Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Média (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Streamovani LFS TV (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1978)

Miri 15.6.2008 17:50

byl by n?kdo zkušený schopen poradit, pop?. pomoci s vyzkoušením live vysílání - live TV?

Na ofiko fóru jsem se snažil n?co najít, ale moc jsem nepochodil, krom TV directoru. M? jde spíš o to jak dostat obraz ze hry v reálném ?ase na web. Ur?it? již n?jaká aplikace existuje - loni jsme n?jaké závody sledovali dokonce i s komentá?em.

Tak když by byl n?kdo shopný a ochotný poradit, jelikož p?iznávám, že o tom jak to lze provést nemám zatím moc informací.

Agarash 15.6.2008 18:49

Neco malo jsem zkousel. Dokonce se mi i podarilo dostat neco ven, ale bylo to hrozny. Muj tip je, ze nejlepsi by na to byly dva pocitace. Jeden bude vytizen LFS a druhy z neho bude prijimat video signal, enkodovat a streamovat. A asi by to chtelo nejaky slusny pasmo na uplaod.

Miri 15.6.2008 19:19

já totiž dnes nainstaloval ten TV director a jsem z toho úpln? unešenej, byla by bomba využít t?ch možností co to má a streamovat t?eba Týmovou bitvu. Jsem schopnej dát dohromady 3 v jednom pokoji, ale horší to je s tím propojením, mám je jen p?es router v domácí wi-fi. Jinak net mám od UPC 4096/256.

Itar 15.6.2008 19:22

Quote:

Originally Posted by Miri (Post 86437)
Jinak net mám od UPC 4096/256.


To není pro streaming zrovna nejš?astn?jší.

Miri 15.6.2008 21:49

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 86438)
To není pro streaming zrovna nejš?astn?jší.

hm, tušil jsem to :-)

Agarash 15.6.2008 22:33

Quote:

Originally Posted by Miri (Post 86437)
.... ale horší to je s tím propojením, mám je jen p?es router v domácí wi-fi

Mel jsem na mysli primo video signal do televizni karty nebo do video in na druhem kompu. Myslim, ze do diskuse by mel zasahnout nekdo fundovanejsi. Napr. takove to \severske parohate zvire\.

ThorR 15.6.2008 22:53

Taky si myslím, že je na stream 256 malo.


Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 86457)
Myslim, ze do diskuse by mel zasahnout nekdo fundovanejsi. Napr. takove to \severske parohate zvire\.

Mas na mysli toho co na vanoce prijde o krk? :p

Woyta 15.6.2008 23:05

S /256 muzes streamovat maximalne jedne osobe a jeste k tomu ve velmi nizke kvalite.

Los[cz] 15.6.2008 23:12

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 86457)
Mel jsem na mysli primo video signal do televizni karty nebo do video in na druhem kompu. Myslim, ze do diskuse by mel zasahnout nekdo fundovanejsi. Napr. takove to \severske parohate zvire\.

N?jaké využitelné poznatky by se snad nechaly vydolovat z vlákna (+odkazy od Becky a Vykose) na oficiálním fóru.

Obávám se nicmén?, že 256kbit upload je na smysluplný stream pod hranicí použitelnosti, a to i v p?ípad? kdy by se k tob? napojil jeden jediný divák. Cht?lo by to minimáln? 512kbit a stream tla?it ven na n?jaký distribu?ní server (nap?. SopCast, Windows Media) s mnohonásobn? v?tší konektivitou.

Miri 18.6.2008 00:32

když bych si nechal zvýšit upload na 512, bylo by to už realizovatelné? Btw. moje angli?tina není zas na takové technické úrovni, abych tomu plnohodnotn? porozum?l. Pokud by jste mi pls. mohli dát link na programy, které k tomu budu pot?ebovat a n?jaký stru?ný postup co a jak napojit, abych se dostal alespo? do fáze testování. P?edem díky

Los[cz] 18.6.2008 10:58

1. Nevyhnuteln? tyto2. Dále se softwéry r?zní podle zvolené strategie (a/b):3. Komprese a distribuce (c/d)

Kada 18.6.2008 16:48

Pro testovaci ucely bych moh dodat stroj/stroje s dobrym pripojenim. Tzn kdyby nekdo (Miri) dodal stream, snad bych to dovedl nejak znasobit :-). Stroje jsou Linux only, tzn do uvahy by prislo asi VLC. Linka je limitovana jen 100mbit sitovkou.

MikeCZ 19.6.2008 12:29

Na tohle jsem taky na ofiku koukal a m?l jsem stejnej nápad, akorát jsem skon?il u toho, jak dostat obraz na web a jak jsem ?etl, 256 upload je málo, takže nic :). Snad se to Mirimu nebo n?komu poda?í rozjet a nap?íklad p?íští oktávky by mohli mít i živé vysílání na ?eském webu :).

Miri 19.6.2008 13:10

jelikož pracuju v UPC a mám tudíž služby vícemén? zdarma, pokusím se dom? nechat dovést program light, což je i s aktivací dvojnásobného uploadu 6144/1024. To by snad už mohlo být sch?dné. Snad mi to v práci projde :).

JENDAN 20.6.2008 05:04

OT/
to jsme fakt necekal ze se toho az takhle chytnes.
Ted si vzpominam na tvuj zarici oblicej kdyz se nekdo v hospode zminil o livestreamingu LFS
Drzim ti palce at to dotahnes do vitezneho konce

P@cho 20.6.2008 18:31

To streamovanie LFS je super napad, uz som nakukol aj do TV Directora (paradna vec). Ja som uz skor mal napad s komentovanym zaznamom ale furt to "padalo" pri replay, ktory nesiel pretacat a to by bola fuska. S TV Directorom by to mohlo ist este jednoduchsie a z Tymovej bitky by sa dal robit zaznam s komentarom. Takych 20-25 min by mohlo na 1,5 hodinovy zavod stacit, z toho 5 min. qual. a po 20 min. na zavod. Ja by som to vsetko urobil, no potreboval by som odvazlivca na spolukomentovanie (halooo, je tu niekto?) ;) . Tak co vy na to? :)

Branislav 20.6.2008 20:50

Quote:

Originally Posted by P@cho (Post 86814)
To streamovanie LFS je super napad, uz som nakukol aj do TV Directora (paradna vec). Ja som uz skor mal napad s komentovanym zaznamom ale furt to "padalo" pri replay, ktory nesiel pretacat a to by bola fuska. S TV Directorom by to mohlo ist este jednoduchsie a z Tymovej bitky by sa dal robit zaznam s komentarom. Takych 20-25 min by mohlo na 1,5 hodinovy zavod stacit, z toho 5 min. qual. a po 20 min. na zavod. Ja by som to vsetko urobil, no potreboval by som odvazlivca na spolukomentovanie (halooo, je tu niekto?) ;) . Tak co vy na to? :)

ked hladas komentatorov tak poznam dvoch : sissa a mna ,uz mame nas debut zasebou a slubujem ,ze uz pojdem pred race na WC :D

P@cho 21.6.2008 00:15

Ten Tv Director je super ale ma pridane kamery len na Blackwood-e, Westhill-e a Aston-e. Ostatne trate su bez kamier, ma v readme toto "edit mode to create and modify camera files" a za ten svet som neprisiel na to ako ich tam dostat :mad:. Ak na to niekto kapne hlasit :D .

JENDAN 21.6.2008 01:41

taky jsem si zkusil komenotavni nejakeho zavodu a je to docela fuska

Miri 22.6.2008 15:05

Quote:

Originally Posted by P@cho (Post 86873)
Ten Tv Director je super ale ma pridane kamery len na Blackwood-e, Westhill-e a Aston-e. Ostatne trate su bez kamier, ma v readme toto "edit mode to create and modify camera files" a za ten svet som neprisiel na to ako ich tam dostat :mad:. Ak na to niekto kapne hlasit :D .

na ostatní trat? jsou kamery ke stažení zde

Miri 24.6.2008 21:37

tak na zvyseni rychlosti uploadu uz se pracuje, tak snad do konce tydne a mozna by slo i vic jak 1024.

Jinak jsem se cht?l ješt? zeptat, jestli pro to streamování nevadí, že nemám pevnou IP.

Kada 25.6.2008 10:08

Nevadilo.

Entony 26.6.2008 14:34

Jestli se to povede tak to bude super... taky te? ?ešíme n?jakou streamovanou TV...

P@cho 26.6.2008 17:55

Tak uz som urobil na Aston Club-e vlastne rozlozenie kamier, :) a asi budem robit zaznamy s komentarom. Mam rozpracovanu kratku ukazku, cez vykend to dokoncim. ;)

JENDAN 26.6.2008 20:11

tak na to se tesim

Entony 27.6.2008 18:00

Quote:

Originally Posted by P@cho (Post 87430)
Tak uz som urobil na Aston Club-e vlastne rozlozenie kamier, :) a asi budem robit zaznamy s komentarom. Mam rozpracovanu kratku ukazku, cez vykend to dokoncim. ;)


Kdyby jsi cht?l pomoc se st?ihem nebo s n?jakýma efektama do videa tak sta?í ?íct ;-)

P@cho 28.6.2008 10:12

Quote:

Originally Posted by Entony (Post 87532)
Kdyby jsi cht?l pomoc se st?ihem nebo s n?jakýma efektama do videa tak sta?í ?íct ;-)

Vdaka ale to nebude potreba ;). Co by som potreboval je urobit nejaku grafiku, nech to uz vyzera. Treba wipescreen urobene na greenscreen alebo na alfa kanal. Kto chce pomoct nech sa ozve cez icq, preberieme ako si to predstavujem ;).

Sisso 28.6.2008 11:28

Mozes vyskusat nieco z Zz0's Inlays for LFS broadcasting

P@cho 28.6.2008 23:25

;) pozrel, vyskusal a vybral som WTCC.
Teraz ale k problemu, neda sa mi nahravat zvuk z LFS a vobec z nicoho. Ide to len cez mikrofon, tusim to bude Realtek-om (dal som najnovsi driver ale nic). Stale v nastaveni nevidim moznost "record master", v praci v PC je SB live a tam ta moznost je. Vie niekto co s tym? Dik Ked tak kupim SB. :)

Bigman 7.7.2008 16:29

Som si to poprezeral by nebolo od veci aby urobili dev. priamu podporu aby to islo co najjednoduchsie robit, ci uz priamy prenos alebo zaznam a na lfworlde by mohla pribudnut nova ikonka s priamymi prenosmi a zaznamami z pretekov(co by bolo urcite dobre aj pri ziskavani sponzorov pre preteky), skusim to napisat LFS forum.

Kdo.vi 7.7.2008 17:02

Mn? by sta?ilo to, co je tuším v TV Director - že by to vyhledávalo t?sné souboje a nehody

marlin 9.7.2008 21:19

a bude se vysilat live?

Miri 9.7.2008 22:24

Quote:

Originally Posted by marlin (Post 88410)
a bude se vysilat live?

bude :), momentáln? mám v práci d?snej kalup, srpen snad bude voln?jší

Miri 16.8.2008 11:45

tak p?ipojení vy?ešeno, od v?erejška mám 6144/1024. B?hem víkendu chci testovat, snad nebudou žádné v?tší potíže, ale je to pro mne p?eci jen "špan?lská vesnice"

Miri 16.8.2008 14:49

tak streamování n?jakým zp?sobem funguje na www.zaplive.tv/web/miri
jeste to musim poladit a zprovoznit zvuk jak ze hry tak zkusit komentovani

Chaos 16.8.2008 15:00

hehe, ted tam bylo videt okno s nastavenim rozliseni ;)
edit> ted wincommander :)

D4NO 16.8.2008 21:38

Škoda že nejde ?íst chat,
Jen to co píše Miri ... Jste v TV :)

MikeCZ 18.8.2008 12:57

Škoda, že jsem se nestih podívat :(. Tak p?íšt? :D.

Cayman[CZE] 10.9.2008 18:24

Vidim, ze nejsem sam, kdo se snazi o to, jak dostat live zavody na monitory ostatnich. Momentalne mam rozpracovany jeden zpusob, ktery je ponekud odlisny od toho, ktery zde rozjel MIRI; princip: kazdy LFS server produkuje MPR soubory (zaznamy, samozrejme v pripade spravneho nastaveni serveru); v prubehu kazdeho zavodu ci jakekoli akce na trati se vytvari soubor "temp_mpr.mpr", kam se uklada online zaznam. Tento soubor je sekvencne nacitan a posilan do site programem (caster) a klient (watcher) jej prijima a uklada do MPR adresare, kde si jej uz muze samotna hra nacitat jako MPR zaznam; z toho vyplyva, ze kazdy, kdo se chce koukat na online zavod, musi mit korektne nainstalovanu hru LFS. Jeste to nemam dotazene uplne do konce, ale blyska se na lepsi casy :-D ....... snad se k tomu v nejblizsim case dostanu. Pokudse mi to povede dotahnout do konce, urcite dam vedet.

Kada 10.9.2008 19:25

Pro inspiraci LFS tv, download, patche Y a Z nejsou podporovany, aspon myslim.


All times are GMT +2. The time now is 10:30.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.