Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Team Fortress 2 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1501)

WiRuZik 30.9.2007 22:05

Team Fortress 2
 
Koupil jste si nekdo Orange box a tim padem zkousite betu? Ja teda tydle counterstriky a vsecko podobny nejak nehraju, ale Orange box s TF2 jsem si za ty penize proste koupit musel (originalku HL2 jsem stale nemel).. a dnes jsem to hral snad 3 - 4 hodiny a jsem z toho naprosto uneseny.. perfektne me to vtahlo, bezvadna hra.. jen clovek musi mit trosku stesti na tym, protoze spousta tymu proste nefunguje.. ale jak to zacne fungovat, jako medik se vzdycky hodim.. :D

Itar 30.9.2007 22:09

Quote:

Originally Posted by WiRuZik (Post 71650)
Koupil jste si nekdo Orange box a tim padem zkousite betu? Ja teda tydle counterstriky a vsecko podobny nejak nehraju, ale Orange box s TF2 jsem si za ty penize proste koupit musel (originalku HL2 jsem stale nemel).. a dnes jsem to hral snad 3 - 4 hodiny a jsem z toho naprosto uneseny.. perfektne me to vtahlo, bezvadna hra.. jen clovek musi mit trosku stesti na tym, protoze spousta tymu proste nefunguje.. ale jak to zacne fungovat, jako medik se vzdycky hodim.. :D

M? z Orange boxu zaujal snad jen Portal... jinak Half life, ani TF2 nemusim. Zatím jsem ale nehrál...

Kid222 30.9.2007 22:16

Orange box si urcite nekde zakoupim ;). Hlavne kvuli EP2, ale TF urcite zkusim taky. Videl jsem nejaky videa a vypada to lakave.

WiRuZik 30.9.2007 22:56

ja jsem z toho naprosto nadseny zatim.. :) a Spy tomu dodava absolutni paranoiu, kdy clovek na jednu stranu hraje za tym ale na druhou stranu neveri nikomu.. :D
ale kdyz jsem videl prevleceneho spiona za moji postavu, tak ikdyz jsem byl jen medik, tak sem ho poslal tim sekackem hodne rychle k zemi.. :D

WiRuZik 1.10.2007 00:22

ted jsme si docela sedli s jednim klukem na serveru.. vzali jsme si oba spiony, prevlikli se za druhy tym a delali ze utikame spolecne zpatky.. a hned jak jsme prebehli dva soupere, hned jsme jim lupli zezadu sekacek do hlavy... :D

Chaos 1.10.2007 22:05

jste zli :D

duuku 1.10.2007 22:58

Na tohle se celkem tesim, jestli budou penize koupim samostatne jen TF2, o ostatni nemam zajem.

P@cho 2.10.2007 06:21

Quote:

Originally Posted by duuku (Post 71694)
Na tohle se celkem tesim, jestli budou penize koupim samostatne jen TF2, o ostatni nemam zajem.

+1
Este teraz mi beha mraz po chrbte pri spomienke na stary dobry Team Fortres.
:bandit:

duuku 2.10.2007 11:57

Me hlavne zaujaly videa a veci kolem toho napsany (puvodni TF sem nehral), videl sem na youtube i to jak psal WiRuZik o spionech :) to bylo proste uzasny :D

WiRuZik 2.10.2007 13:12

Quote:

Originally Posted by P@cho (Post 71702)
+1
Este teraz mi beha mraz po chrbte pri spomienke na stary dobry Team Fortres.
:bandit:

na stary TF je mod Team Fortress Forever, predelavka do noveho kabatu.. :) ale TF2 je proste nejlepsi.. :D jsem zavisly.. :(

duuku 2.10.2007 13:34

Taky by me zajimalo jak je to narocny na PC? neco jako CS:S (to mi bezi v pohode)? nebo DoD:S (to uz je o neco horsi)?

Woyta 2.10.2007 23:24

HL2 neco libilo neco nelibilo. EP1 jsem vyhral a moc se mi libi. Na EP2 se tesim. TF neznam ale podle gameplay videi to vypada jako arkada. Myslim ze zustanu u ET. Tam je spion taky. :-)
Ale ty crew videa se mi moc libili.

duuku 7.10.2007 12:54

Tak nakonec budu asi kupovat cely Orange box, cenove je to vyhodnejsi (nektery shopy to maji jako dovoz z Polska a je to i o 300,- levnejsi nez z CZ) nez jen samotny TF2 + sem celkem zvedavej i na ten Portal. Half Life 2 sice uz mam ale pry bude moznost to nekomu dat tak snad nekoho najdu kdo to bude chtit :)

Kid222 7.10.2007 13:01

Quote:

Originally Posted by duuku (Post 71943)
Half Life 2 sice uz mam ale pry bude moznost to nekomu dat tak snad nekoho najdu kdo to bude chtit :)

Ja bych zajem mel. Muzem se pak nejak domluvit..?:)

WiRuZik 7.10.2007 20:36

Quote:

Originally Posted by duuku (Post 71943)
Tak nakonec budu asi kupovat cely Orange box, cenove je to vyhodnejsi (nektery shopy to maji jako dovoz z Polska a je to i o 300,- levnejsi nez z CZ) nez jen samotny TF2 + sem celkem zvedavej i na ten Portal. Half Life 2 sice uz mam ale pry bude moznost to nekomu dat tak snad nekoho najdu kdo to bude chtit :)

Orange box jiz vlastnim a nelituji toho... TF2 hraji pokazde kdyz mam cas (no moc casu nemam, ale stejne..) a bavi me stale vice a vice..!
a na Portal jsem natesenej jak nadrzena veverka.. uz 10.10. prijde mezi nas! :)

duuku 7.10.2007 21:39

Ja bych ho uz taky mel jenze nemam kreditku nebo jiny zpusob jak si to koupit pres Steam a druhy problem je ted taky nic moc net takze pro me stahovani kazdy veci trava dlouho (rychlost srovnatelna s dial-upem :( kuli udajnymu prekroceni FUP ktery si myslim ze neni, ale to se jeste bude resit :) )

P@cho 9.10.2007 00:31

Tak som si to kupil ale unahlene :) , kedze mam limit 2G na mesiac musim cakat do soboty :(.

NASRAT 9.10.2007 00:46

Zdarec taky bych to chtel vyzkouset kdyz to tady tak chvalite, ale nez to koupim tak bych to rad testnul - da nekdo po hamachi? :)

RadstaR 10.10.2007 05:13

Mel jsem moznost si to zahrat par veceru diky uctu od kamarada a je to docela narez. Muj oblibenej je Medic a docela sem se s nim uz naucil, rekord vyleceni mam nejakych 3806 hp, 3x nesmrtelnost atd.
Bohuzel taky nemam kreditku a kamos jak na potvoru zase nemel na uctu penize, nicmene dneska vecer to kupuju taky, protoze to za to fakt stoji. Mno i kdyby ne, tak ja jsem hodne natesenej na EP 2 :p

WiRuZik 10.10.2007 13:00

Quote:

Originally Posted by RadstaR (Post 72037)
Mel jsem moznost si to zahrat par veceru diky uctu od kamarada a je to docela narez. Muj oblibenej je Medic a docela sem se s nim uz naucil, rekord vyleceni mam nejakych 3806 hp, 3x nesmrtelnost atd.
Bohuzel taky nemam kreditku a kamos jak na potvoru zase nemel na uctu penize, nicmene dneska vecer to kupuju taky, protoze to za to fakt stoji. Mno i kdyby ne, tak ja jsem hodne natesenej na EP 2 :p

ses muj clovek, taky miluji medica.. :) ma oblibena postava.. na ty stats moc nehraju, obcas radeji obetuji svuj zivot pro tym nez abych hrotil stats.. ale max healovanych HP mam neco kolem 8900 myslim... :D
a odedneska uz je moznost hrat Portal a EP2... nemohu se dockat.. :)


All times are GMT +2. The time now is 03:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.