Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Meziplyn (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1837)

D4NO 23.3.2008 20:54

Meziplyn
 
Nevím jestli to psát tady . . . za za?ate?níka se nepovažuju :) . . . hraju sice jenom p?l roku :D . . . ale ?asy mam celkem v klidu . . . Ale k mojemu problému . . . n?kde sem tu ?etl že meziplyn p?i pod?azování se d?la jenom jako že se ubere plyn . . .to de ?? p?ece by potom nešlo brzdit ne ?? . . . Ja mám rád manuál . . . nejradši zvuk :D je lepší než automat nevim jakto :D

Woodbine 23.3.2008 21:18

Asi jsi ?etl špatn?...

1. Pokud brzdíš pravou nohou, meziplyn šlapeš patou pravý nohy.
2. Pokud brzdíš levou nohou, máš pravou nohu volnou na šlapání meziplynu.
3. Možná by šlo vymyslet i další krkolomný poskládání nohou... :)

No a k samotnýmu meziplynu - ne uvolnit pedál plynu, ale naopak krátce prošlápnout, aby se srovnaly otá?ky motoru p?i pod?azení a nedošlo k zablokování kol hnané nápravy p?i brzd?ní. Toliko ve stru?nosti, na obsáhlejší výklad tu jsou povolan?jší osoby.

Spangler 23.3.2008 21:21

...proc...bys...nemoh...brzdit....kdyz...uberes... plyn...?...

D4NO 23.3.2008 22:18

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 80996)
...proc...bys...nemoh...brzdit....kdyz...uberes... plyn...?...

Totis kdyz zmacknu plyn a brzdu najednou tak se ta "vynuluje"
myslim ,nevim jestli to je tim, ze je to tim ze mam kombinovane pedaly . .misto separovanych

zipper 23.3.2008 22:30

Ano je to tím.

D4NO 23.3.2008 22:33

Aha . .a nemusim mit n?jakej extra dobrej volant abych to nastavil ? :)

jet 23.3.2008 22:35

pokud mas logitech nebo saitek nebo ms apod., tak ty to musi umet. pokud mas genius nebo podobny trash, tak ty to asi neumi...

D4NO 23.3.2008 22:38

Myslim že sem to kdysi skousel . .neuspešne :) ale skusim . . mam sidewinder

JENDAN 23.3.2008 22:48

*zkusim

D4NO 24.3.2008 14:37

Takže nastavit mi to nejde ,když chci p?i?adit stejnou osu pro brzdu i plyn tak jednomu z nich se ta osa vždycky zruší,. . . p?ecejenom m?j volant není z nejnov?jších , takže mám další d?vod ke koupi nového . . .

Woodbine 24.3.2008 23:17

Než koupíš novej volant, tak se zkus ješt? podívat do ovlada?? k volantu p?ímo ve win, jestli tam n?kde nejde odškrtnout kombinovaný pedály. Pokdu by to tam bylo zatrženo, tak to v LFS nenastavíš...

Pajik CZ 27.8.2008 12:40

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 80995)
Asi jsi ?etl špatn?...

1. Pokud brzdíš pravou nohou, meziplyn šlapeš patou pravý nohy.
2. Pokud brzdíš levou nohou, máš pravou nohu volnou na šlapání meziplynu.
3. Možná by šlo vymyslet i další krkolomný poskládání nohou... :)

No a k samotnýmu meziplynu - ne uvolnit pedál plynu, ale naopak krátce prošlápnout, aby se srovnaly otá?ky motoru p?i pod?azení a nedošlo k zablokování kol hnané nápravy p?i brzd?ní. Toliko ve stru?nosti, na obsáhlejší výklad tu jsou povolan?jší osoby.

U synchronní p?evodovky je to v podstat? tak, jak píše Woodbine. U nesynchronní p?evodovky (staré vozy, nákla?áky apod.) se dává meziplyn pro vyrovnání rychlosti ozubených kol v p?evodovce a tím se umožní pod?azení na nižší rychlostní stupe?. To by ale nem?lo žádný ú?inek, kdyby se p?i pod?azení s meziplynem nevyšlápla 2x spojka...
To znamená vymá?knout spojku, vy?adit na neutrál, pustit spojku, dát meziplyn, vymá?knout spojku, pod?adit,pustit spojku a hrkat dál :D

Mám to za sebou v Liazce autoškoly, kdy jsem jel po Hradci králové, najednou p?išla krizovka, a to byly plný ruce práce... :D Hlídat rozm?ry auta, nikoho nenabo?it, netrefit cyklistu, víc si nadjet kv?li vleku, do toho brzdit, dávat blinkr, pod?azovat... Ale byl to super zážitek ;) Ne jen ta jedna jízda, ale celá autoškola na Líze :D . BTW- ty meziplyny.... Pokud se to umí (a netvrdim, že já to umim) tak to dokáže zjemnit jízdu " na hran?" protožeto vyhladí ono cukání p?i pod?azení, protože motoru nespadnou otá?ky až kamsi na dno, takže se nemusí znova roztá?et. Je to fajn v?c a myslím , že by ji m?l um?t každej, kdo to s ježd?ním myslí jen trošku vážn? ;)

1. Pokud brzdíš pravou nohou, meziplyn šlapeš patou pravý nohy.

Když valim ve svým aut?, a dávám meziplyn p?i bržd?ní, tak brzdim patou pravý nohy, a na plyn šlapu špi?kou- jinak tam tu nohu nevyto?im kv?li st?edovýmu tunelu (nebo konzole? ). Chce to trochu cviku, ale za ty vyvalený o?i a otázky spolucestujících typu- JAKS TO UD?LAL???? , kdy s nezm?n?ným tlakem na brzd? ješt? dávám meziplyn a pod?azuju, za to to fakt stojí ;) Když už za nic jinýho..... :D

JENDAN 27.8.2008 18:54

souhlasim se vsim cos napsal

jinak me vzdycky dostanou lidi typu:
"Ty slapes na dva pedaly najednou?! To mas tak tlusty nohy?!"

Pajik CZ 27.8.2008 22:28

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 90627)

jinak me vzdycky dostanou lidi typu:
"Ty slapes na dva pedaly najednou?! To mas tak tlusty nohy?!"


:D :D :D +1

Woodbine 27.8.2008 22:39

Quote:

Originally Posted by Pajik CZ (Post 90607)
Když valim ve svým aut?, a dávám meziplyn p?i bržd?ní, tak brzdim patou pravý nohy, a na plyn šlapu špi?kou- jinak tam tu nohu nevyto?im kv?li st?edovýmu tunelu (nebo konzole? ).

Jen ze zv?davosti, co máš za auto? Já mam nohy dost dlouhý (a ob? asi levý), takže ve fabii jsem se o tohle ani nepokoušel. :)

Pajik CZ 27.8.2008 23:07

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 90644)
Jen ze zv?davosti, co máš za auto? Já mam nohy dost dlouhý (a ob? asi levý), takže ve fabii jsem se o tohle ani nepokoušel. :)


Ale nesm?j se.
Mám škodovku 120, 5q . To auto m? (p?estože nemá 150koní a ani závodní podvozek a jiný fi?uriny) hrozn? moc baví díky zadnímu náhonu a motoru vzadu :D Takovej driftik na mokry silnici ve fabii nevykouzlis ;) I když je mi jasný, že na p?esunu z bodu A do bodu B budeš rychlejší, m? bude ta jízda pravd?podobn? bavit podstatn? víc ;) A s tím poskládáním nohou- pokud máš plyn uchycenej na podlaze, a brzdu klasicky nahore (skoda 120), tak je pro me lepsi dat meziplyn tak, jak jsem uz popisoval. Pokud mas uchyceny vse nahore (fabia) tak dávám meziplyn patou a brzdim spickou. zalezi na vzajemny poloze pedalu, velikosti nohou, sikovnosti ridice, a hlavne na tom, co ti nejvic vyhovuje, takze trenuj a trenuj ;)

A hodn? na tom d?lají boty!!! Na ?ízení mám speciální botky od šikmých soudruh? made in china, ale dob?e mi sedí na noze, neškrtí, a maji SLABOU A M?KKOU podrážku. Na procházku utrpení, a jízdu autem super botky :) no nekup to za 150,- :D:D:D

Sparco 28.8.2008 18:35

Zajimalo by me, jestli nekdo pouziva, nebo se alespon pokusil nekdy pouzit, heel´n´toe levou nohou, kdy by pravou jen tukal do plynu a levou by brzdil a zaroven vyslapoval spojku... Mozna nejakej artista s gumovejma nohama : )

Kid222 28.8.2008 20:42

Quote:

Originally Posted by Sparco (Post 90664)
Zajimalo by me, jestli nekdo pouziva, nebo se alespon pokusil nekdy pouzit, heel´n´toe levou nohou, kdy by pravou jen tukal do plynu a levou by brzdil a zaroven vyslapoval spojku... Mozna nejakej artista s gumovejma nohama : )

Nepraktický, tudíž nepouživatelný.

Pajik CZ 28.8.2008 21:10

Quote:

Originally Posted by Sparco (Post 90664)
Zajimalo by me, jestli nekdo pouziva, nebo se alespon pokusil nekdy pouzit, heel´n´toe levou nohou, kdy by pravou jen tukal do plynu a levou by brzdil a zaroven vyslapoval spojku... Mozna nejakej artista s gumovejma nohama : )

Používám jen p?ibrž?ování levou nohou, hlavn? na šotolin? nebo sn?hu, když chci hodit zadek bokem :D

JENDAN 28.8.2008 22:11

ja jsem na brzdeni levou pekny drevo

A muze za to Sparco!!! :mad:


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.