Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

sonyk 30.5.2007 16:39

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 64402)
Uz som sa raz pytal ale nikto neodpovedal :confused:

Plati tiez v klalifikacii zakaz Shift+S - skok do garaze? podla mna by to mohlo platit...

Edit: este mi chyba link na zoznam prihlasenych, alebo to bude az v pohlade rozdelenie do divizii?

je to v propozicich?

Kada 30.5.2007 17:06

Seznam prihlasenych nekde asi ve finale bude, ale az po uzavirce prihlasek, predpokladam. V teto chvili to neni na nic potreba.

SHIFT-S v quali ve stavajicich propozicich je povoleno, pevne verim, ze to tak zustane (na debatu zda shift-s ano ci ne si zalozte prosim dalsi thread, s hlasovanim a pod....).

sonyk 30.5.2007 17:14

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 64408)
Seznam prihlasenych nekde asi ve finale bude, ale az po uzavirce prihlasek, predpokladam. V teto chvili to neni na nic potreba.

SHIFT-S v quali ve stavajicich propozicich je povoleno, pevne verim, ze to tak zustane (na debatu zda shift-s ano ci ne si zalozte prosim dalsi thread, s hlasovanim a pod....).

no jestli to je k necemu nebo neni me osobne by zajimalo kolik je lidi a jaky auto ale asi si budu muset pockat do uzaverky

Jupiter 30.5.2007 17:55

Pr?b?h ve?era
 
Quote:

Harmonogram
hodinu p?ed volným tréninkem se na hodinu otev?e možnost potvrzení ú?asti v závode, kdo dop?edu vi, ze nebude p?ítomen, oznámí to a admin jeho ú?ast potvrdí ru?n?
...tento bod mi nie je celkom jasny

Megin 30.5.2007 17:55

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 64408)
Seznam prihlasenych nekde asi ve finale bude, ale az po uzavirce prihlasek, predpokladam. V teto chvili to neni na nic potreba.

Je to treba koli startovemu cislu (ci ho teda mozem pouzit) a ci k Vam registracia vobec dorazila :confused:

DoN 30.5.2007 17:57

kdyz jsem se pokousel odeslat prihlasku v IE, tak mi to neslo - takze radeji pouzijte firefox nebo operu

sonyk 30.5.2007 18:39

nejak nevim jestli se mi odelala prihlaska muze mi to nekdo z poradatelu potvrdit?

Megin 30.5.2007 18:43

Quote:

Originally Posted by DoN (Post 64416)
kdyz jsem se pokousel odeslat prihlasku v IE, tak mi to neslo - takze radeji pouzijte firefox nebo operu

Aha a ja som sa spravne obaval ze ten formular sa v robote pod IE 7.0 neodoslal. Az teraz doma pod Firefoxom mi napisalo:

D?kujeme za Vaši registraci do prvni ligy InterCars GTR series

(v robote som to nevidel :banghead: )

sonyk 30.5.2007 18:45

hmm ja mam ie tak to mam asi smulu no firefox ci jinej prohlizec kvuli tomu instalovat nebudu muzu to poslat normalka mailem ?

edit:vyreseno instaluju forefox

xedox 30.5.2007 19:35

ja jen ze je streda 30.5 18:33.........jsem poslal prihlasku ,doufam ,ze dosla....jinak kvuli ni neminim instalovat nejaky jiny progr...dekuji

jet 30.5.2007 19:36

Quote:

Originally Posted by Jupiter (Post 64413)
...tento bod mi nie je celkom jasny

pred kazdym zavodem je treba potvrdit svoji ucast a to od 18:15 do 19:15. pokud vis ze v tuto dobu nebudes u netu, ale vis, ze zavodu se zucastnis, das nejak vedet adminovi (treba pres kamarada, ktery je u netu) a admin potvrdi tvoji ucast v zavode.

Tommy V. 30.5.2007 19:45

problem s IE by mel jiz byt vyresen.

ŠakaL 30.5.2007 19:58

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 64431)
problem s IE by mel jiz byt vyresen.

hehhH:D

Tairo 30.5.2007 20:11

Quote:

Originally Posted by xedox (Post 64428)
ja jen ze je streda 30.5 18:33.........jsem poslal prihlasku ,doufam ,ze dosla....jinak kvuli ni neminim instalovat nejaky jiny progr...dekuji

nedosla, ale byl upraven formular, aby chodil i v IE, ktere posila spatne hodnoty promenych ve formulari.

Galahet 30.5.2007 20:16

Tak a máte m? op?t na krku :D Jsem v týmu s NEXTem, takže p?edem si zamlouváme ka?írek na vn?jších stranách p?i výjezdu ze za?átek, takže b?da jak nám tam bude n?kdo zavazet :p :eclipsee_steering_h

Jupiter 30.5.2007 20:19

Quote:

Originally Posted by jet (Post 64429)
pred kazdym zavodem je treba potvrdit svoji ucast a to od 18:15 do 19:15. pokud vis ze v tuto dobu nebudes u netu, ale vis, ze zavodu se zucastnis, das nejak vedet adminovi (treba pres kamarada, ktery je u netu) a admin potvrdi tvoji ucast v zavode.

ok, teraz podotazka, ktoru som asi mohol hned napisat: potvrdzuje sa to mailom, alebo inak?

...este k tym prihlaskam, posielal som to cez operu a tiez si nie som isty ci to odislo (tak neviem ci to mam poslal este raz cez FF) , takze ten priebezny zoznam prihlasenych by docela bodol

Novas 30.5.2007 20:24

Quote:

Originally Posted by Jupiter (Post 64439)
ok, teraz podotazka, ktoru som asi mohol hned napisat: potvrdzuje sa to mailom, alebo inak?

potvrzuje se to ve webovem rozhrani kliknutim na tlacitko potvrdit ;) (nebo alespon tak to posledne bylo)

EDIT: 500. post :D:static: :drink:

Felix 30.5.2007 20:55

mno nezucastnim se vseho ale hned jak se ke mne nejakym zpusobem podari dostat volant tak pojedu...

Kahan 30.5.2007 22:36

možná je to blbá otazka ale jsem tady novej. HL se bude brat ze všech 4tratí nebo jen z BL tarack??? a kolik je to zatížení na FRZ 100kg nebo 80kg???

Spangler 30.5.2007 22:55

Quote:

Originally Posted by Kahan (Post 64452)
možná je to blbá otazka ale jsem tady novej. HL se bude brat ze všech 4tratí nebo jen z BL tarack??? a kolik je to zatížení na FRZ 100kg nebo 80kg???

HL se vzdy bere z te trati, ktera se pojede... tzn pred Blackwoodem se bude brat HL z Blackwoodu a z FernBay se pred zavodem bere HL z FernBaye... Tzn. ze na kazdy zavod jeden HL


All times are GMT +2. The time now is 13:49.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.