Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hesla na ?eské Live For Speed servery (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=38)

Chaos 18.4.2005 11:26

Hesla na ?eské Live For Speed servery
 
V tomto postu najdete hesla na ?eské LFS servery. D?íve než se p?ipojíte, tak si prosím p?e?t?te t?chto pár ?ádk?, aby pro Vás i ostatní byl zážitek z ježd?ní co nejlepší!

Základní v?c kterou je t?eba mít na pam?ti je RESPEKT. Když se p?ipojíte na server vstupujete na závodní dráhu, kde se m?že odehrávat závod. Myslim, že každému by vadilo, kdyby jel závod plech na plech o první místo a v p?edposledním kole by se na tra? vy?ítil n?kdo z boxu a sest?elil Vás. Proto bu?t? opatrní když vjíždíte na tra? nebo se po ní pohybujete mimo závod.

Pokud je Vaším cílem ?estn? a ?ist? si zazávodit se soupe?i nebo se n?co p?iu?it, tak jste vítáni! Pokud si ale chcete vyzkoušet co se stane p?i ?elním st?etu na dlouhé rovince, radši se p?ipojte na n?jaký ve?ejný server!

Klávesou 't' se dají psát zprávy, ale používejte je s rozumem, spam se netoleruje - ruší ostatní p?i závod?ní. Pokud chcete odpov?? od n?koho kdo práv? závodí, nedivte se že neodpovídá, protože psát p?i jízd? se dost dob?e nedá.

Co se chování na trati b?hem závodu týká, tak pokud jedete za n?kým, tak brzdit radši d?ív nebo sm??ovat sv?j v?z mimo v?z p?ed vámi. Pokud Vás n?kdo trefí, v?tšinou to nebylo naschvál, tak to neoplácejte. Klávesám F1 - F8 se dají p?i?adit jednoduché hlášky jako "Ahoj!" "Pardon, moje vina" "Díky" atd. - používejte je. Pokud nejste v závod? a uvidíte, že n?kdo píše "Modrá vlajka", znamená to, že závodníci jedoucí závod dojeli n?koho o kolo nebo n?koho kdo závod nejede. Proto se podívejte do zrcátek a na mapku jestli to nejste Vy a v p?ípad? že ano, tak prosím uhn?te ze závodní stopy nebo na rovince zpomalte, aby Vás závodníci mohli bez problém? p?edjet.

Výše uvedené je absolutní základ! Další odkazy jdou více do hloubky...

podrobná PRAVIDLA ZÁVODU (p?e?íst pokud chcete v?d?t víc)

Opov?di na další p?ípadné dotazy najdete možná

TADY - chování v závod?

Jak správn? jezdit najdete v ZÁVODNICKÉ ŠKOLE a v?zte že od S2 záleží i na teplot? pneumatik.

Tak p?eju p?knou zábavu p?i závod?ní! Hesla jsou následující:

Demo:
Actual Linux servery

S2:
Actual Linux servery
MCzTeam Server - mrt5
CeRT zone - kravicka
.VCz autodrom - vcz
KxR racing zone - kxr
www.dovrchu.cz # S2 - asm
EGT_Racing #1 - egt nebo ALTP

Kdyby tato hesla nefungovala, mají tam pánové týmový dýchánek. Pokud budete dodržovat výše uvedené, bude to ku prosp?chu všech a budete na t?chto serverech vítáni. Pokud máte ješt? n?jaké dotazy, ptejte se radši tady na fóru než p?i ježd?ní na serveru. Tady se ?eší v?ci, na serveru se jezdí! ;)

Jarda(CZ) 18.4.2005 18:02

tak to je super, myslím, že už se m? nezbavíte :D

quasimoto 19.4.2005 14:14

dufam ze sa nenahnevate ked tampridem ked som slovak :)

Chaos 19.4.2005 14:17

Quote:

Originally Posted by quasimoto
dufam ze sa nenahnevate ked tampridem ked som slovak :)

vubec ne, pokud se budes chovat ok ;)

quasimoto 19.4.2005 14:19

teraz som tam chcel ist sice tam nikto nebol ale aspon som chcel vyskusat ci ide, a zistil som ze je wrong passward to mrt5.

prosim ak ho nechcete pisat verejne poslite mi ho cez personal message alebo cez icq 291-318-318 diky :)

s spravat sa budem slusne

chelloz 19.4.2005 14:34

Mam stejnej problem jako Quasimoto. To heslo nefungovalo uz vcera po lize.

00Ja 19.4.2005 14:39

Vcera se tam jel zavod prologu, asi to nekdo zmenil a zapomnel to vratit. Az si tohle nekdo precte, urcite to vrati zpet na "mrt5".

Chaos 19.4.2005 14:39

to protoze ho rixxi behem ligy zmenil aby nam tam nelezli ti co tam nemaj co delat... a zapomel ho zmenit z5...

00Ja 19.4.2005 14:42

Jestli to nekdo muzete zmenit, tak to zmente, ja se tam z prace nedostanu. Dikes

EDIT: Chaos to uz zmenil, tak by to melo fungovat na "mrt5".

RiXXi 19.4.2005 17:05

sorry panove...po takove race :lfs: sem si na to ani nevzdech

:drive: :flag: :woohoo: :bronze: :vibes: :beer: :zzz:

Chaos 19.4.2005 17:46

Quote:

Originally Posted by RiXXi
sorry panove...po takove race :lfs: sem si na to ani nevzdech

:drive: :flag: :woohoo: :bronze: :vibes: :beer: :zzz:

to jo ;) nervy az do konce :) skoda ze ti to zalagovalo... :doh:

Obludek 20.4.2005 02:46

Zdar. kdyz pustim LFS, tak dam "Multiplayer - Display list of games" a vyjede mi spousta bezicich servru. Tenhle tam ale bezne nevidam? leze se tam jinak? nebo to nebezi porad? jak to je?

RavenakCZE 20.4.2005 05:22

2 Obludek :

Pravdepodobne si nechavas vypisovat jen verejne servery. :scratch:

Az se ti to nacte tak zkontroluj mas-li nastaveno v pravym dolni rohu zvolene jak servery privatni tak servery public ;)

Chaos 20.4.2005 09:13

pripadne mit "public - no" a "private - yes", hlavne si nechat vypsat vsechny, protoze ten server bezi porad...

00Ja 24.4.2005 18:20

Mrzi me, ze sem neco takovyho musim psat, ale po dnesku je to uz nutnost. To, ze je zde zverejneno heslo na MCz server si zrejme nekdo spatne vylozil, takze to uvedu na pravou miru:
MCz je SOURKOMY server a podle toho je treba se tam chovat. Dneska si to tam dvojice jezdcu spletla s uplne jinou hrou a to v dobe, kdy vsichni ostatni jeli zavod. Kdyz se jim neco vytklo, tak se rozcilovali, ze jednou se jede s GTT, pak zas ne.... Podle mne neni tezky odhadnout, co je a co neni slusny chovani v beznym zivote a to samy plati na MCz serveru.
Tim nechci nikoho odrazovat, aby se tam prihlasil, protoze jsem si uz vsimnul nekolika novych tvari, ktere berou LFS vazne a jezdi dobre :-) To jsou presne ti, o ktere stojime, o ktere chceme rozsirit startovni pole, aby bylo s kym zavodit.

frozenshade 25.4.2005 22:09

to je vsechno pekne..
jenze ten vas server je 24H 7dni v tydnu furt plnej.. se tam vubec neda dostat..

nemuzete udelat jeste jeden server at se da i pripojit?

00Ja 25.4.2005 22:48

Neni plnej 7 dni v tydnu 24 hodin denne. Ale aspon vidis jaky je o zavodeni zajem. Problem je v tom, ze v demu je mozny pripojit jen 11 lidi. Osobne jsem rad, ze bezi aspon tenhle server, kde se muzem schazet, byly doby, kdy jsme zadnej server nemeli.
Krom toho mam poc it, ze bezi server poa.racing nebo tak nejak. Ten zrizoval taky nekdo odsud.
A urcite bezi i dalsi cesky servery, o tech ale prehled nemam.

Leszek 25.4.2005 22:57

Quote:

Originally Posted by frozenshade
to je vsechno pekne..
jenze ten vas server je 24H 7dni v tydnu furt plnej.. se tam vubec neda dostat..

nemuzete udelat jeste jeden server at se da i pripojit?

00Ja ma pravdu, ja se tam z 95% vzdycky dostanu..

----

Musim rict, ze jsem rad ze se v LFS objevuji nove, schopne tvare. Obcas mam ale pocit, ze MCz uz nema svuj vlastni server na trenovani... Nevim jestli je to takhle dobre, kazdopadne na druhou stranu jsem i rad, ze je vzdycky na MCz s kym zavodit a ze je o nas server takovyhle zajem... Takze takovy smiseny pocity.
Na druhou stranu mi zatim zadnej uplne soukromej server nechybi, v S2 FULL to bude zrejme jiny, tohle je takovej nabor a myslim ze to vyborne splnuje svuj ucel. Takze jen tak dal a pro vsechny, se jeste nechovaji uplne jako Licensed LFS raceri: Clean race on MCz Server, plz :shy:

Chaos 26.4.2005 00:03

Quote:

Originally Posted by Leszek
Quote:

Originally Posted by frozenshade
to je vsechno pekne..
jenze ten vas server je 24H 7dni v tydnu furt plnej.. se tam vubec neda dostat..

nemuzete udelat jeste jeden server at se da i pripojit?

00Ja ma pravdu, ja se tam z 95% vzdycky dostanu..

----

Musim rict, ze jsem rad ze se v LFS objevuji nove, schopne tvare. Obcas mam ale pocit, ze MCz uz nema svuj vlastni server na trenovani... Nevim jestli je to takhle dobre, kazdopadne na druhou stranu jsem i rad, ze je vzdycky na MCz s kym zavodit a ze je o nas server takovyhle zajem... Takze takovy smiseny pocity.
Na druhou stranu mi zatim zadnej uplne soukromej server nechybi, v S2 FULL to bude zrejme jiny, tohle je takovej nabor a myslim ze to vyborne splnuje svuj ucel. Takze jen tak dal a pro vsechny, se jeste nechovaji uplne jako Licensed LFS raceri: Clean race on MCz Server, plz :shy:

pokud si chcete zatrenovat sami, klidne si zmente na tu dobu heslo! Je to porad Vas server! :shh: :P

00Ja 26.4.2005 09:56

Az vyjde S2 full, nahradim stavajici S1 server (MCz) prave tim S2 full. Pokud by MCz tym chtel i dal mit S1 server, pokusim se premluvit Petra, aby mi nechal bezet i ten.

I kdyz do toho nemam moc co mluvit, jsem taky rad, ze je na MCz demo serveru skoro vzdy s kym zavodit. Prece jen se tam vetsinou sejdou lidi, se kteryma se zname a tak je o kvalitni zavodeni postarano a je to o neco lepsi nez kdyz se prifarim na nejakej verejnej server v zahranici.
A jak psal Leszek, demo server je dobrej pro uloveni novych dusi pro S2 full.
A samozrejme je mozny pro soukromy treninky zmenit si heslo a udelat si MCz dychanek :D


All times are GMT +2. The time now is 00:03.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.