Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   race jednorazovky (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2886)

Eraserko 17.10.2011 09:29

race jednorazovky
 
neviem, ako ostatnych, no mna niekedy pochyti nalada zajazdit si, zazavodit si... preto z casu na cas usporiadam nejaky ten zavod, na LFSA ho poznaju pod nazvom XRT vs. FZ5, kedy sa jazdilo s tymito autami, FZ s restrikciami...

aktualne som si zmyslel, ze som niekolko mesiacov nesedel za pc za volantom, tak len take pozavodenie, den predtym si trosku osvojit trat a hura, ide sa... (njn, hura system, ale funguje)

viem, ze sem davate zvacsa ligy atd, no niekedy sa takato session zijde, tak bolo by dobre na to mat aj thread, ci? :)

hned v stredu jeden zavod ;-)

http://www.lfsaction.sk/viewtopic.ph...p=38787#p38787

bavorak 17.10.2011 11:57

mozno je to len moja mylna predstava a ludia tu az tak futbal nesleduju ale v stredu o tom case sa hra plzen - barcelona a vzhladom na to ze je tu vacsina cechov tak myslim ze daju prednost futbalu...tym som chcel len povedat ze by som aj isiel ale radsej si pojdem pozriet futbal do hospody

Fast Jarda 17.10.2011 17:06

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 131699)
mozno je to len moja mylna predstava a ludia tu az tak futbal nesleduju ale v stredu o tom case sa hra plzen - barcelona a vzhladom na to ze je tu vacsina cechov tak myslim ze daju prednost futbalu...tym som chcel len povedat ze by som aj isiel ale radsej si pojdem pozriet futbal do hospody

P?esn? tak.... Rád bych si takové kombo zajel, ale ob?as se to blb? naplánuje, co t?eba ?tvrtek?.... Aha, to hraje slovan:D.....:p

bavorak 17.10.2011 18:53

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 131701)
P?esn? tak.... Rád bych si takové kombo zajel, ale ob?as se to blb? naplánuje, co t?eba ?tvrtek?.... Aha, to hraje slovan:D.....:p

slapky ma nezaujimaju...ideme vo stvrtok :D

Eraserko 17.10.2011 20:25

ide o to, ze v stredu mam po skole regeneracny den, vo stvrtok az do nedele mimo a v nedelu zas projekty do skoly, preto sa to mozno tak blbo planuje... ale nie je problem dakedy inokedy to zopaknut, mozno aj buduci tyzden, zalezi od chuti a ako mi zapasuje tento zavod :)

edit: tento thread som spravil ako vseobecne pre taketo nejake jednorazovky, ak by sa to podarilo, predsa len urcite nie som jediny, kto si zazavodi na sukromnom servri v lepsej partii a nie na publicoch, ktorych nie je nejak hojne :) takze s kludom mozte zorganizovat hocico a dat sem

skswat 9.11.2011 04:57

Ked bude nejaky RallyCross zavod, tak sa pridam :D


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.