Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   LFS Sraz 2010 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2634)

JENDAN 9.3.2010 03:43

LFS Sraz 2010
 
Ahoj Lfsáci!

Nakonec jsme rozhodli, že sraz bude 17.4. v Lipníku nad Be?vou
Lipník nad Be?vou, Kde to je?


Minulé ro?níky:
Report z 1. Ro?níku http://www.czechlfs.net/view.php?naz...nku=2008030006
Diskuze z 2. Ro?níku http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2267


Protože bych rád ušet?il ?as t?m, kte?í nemají zájem, tak oznamuji, že dál už jsou jenom informace o srazu pro potenciální ú?astníky.
Sraz by byl koncipován tak, že si pokecáme a zajezdíme.

Oproti minulému roku bych provedl pár zm?n.
Minulý rok n?kte?í na?íkali, že si navzájem s lfsáky moc nezajezdili. Mn? to taky vadilo a skute?nost byla taková, že v tomhle sm?ru organizace trochu pokulhávala. Proto bych pro tentokrát cht?l dát srazovému poježd?ní trochu ?ád.

Ti z nás, kte?í by si cht?li amatérsky zazávodit, by se p?ihlásili do takového malého LFS motokárového šampionátku pro ten daný ve?er. Ú?ast v šampionátku není pochopiteln? povinná. Voln? jezdit bude možné p?ed za?átkem a po skon?ení šampionátku.

Pr?b?h srazu:
15:00 sraz v p?j?ovn?
16:00 - Start LFS motokárového šampionátku

18:00 - Volná zábava

Seznam ú?astník?:
1) JENDAN, pojede závod
2) Vítr, pojedu závod :)
3) Substance242, pojede závod
4) Branislav, pojede zavod
5) ToFire, p?ijede na 97,6%, závod asi nap?l s n?kým.
6)Atti Honyi na 90%, jestli dorazí, tak zavod ur?ite
7) ereser007, pojede zavod
------------------------------
Na ?umendu:
8) reyco
9) Gepas
10) Fast Jarda
11) Kid na 50%
12) Sh!ne na 90%
13) Devilstorm
14) Poly
15) Jupiter
16) Sonyk, 50% ...podle pocasi


Rozpo?et:
Vypocet v pripade zavodu pro 10 lidi s cistym casem jizdy 1 hodiny na kazdeho. 890k? google docs
Jejich cenik

GothaR 9.3.2010 08:44

Ja som za ten Radotin, ale v tom pripade sa nezbavite pojazdnej sikany :D Nevyhovuje mi vsak datum 2.4., to mam akurat naplanovany vylet domov. Akykolvek iny vikend okrem toho velkonocneho mi vyhovuje :)

Substance242 9.3.2010 09:03

Mám rád motokáry a takéto stretnutia, ale neviem teraz zahlasova?, viac by mi vyhovoval ten bližší Lipník... uvidím.

Edit: Alebo Hodonín. :-) Tra? mám po dvoch 24-hodinovkách zmáknutú. ;-) Dá sa tam stanova?, ale inak WC alebo obchody alebo strecha nad hlavou, to nie.

SuffryCZ 9.3.2010 10:16

hlasoval jsem pro 2.4. V radotine, a muzete se mnou pocitat. Pokud by se to odehralo v Lipniku bo co to je, tak nemam problem s dojizdenim.;):banana:

Spangler 9.3.2010 10:21

Definitivne Radotin, ale datum nevyhovuje...

P@cho 9.3.2010 10:50

Praha nie, zasa to bude len pre Vás z ?iech. ;) Predsa je to len "par" kilometrov od hranice a par z nas by ur?ite prišlo. Ja som za druhu možnos? ale datum je uplne mimo (Ve?ká Noc :banghead:).

GothaR 9.3.2010 11:40

Presne tak, ten datum je dost nestastny, ale tak aj do toho Lipnika by som isiel, keby sa niekto vybral z Prahy autom, bol by to pekny roadtrip :) Sam tam autobusom/vlakom urcite nepojdem.

JENDAN 9.3.2010 12:05

tak koukam, ze datum je problem :(
Pockame do zitra a pokud bude hodne lidi, kterym nebude vyhovovat datum, tak bychom to asi presunuli na 17.4.

K Hodoninu. Hodonin zni taky fajn, ale nemam s nima zadny zkusenosti. Pokud by tedy pripadal v uvahu, tak jedine v pripade, ze by si to nekdo vzal na starost.

Kid222 9.3.2010 12:18

Lipník.

Branislav 9.3.2010 12:41

Lipnik ,ze by som zobral WRC a vytvorili posadku smrti? :D (kid reyco eraser )

Radek CZ 9.3.2010 14:19

Jsem pro motokáry na Masarykov? okruhu a nebo Hodonín.

Masarykuv okruh:
http://www.amkbrno.cz/index.php?id=22
Hodina ježd?ní ve form? závodu by m?la vyjít na 1 200,- K?. Musel bych domluvit jestli jde po závod? jezdit formou normálních jízd, aby se neplatil pronájem trati. Co se tý?e trati a motokár jsou nejlepší na kterých jsme kdy jel. Motokár je dost a na trati se dá krásn? p?edjížd?t.

Hodonín:
Nemá web jako takový. Hodím jsem teda aspon video. http://www.youtube.com/watch?v=kkTvr3dJzpc
Trat je taky dost dobrá a p?edjížd?t se taky dá. Muže se jet v normální i REV kombinaci (na videu je REV). Cena za organizování závodu by jse musela zjistit, ale na tuhle puj?ovnu mám dobrej kontakt, takže není probém. Cena normální jízdy je 100,- K?.

Sparco 9.3.2010 15:09

[quote=Radek CZ;118314]Jsem pro motokáry na Masarykov? okruhu a nebo Hodonín.

Masarykuv okruh:
http://www.amkbrno.cz/index.php?id=22
Hodina ježd?ní ve form? závodu by m?la vyjít na 1 200,- K?. Musel bych domluvit jestli jde po závod? jezdit formou normálních jízd, aby se neplatil pronájem trati. Co se tý?e trati a motokár jsou nejlepší na kterých jsme kdy jel. Motokár je dost a na trati se dá krásn? p?edjížd?t.

Brno je nádherný, zvláš?, když se ješt? jezdí závody "velkejch aut". Takhle n?jak si p?edstavuju, že to bude vypadat v nebi : ) Jen nevím, jak je to s pronájmem, když je Masaryká? zav?ený a nepo?ádají se žádné závody na n?m - jestli jsou motokáry otev?ené a jak se dá na n? dostat. Pop?. když se tam bude po?ádat n?jaký závod, jestli je nutné mít i vstupenku...

ŠakaL 9.3.2010 15:37

bych zasel radsi do hospy,v nejhorsim sem pro radotin

sonyk 9.3.2010 15:54

v brne sou taky pekny venkovni motokary. se snekama sme tam pri WTCC dost najezdili.

Tommy V. 9.3.2010 16:10

na sraz do lipnika bych dojel, ale nezavodil bych, bo se do motokary nevlezu :)
nicmene velikonocni vikend mi nepripada nejstastnejsi termin
na sraz do prahy spise ne, ale zalezelo by na domluve mistni crew..

Zdenek CZE 9.3.2010 16:49

Já bych to dal v Chebu až bude hezky, jenomže tam nikdo z vás nedojede:D. Letos se chystám do Chebu n?kolikrát, kdo bude chtít, je vítán, nikoho nenutím.

Z Lipníku nebo Radotína bych bral Radotín, ale ne?íkám, že se tam 100% objevím (ale rád bych).

Vitr 9.3.2010 16:56

Já jsem pro Lipník, tra? je tam vskutku dobrá i t?žší osoba se dokáže jakž takž držet když je na nejdelší rovin? postavená rychlá šíkana a i za mokra je to tam sranda ;)

Radek CZ 9.3.2010 17:10

Quote:

Originally Posted by Sparco (Post 118315)
Brno je nádherný, zvláš?, když se ješt? jezdí závody "velkejch aut". Takhle n?jak si p?edstavuju, že to bude vypadat v nebi : ) Jen nevím, jak je to s pronájmem, když je Masaryká? zav?ený a nepo?ádají se žádné závody na n?m - jestli jsou motokáry otev?ené a jak se dá na n? dostat. Pop?. když se tam bude po?ádat n?jaký závod, jestli je nutné mít i vstupenku...

Já myslim že je okruh otev?enej po?ád a nemusí se ani jezdit. Podle kalendá?e akcí za?ínají závody až v dubnu. Motokáry jsou otev?ené jenom n?kdy, muselo by jse to telefonicky domluvit.

Mark Novys 9.3.2010 19:37

Motokary jsou otevreny skoro denne v Brne. Kdyz jsme tam jezdili s minibikama, tak to slo skoro porad, nicmene je fakt lepsi si tam zavolat, ale ty motokary jsou nuda. Slaby masiny a pomerne sirokej okruh = zadnej adrenalin. To uz je lepsi si pujcit nejakou tu Blatu.

manny.s 9.3.2010 20:08

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 118322)
Já bych to dal v Chebu až bude hezky, jenomže tam nikdo z vás nedojede:D. Letos se chystám do Chebu n?kolikrát, kdo bude chtít, je vítán, nikoho nenutím.

Až tam pojedeš, dej v?d?t, klidn? do SZ. Do Chebu to mám kousek a Ypsilonka je super :)


All times are GMT +2. The time now is 11:58.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.