Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

Ondrejko 4.6.2007 19:12

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64854)
maily s hesly rozeslany, kdo nic neobdrzel, ozvete se vcas

ja som nedostal maila (okover@iol.sk)

NEXT 4.6.2007 19:30

jeste mam dotaz k tomu, kdyz mi um?e auto a skonci kolama nahoru, tak muzu tam zustat lezet a opalovat se s nadeji, ze do me treba nekdo vrazi a budu moct pokracovat nebo musim odstoupit :D ?

Novas 4.6.2007 19:32

prehledl jsem nekde stanoveni poctu kol dlouhych zavodu?

ThorR 4.6.2007 19:33

Quote:

Originally Posted by Novas (Post 64862)
prehledl jsem nekde stanoveni poctu kol dlouhych zavodu?


Pojede se 26 kol.

NEXT 4.6.2007 19:33

Quote:

Originally Posted by Novas (Post 64862)
prehledl jsem nekde stanoveni poctu kol dlouhych zavodu?

dlouhy zavody sou tusim podle kilometru.. aspon dle propozic

ThorR 4.6.2007 19:34

Quote:

Originally Posted by NEXT (Post 64861)
jeste mam dotaz k tomu, kdyz mi um?e auto a skonci kolama nahoru, tak muzu tam zustat lezet a opalovat se s nadeji, ze do me treba nekdo vrazi a budu moct pokracovat nebo musim odstoupit :D ?

Tak prej máš po?kat než projede pole jezdc? a pak se auto musí odstranit

NEXT 4.6.2007 19:36

Quote:

Originally Posted by ThorR (Post 64865)
Tak prej máš po?kat než projede pole jezdc? a pak se auto musí odstranit

j :) jerab by ti chtelo :)

zipper 4.6.2007 20:11

Musí se odstranit? IMO, pokud nezp?sobuje žlutou vlajku, tj. leží dost daleko od trati, tak klidn? z?stat m?že.

Tairo 4.6.2007 20:12

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 64869)
Musí se odstranit? IMO, pokud nezp?sobuje žlutou vlajku, tj. leží dost daleko od trati, tak klidn? z?stat m?že.

jenze jak hned poznas, jestli zpusobuje zlutou vlajku?

zipper 4.6.2007 20:16

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64870)
jenze jak hned poznas, jestli zpusobuje zlutou vlajku?

P?epnu se do následujícího auta, které ješt? neprojelo. Stejn? musím po?kat, až projede a pokud uvídím, že poslednímu ze skupiny za mnou se vlajka nezobrazí, tak je to ok. Ale je pravda, že ne vždy to jde stihnout.

Miondir 4.6.2007 23:07

nema smysl resit, na vlajky stejne vetsina naprosto kasle, taky kaslou na admina, na zakaz chatu, na pouzivani mozku...proc to vlastne jezdej?

Ondrejko 4.6.2007 23:45

mail mi dosiel o 21.07
neskoro, ale predsa :D

Kada 5.6.2007 00:09

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 64893)
mail mi dosiel o 21.07
neskoro, ale predsa :D

Rek bych, ze je to zpusobeny greylistingem na tvym mailserveru. Dalsi by mel dojit hned.

Agarash 5.6.2007 00:10

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 64876)
nema smysl resit, na vlajky stejne vetsina naprosto kasle, taky kaslou na admina, na zakaz chatu, na pouzivani mozku...proc to vlastne jezdej?

cina pyco :(

rostreet 5.6.2007 00:33

zrejme chyba v matrixu...cesta pres megalomanske ceny asi nebude nejlepsi:mad:

sonyk 5.6.2007 01:02

je to o tom ze je furt sposta lidi co ma nalitanej hl ale nemaj nic odjeto v chumlu apak to podle toho vypada.DD jak svina spirnt a prvni long v D3.

resetcar bych povolil protoze bylo hodne lidi ktery nekdo posla na strechu a pro ne to skoncilo ani za to nemohly.jo sice sou to zavody ale to pak nastve.a myslim si ze se dost lidi odhlasi nebo uz nepojede.coz je vecna skoda.doufejme ze tomu tak nebude

Miondir 5.6.2007 01:07

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 64949)
je to o tom ze je furt sposta lidi co ma nalitanej hl ale nemaj nic odjeto v chumlu apak to podle toho vypada.DD jak svina spirnt a prvni long v D3.

resetcar bych povolil protoze bylo hodne lidi ktery nekdo posla na strechu a pro ne to skoncilo ani za to nemohly.jo sice sou to zavody ale to pak nastve.a myslim si ze se dost lidi odhlasi nebo uz nepojede.coz je vecna skoda.doufejme ze tomu tak nebude

resetcar bych nepovolal v zadnym pripade, ani kdyby na tebe spadly startovni svetla a vubec si za to nemoh, ale dal bych naprosto jasny pravidla a nekompromisne trestal jejich porusovani
radeji budu jezdit 1 divizi s lidma ktery premyslej nez 4 z kterych by 3/4 mela dostat distanc nebo jine tresty

sonyk 5.6.2007 01:13

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 64951)
resetcar bych nepovolal v zadnym pripade, ani kdyby na tebe spadly startovni svetla a vubec si za to nemoh, ale dal bych naprosto jasny pravidla a nekompromisne trestal jejich porusovani
radeji budu jezdit 1 divizi s lidma ktery premyslej nez 4 z kterych by 3/4 mela dostat distanc nebo jine tresty

jasne no, kdyz se budou chovat jak maj tak nebude resetcar potreba

Atti Honyi 5.6.2007 01:15

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 64951)
resetcar bych nepovolal v zadnym pripade, ani kdyby na tebe spadly startovni svetla a vubec si za to nemoh, ale dal bych naprosto jasny pravidla a nekompromisne trestal jejich porusovani
radeji budu jezdit 1 divizi s lidma ktery premyslej nez 4 z kterych by 3/4 mela dostat distanc nebo jine tresty

jj vymysli nejakú akreditáciu jazdcov :), je iné spravi? HL a iné jazdi? v závode s 25 jazdcami
napr: oprávnený protest a v nasledujúcom závode ide o diviziu nižšie :)

Miondir 5.6.2007 01:30

Quote:

Originally Posted by Atti Honyi (Post 64955)
jj vymysli nejakú akreditáciu jazdcov :), je iné spravi? HL a iné jazdi? v závode s 25 jazdcami
napr: oprávnený protest a v nasledujúcom závode ide o diviziu nižšie :)

muze se udelat napr neco jako je zavodni licence, bez niz se nelze prihlasit do oficialnich mistrovstvi, ale to uz se do tehle ligy nestihne. a pak hlavne dodrzovat tresty, bodovy nebo casovy ztraty, distancy, nakonec ztrata licence a smitec.

taky me dneska zaujalo ze asi z 10 votovani, to bylo 2x na pokyn admina, jinak to probehlo tak nejak spontane, kdyz jezdci uznali za vhodne.
po dnesku stale nestacim vyjit z udivu jak hodne muze moralka za +- 4 roky co jsem jel prvni sezonu prvni ceske ligy pokrocit..


All times are GMT +2. The time now is 13:14.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.