Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Soubory do adresare SMX pro Analyze for Speed (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=20)

Pablo 8.1.2005 18:18

Chtel bych zkusit pouzit Analyze for Speed ale chybej mi MESH soubory ktery musi byt v adresari SMX. Pry se to da stahnout nekde na lsf-files, ale to ted jaksi nejde. Pokud je nekdo ma, mohl by je please dat idealne do sekce Soubory at to je pristupny vsem? Dik

p.s.: pokud mate nejaky lepsi program v kterym analyzujete a porovnavate svoje jizdy tak poradde, ja stahl tohle, jiny neznam, zacinam s tim.

Chaos 8.1.2005 19:18

SMX uz tam jsou a link je TADY
Tenhle softik je dobrej na porovnani dvou replayu a je dobre videt rozdilny stopy. Pokud chces neco z ceho vyctes nastaveni auta, tak pouzij F1PerfView je trosku slozitejsi, ale zato mas vsecky grafy co potrebujes pro radny nastaveni auta...
Dalsi softiky na analyzovani uz potreba nejsou ;)

Pablo 8.1.2005 23:44

Diky! Nastaveni auta si stahuju protoze do toho krome prevodovky moc nevidim ale porovnani replayu se velmi hodi..
Mozna se casem dopracuju i k tomu vlastnimu setupovani.

EDIT: tak jsem nakonec nainstaloval i ten F1PerfView a je super, jsou tam videt dalsi udaje ktery me zajimaj. Ani mi neprijde nejaky slozity, protoze jsem kdysi paril GPx a tam podobny trochu mozna jednodussi analyzator byl primo soucasti hry a docela jsem to pouzival. Ted si jeste ty zjisteny nedostatky vzit k srdci a ridit se tim, to bude problem..

Tairo 9.1.2005 14:17

na co ale vubec nemuzu prijit, podle ceho nastavit geometrii kol, hlavne sklon. Precijen metoda pokus omyl neni zrovna to prave.


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.