator mal asi jedinu skusenost so simracingom z prezentacie GT6 a o ostatnych netusil. Zaroven ti nedal priestor vyjadrit sa a trochu rozviest o com je GT Academy a simracing celkovo.
Jakub do toho isiel tiez nepripraveny, ale on tam bol v podstate iba ako real racing jazdec, takze mu nemozeme vycitat, ze nema skusenosti s poriadnymi volantmi a simulatormi.
Podla mna to nezvladol hlavne moderator s produkciou, ked sa takto chceli venovat simracingu (porovnat simracera s takmer profi jazdcom), tak sa mohli zamerat na simracing vseobecnejsie. Chcelo by to aspon popis kokpitu a pouzivanej techniky vo vseobecnosti.

Vašek Rybá? m?l být pozvaný na Silverstone a místo n?j tam jel oby?ejný noviná? z auto.cz
Zážitky a zkušenosti jsem vlastn? již probíral v LEVELu, Maximu a FASTERu...

Jakub schváln? ?íkal, že jsem jenom ten, co doma hraje a cht?l, abych se v pr?b?hu videa p?edstavil a nakonec se ukázalo, že nejezdím jen virtuáln?.

Prostoru jsem cht?l ve studiu ur?it? víc.
kluci nemají žádné zkušenosti se simracingem, proto to vypadalo takhle. Když jsem Kubovi ?íkal, jaké jsou možnosti HW (t?i monitory, pedály s load cell, volanty, 301.cz, Race Club), docela koukal a myslím, že se tomu te? bude více v?novat, možná i v ?asopise Faster.

Zkusil bych s nimi (games.cz) domluvit t?eba ?lánek nebo video o simracingu, co vy na to?

Kid222 15.12.2013 20:22

Díky za objasn?ní!

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 137549)
Zkusil bych s nimi (games.cz) domluvit t?eba ?lánek nebo video o simracingu, co vy na to?

Tohle by bylo fajn, myslím, že tam na to mají vhodný autory. V?era jsem ?etl recenzi GT6 a byla napsaná na závodní hru docela dob?e a v?novala se podstatným v?c?m, jako jízdní model a ne jenom vzhled a po?et aut a tratí (a te? se dívám, že je to práv? Vašek Rybá?). Lepší herní server navíc podle m? v ?esku není.

GothaR 15.12.2013 21:16

Suhlasim, pravidelne sledujem games.cz a nejaky rozumny clanok o simracingu by urcite neuskodil. Kazdopadne by bolo fajn, keby si tam (Klouczech) mohol trochu zasiahnut a dodat odbornost. Tym padom by to nesklzlo k tym PR reciam ako vyvojari spolupracovali so zavodnymi timami a ake je vsetko super, aj ked je to v podstate simcade. Nieco podobne nedavno vyslo na nejakom slovenskom webe, boli tam strucne popisane vsetky hlavne simulatory, ale bolo to prilis kratke. Rad by som videl nejaky obsiahly clanok, kde by boli vysvetlene hlavne rozdiely medzi najvacsimi hracmi na trhu, na ten clanok by sa potom dalo odkazovat aj v inych diskusiach, pripadne by mohol sluzit ako rozcestnik pre novych nadsencov (rF2 vs. AC vs. iR vs. Simbin vs. pCARS vs. GT6 vs. Forza vs. LFS).
Co sa tyka Kubu, tak bude len dobre, ked sa vo Faster nieco objavi. Mohol by napriklad zrecenzovat Race Club, pripadne 301 (ak to este funguje).

Klouczech 16.12.2013 23:36

Uvidíme, jak se k tomu budou mít, ale asi se jim do toho moc nechce.

Posílám p?ímé srovnávací video z našich jízd ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aHHDeP56bYk

Pablo 16.12.2013 23:58

Ty jsi mu dal 2s na necelé minut?? Já myslel, že ten okruh je delší, tak to gratulace, to si mistr výmluva na nást?nku asi nedá :)

bavorak 6.3.2014 12:30

http://www.worldcarfans.com/11403067...r-70m---report

Takze Nurburgring predany za smiesnych 60-70 mil. €

Treba tam este raz rychlo ist na Touristenfahrten, lebo ak to kupil nejako debko, tak si tam uz nemusime nikdy zajazdit, no velmi dufam o opaku

GothaR 6.3.2014 16:16

A hlavne dufam, ze nebude problem s licenciou pre laser scan do AC :)

Zdenek CZE 6.3.2014 17:42

:lovies::lovies::lovies:

http://www.ceskeokruhy.cz/foto-marti...-do-formule-1/

Tak už vím komu letos fandit. A navíc by m?l mít Williams v záloze další dv? barevné kombinace, které by m?l v pr?b?hu roku m?nit.

Tommy V. 7.3.2014 18:54

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 138156)
http://www.worldcarfans.com/11403067...r-70m---report

Takze Nurburgring predany za smiesnych 60-70 mil. €

Treba tam este raz rychlo ist na Touristenfahrten, lebo ak to kupil nejako debko, tak si tam uz nemusime nikdy zajazdit, no velmi dufam o opaku

prej to koupilo RAF jako cvicnou strelnici ;)

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 138159)
:lovies::lovies::lovies:

http://www.ceskeokruhy.cz/foto-marti...-do-formule-1/

Tak už vím komu letos fandit. A navíc by m?l mít Williams v záloze další dv? barevné kombinace, které by m?l v pr?b?hu roku m?nit.

no jako napad super, ale ve vysledku je to takove prazdne

bavorak 11.3.2014 19:59

Takze chvala bohu to kupil niekto, kto sa zda byt rozumny a budu dalej prevadzkovat podujatia, hotel a zavody.

Capricorn has confirmed they have bought the Nürburgring and will continue to run event, hotel and racing operations. The group also hopes to spur economic development by focusing on automotive technology and innovation.


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.