Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Problémy s Live For Speed (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=3)
-   -   LFS nVidia Stereo drivers (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1163)

BabyOnWheels 6.3.2007 19:12

LFS nVidia Stereo drivers
 
Zdar zavodnici, tak jsem zkusil posledni stereo drivery od nVidie. Nekde na netu jsem cetl ze by to melo fungovat. Tak jsem se do toho vrhnul. Jakmile ovsem prepnu do streo rezimu tak me LFS vytuhne a musim natvrdo shodit comp :(

Mate nejake zkuzesnosti? Pripadne tip na verzi driveru se kterymi by to melo fungovat?

Pablo 6.3.2007 19:25

Když jsem to kdysi zkoušel, tak mi to vpohod? b?želo na driverech 78.01, nevzpomínám si na n?jaký zádrhele.

Tairo 6.3.2007 22:37

Quote:

Originally Posted by Canibal (Post 59224)
Zdar zavodnici, tak jsem zkusil posledni stereo drivery od nVidie. Nekde na netu jsem cetl ze by to melo fungovat. Tak jsem se do toho vrhnul. Jakmile ovsem prepnu do streo rezimu tak me LFS vytuhne a musim natvrdo shodit comp :(

Mate nejake zkuzesnosti? Pripadne tip na verzi driveru se kterymi by to melo fungovat?

a jiny hry ti jdou? Ja mam s 3D brylema problemy od upgrade kompu na AMD64 X2 a gforce 7600GT. Drivery 93.71 stereo. Take to zatuhava po prepnuti, jeste jsem se nedostal k tomu to poresit.

BabyOnWheels 7.3.2007 08:20

Mam jen cerveno-modre bryle .. :)) ale jine gamesy (NHL a WolfET jdou ok) jen LFS zatuhne. Ale testuji to v praci a grafuika tu je nic moc "nVidia Quadro NVS 285". Jeste to testnu doma na me namakane GF4200 :) Jinak drivery 91.31, koukam ze mas novjejsi tak zkusim pohledat :)

Chtel bych zkusit jak se ridi .. :)

Tairo 7.3.2007 12:39

Quote:

Originally Posted by Canibal (Post 59241)
Mam jen cerveno-modre bryle .. :)) ale jine gamesy (NHL a WolfET jdou ok) jen LFS zatuhne. Ale testuji to v praci a grafuika tu je nic moc "nVidia Quadro NVS 285". Jeste to testnu doma na me namakane GF4200 :) Jinak drivery 91.31, koukam ze mas novjejsi tak zkusim pohledat :)

Chtel bych zkusit jak se ridi .. :)

taham drivery vetsinou z guru3d.com, je tam vsechno kolem grafickych karet pohromade a rychle to aktualizuji. Ja mam tedy klasicke 3d bryle s lcd clonama, ale tohle bude stejny problem jako u tech cervenomodrych.

BabyOnWheels 7.3.2007 18:21

Tak jsem testnul posledni a postoupil do dalsi faze = okamzity reboot :bandit: :) pri spystesni streo3d v LFS :)) takz ezkusim az doma na nejake lepsi grafice a ne na ty co je v praci .. :)


All times are GMT +2. The time now is 19:32.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.