Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Média (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Odlesk v podlaze (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1050)

legolem 8.1.2007 09:48

Odlesk v podlaze
 
1 Attachment(s)
Ahoj mám dotázek, jesli by mi n?kdo neporadil ?i neposlal link na tutoriál, jak ud?lat efekt odlesku auta v podlaze ve Photoshopu.

Diky

v p?íloze je názorná ukázka toho co mám na mysli, je mi jasné, že v n?jakém 3D programu to není problém, ale s t?ma já neumím a ur?it? to musí jít i v PS.

P?edem díky za pomoc.

Spangler 8.1.2007 09:55

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 54852)
Ahoj mám dotázek, jesli by mi n?kdo neporadil ?i neposlal link na tutoriál, jak ud?lat efekt odlesku auta v podlaze ve Photoshopu.

Diky

v p?íloze je názorná ukázka toho co mám na mysli, je mi jasné, že v n?jakém 3D programu to není problém, ale s t?ma já neumím a ur?it? to musí jít i v PS.

P?edem díky za pomoc.

Nekde sem cetl tutorial ze se to auto oznaci a vytvori se nova vrstva ktera se horizontalne otoci a upravi se na ni "prusvitnost" apod. ale nikdy sem to nedelal takze mozna melu nesmysly....


EDIT: POkud ale chces delat render tak to pujde urcite jak rikas v 3DMaxu a mozna i rychleji

Chaos 8.1.2007 09:55

no myslim ze v PS to jde, ale bude to mravenci prace, protoze budes muset dokreslit ty casti, na ktere je v odlesku videt, ale normalne ne (napr. spodek predniho kridla)

jet 8.1.2007 09:59

ten obrazek nestoji za nic, takhle by odraz vubec nevypadal.. to radsi nedelej nic, nez toto

legolem 8.1.2007 11:19

Quote:

Originally Posted by jet (Post 54855)
ten obrazek nestoji za nic, takhle by odraz vubec nevypadal.. to radsi nedelej nic, nez toto

ten obrázek jsem ned?lal, je to tam napsaný, že je to jen ukázka toho co mám na mysli !!!

legolem 8.1.2007 11:22

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 54853)
Nekde sem cetl tutorial ze se to auto oznaci a vytvori se nova vrstva ktera se horizontalne otoci a upravi se na ni "prusvitnost" apod. ale nikdy sem to nedelal takze mozna melu nesmysly....


EDIT: POkud ale chces delat render tak to pujde urcite jak rikas v 3DMaxu a mozna i rychleji

hmm, jenže já jsem v život? v 3DMaxu ani ni?em podobném nikdy ned?lal :(

p?ece to PS musí taky n?jak zvládnout?

Chaos 8.1.2007 11:50

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 54859)
p?ece to PS musí taky n?jak zvládnout?

a jak by mohlo? vzdyt nema celej model... to by si ty mista musel domejslet...

legolem 8.1.2007 12:21

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 54860)
a jak by mohlo? vzdyt nema celej model... to by si ty mista musel domejslet...

hmm, to je pravda, tak to nic na 3D programy nemam ?as :(

EDIT: nebo to tam jde n?jak jednoduše nauploudovat z LFS ??

jet 8.1.2007 12:56

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 54858)
ten obrázek jsem ned?lal, je to tam napsaný, že je to jen ukázka toho co mám na mysli !!!

nikdo nerika zes to delal ty :) ja jen rikam, z tohodle si priklad neber

legolem 8.1.2007 13:05

Quote:

Originally Posted by jet (Post 54867)
nikdo nerika zes to delal ty :) ja jen rikam, z tohodle si priklad neber

ok ;), ale spíš by m? zajímalo, jak na to :confused:

DoN 8.1.2007 13:20

1 Attachment(s)
jak uz rikal chaos, ve photoshopu to proste jednoduse nejde - jen se podivej, jak to vypada kdyz auto vezmes a otocis zrcadlove - proste to vubec nesedi. Proto na odlesk v podlaze asi jedine nejaky 3D program

legolem 8.1.2007 13:27

Quote:

Originally Posted by DoN (Post 54871)
jak uz rikal chaos, ve photoshopu to proste jednoduse nejde - jen se podivej, jak to vypada kdyz auto vezmes a otocis zrcadlove - proste to vubec nesedi. Proto na odlesk v podlaze asi jedine nejaky 3D program

jj, to jinak nepujde :-(

legolem 8.1.2007 13:37

Tak už jsem našel tohle: LFS-3DSMax_Uk.pdf

ale bohužel tomu moc nerozumím, nemáte to n?kdo v CZe ?

jet 8.1.2007 13:38

1 Attachment(s)
ve fotosopu udelas maximalne tenhle heges :D

legolem 8.1.2007 13:43

Quote:

Originally Posted by jet (Post 54875)
ve fotosopu udelas maximalne tenhle heges :D

bleee, to nee, to je fakt hegešš

Treglis 8.1.2007 13:44

Dyt to je proti jakekoliv vire nul a jednicek. PS ti to automaticky udelat proste nemuze, protoze z toho obrazku nejses schopnej si vycucat potrebny informace. Informace ze je za nejakym sedivim ovalem (pro cloveka kolo) nejaka zvlnena plocha zaleny barvy (pro cloveka cast karoserie za kolem) v tom obrazku proste neni. Chybi tam zkratka ten treti rozmer z kteryho by se to dalo dopocitat. Jedine zdatny malir by to dokazal asi dokreslit tak aby to vypadalo verohodne :)

legolem 8.1.2007 13:48

Quote:

Originally Posted by Treglis (Post 54877)
Dyt to je proti jakekoliv vire nul a jednicek. PS ti to automaticky udelat proste nemuze, protoze z toho obrazku nejses schopnej si vycucat potrebny informace. Informace ze je za nejakym sedivim ovalem (pro cloveka kolo) nejaka zvlnena plocha zaleny barvy (pro cloveka cast karoserie za kolem) v tom obrazku proste neni. Chybi tam zkratka ten treti rozmer z kteryho by se to dalo dopocitat. Jedine zdatny malir by to dokazal asi dokreslit tak aby to vypadalo verohodne :)

jojo to jsem už pochopil, taky jsem to už zavrhl, ted spíš sháním n?jakej tutoriál do n?jakýho 3D programu.

Felix 8.1.2007 17:06

v PS udelas maximalne tohle

http://nrg-racing.net/edit_pictures/fox_studie.jpg

Vazli 8.1.2007 17:12

jj je pravda ze by se to muselo dokreslit priklad treba tady na mej starsi praci kdyz sem delal z perovky 1203 jakoby obrazek bylo to do TM ale ten odraz tam taky nesedi protoze to proste sam photoshop neumi a dokreslovat se mi to nechtelo
http://img60.imageshack.us/my.php?image=12034if.jpg

sonyk 8.1.2007 18:12

zdarec goleme urco se zase potkame na ts tak pripomen 3d max 7 a ja ti reknu jak na to.


All times are GMT +2. The time now is 02:00.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.