Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Teploty pneumatik (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1568)

crestik 24.11.2007 00:43

Teploty pneumatik
 
...tak n?jak pomalu za?ínám s LFS, dote? jsem jezdil jen ligu v GTLegends, musím vychytat ješt? pár much, ale nejv?tší problém je pro m? teploty pneu, v podstat? u libovolného auta...
Nem?žu je dostat do n?jaké roviny, aby na krajích byl rozdíl asi t?ch 10-12 stup?? a uprost?ed st?ední hodnota, vnit?ek a st?ed jsou zhruba stejné, ale vn?jší kraj je vždy kolem t?ch 70ti, nepomáhá ani zmenšit tlak, ani menší odklony, už jsem z toho zmaten :ashamed:

sonyk 24.11.2007 09:02

me vetsinou pomaha odkloon nebo gumy prifouknout, nekdy i zmensit rejd a dat brzdy vic na zadek, ale nekdy to proste naladit nelze aspon u me XRT a FXO se mi na nekterych tratich proste nepodari naldait tak aby byly vsecky gumy ok

Pablo 24.11.2007 09:02

Základy nastavování asi znáš, když jsi jezdil GTL, ale i tak mrkni na http://cz.lfsmanual.net/wiki/Hlavn%C3%AD_strana Základní nastavení vozu a Pokro?ilejší nastavení vozu. M?žeš sem taky hodit sv?j setup a replay, t?eba se n?kdo mrkne, co by šlo zlepšit.

Vazli 24.11.2007 09:54

odklony a tlaky stim maj hodne spolecnyho ale taky zalezi na stylu jizdy

Loukota 24.11.2007 10:33

par nastaveni uz jsem v tehle hre odladil a vnejsi teplotou gum se vubec netrap. koukej jen na vnitrky a stredy gum. pomahaji odklony, tlaky gum, ale i treba nastaveni svetle vysky ti trosku zmeni odklony gum. v garazi si v leve casti zapni "Zaveseni" a zde muzes sledovat primo co dela jake nastaveni s odklony kol. Zaveseni najdes pod Ridicem, Palivem a Silama.

crestik 25.11.2007 18:53

tak d?kujem všem, pot?ebuju se dostat p?es ty lama-problémy, tak tu mám ješt? dotaz, co má ukazovat, když zmá?knu F10, jsou tam n?jaké sloupce, tipuju to na zát?ž tlumi??, ale nic mi tam nelítá :ashamed:
Jinak ješt? dotaz na nastavení...v GTL se výška auta a vlastn? všechno ?ešilo jen v n?jakém rozmezí, tak tam nebyl problém vyladit si auto, ale tady je ten rozptyl strašn? velký...momentáln? nevím, jak najít ideální sv?tlost :banghead:

crestik 25.11.2007 19:07

...ajaj, vidím další neznámou v?c...když si p?i nastavování dám dobrazit zav?šení, copa znamená ta zelená ?árka, co je ve st?edu gumy u zem?? :Kick_Can_emoticon:

Pablo 25.11.2007 19:35

F10 je poškození tlumi?? a zav?šení, napal to do zdi a uvidíš :)
Výšku nastavuju tak, že si nastavím podvozek aby vyhovoval a pak snižuju výšku, dokud to nikde na trati neškrtá, nebo jen vyjíme?n? = pokus/omyl.

Loukota 25.11.2007 20:57

Quote:

Originally Posted by crestik (Post 73828)
...ajaj, vidím další neznámou v?c...když si p?i nastavování dám dobrazit zav?šení, copa znamená ta zelená ?árka, co je ve st?edu gumy u zem?? :Kick_Can_emoticon:

to jsem neodhalil, jinak na nastaveni vysky a jinych parametru existuji externi programy. na vygenerovanem grafu pak vidis, kdy jdou tlumice uplne nadoraz coz by nemelo byt "nikdy". pak bud zvednes auto nebo pritvrdis na pruzine.

Pablo 25.11.2007 23:44

ad zelená ?árka: já myslím, že to nazna?uje polom?r otá?ení kola kolem rejdového ?epu - bližší info v lfsmanuálu:
http://cz.lfsmanual.net/wiki/Pokro%C...m.C4.9Br_rejdu

Eraserko 25.11.2007 23:55

Quote:

Originally Posted by crestik (Post 73828)
...ajaj, vidím další neznámou v?c...když si p?i nastavování dám dobrazit zav?šení, copa znamená ta zelená ?árka, co je ve st?edu gumy u zem?? :Kick_Can_emoticon:

tak nahodou to nie je spina na gumach? (objavi sa to, ked vyjdes na piesok a travu)

Pablo 26.11.2007 01:28

Quote:

Originally Posted by Eraserko (Post 73843)
Quote:

Originally Posted by crestik (Post 73828)
...ajaj, vidím další neznámou v?c...když si p?i nastavování dám dobrazit zav?šení, copa znamená ta zelená ?árka, co je ve st?edu gumy u zem?? :Kick_Can_emoticon:

tak nahodou to nie je spina na gumach? (objavi sa to, ked vyjdes na piesok a travu)

"Zeptejte se na co chcete a já vám na co chci odpovím" :p

Chaos 26.11.2007 08:56

Jak je to s pneumatikama
btw. odpoved je v FAQ...

crestik 27.11.2007 19:33

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 73851)
Jak je to s pneumatikama
btw. odpoved je v FAQ...

práv? že já se ptal na trošku n?co jiného, tohle známe :bandit:

Itar 27.11.2007 21:23

Quote:

Originally Posted by crestik (Post 73957)
práv? že já se ptal na trošku n?co jiného, tohle známe :bandit:

Co na t?ch pneumatikách ješt? chceš vid?t jinýho? :)

Engine CZ 28.11.2007 18:11

Když v LFS zah?eju pneu p?es 100°C tak kloužou jak svi... prost? hodn?.
Je to tak i ve skute?nosti? :dnfnoob:

S máminou Fiestou to vyskoušet nem?žu.

Pedropan 28.11.2007 19:54

Quote:

Originally Posted by Engine CZ (Post 73992)
Když v LFS zah?eju pneu p?es 100°C tak kloužou jak svi... prost? hodn?.
Je to tak i ve skute?nosti? :dnfnoob:

S máminou Fiestou to vyskoušet nem?žu.

Ano. A jeste se ti rozpadnou...

caNtwO 4.12.2007 22:40

No tak takové problémy bych cht?l mit taky :D:D:D

RoBo_SK 23.12.2007 19:01

Quote:

Originally Posted by Engine CZ (Post 73992)
Když v LFS zah?eju pneu p?es 100°C tak kloužou jak svi... prost? hodn?.
Je to tak i ve skute?nosti? :dnfnoob:

S máminou Fiestou to vyskoušet nem?žu.

omg to je otázka skús to v reále a máš odpove?


All times are GMT +2. The time now is 06:08.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.