Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Level R (Project Torgue) (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2757)

Klouczech 19.10.2010 21:29

Level R (Project Torgue)
 
Hrajete n?kdo bývalý Project Torgue, dnešní Level R?

Jedná se o MMORSG ale s celkem dobrou fyzikou a fantasy i reálnými auty. Je to Free (samoz?ejm? se dají za peníze dokoupit body).
Já to hraju ve volném ?ase a na volantu je to prost? dobrý.
Na nervy mi lezou n?jací crashe?i a lagy, ale beru tuto hru hlavn? jako zábavu.
http://levelr.gamigo.com/das_spiel/

Kid222 19.10.2010 23:00

Bylo mi to doporu?ený na hofy, ale pod Project Torque jsem nic nenašel... oni to takhle zamaskovali. :)

Hrál jsem chvíli NFS World... taky se v tomhle leveluje, získávají peníze a za levely nový auta?

Miondir 19.10.2010 23:08

project torque jsem chvili zkousel kdyz to bylo nove, celkem zabavne, akorat me pak zaclo hrozne stvat neustaly stahovani novejch cipovin, ultra nejvic mega efekty, pri kterejch jsem mel tak 3 fps a tak celkove to proste vysumelo :]

Klouczech 20.10.2010 08:42

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 124609)
Bylo mi to doporu?ený na hofy, ale pod Project Torque jsem nic nenašel... oni to takhle zamaskovali. :)

Hrál jsem chvíli NFS World... taky se v tomhle leveluje, získávají peníze a za levely nový auta?

Tak narozdíl od NFS W m?žeš mít víc jak 10. level :D. A je to jak ?íkáš + se po?ádájí r?zný cupy atd.
Kdyby tu byla odezva,mohli bychom založit n?jakej LFS clan :p

GothaR 20.10.2010 08:44

No mna by skor zaujimalo ako je to v sucasnosti s platenym obsahom. Skusal som to dost davno a pamatam si, ze po urcitom case sa uz bez plateneho obsahu nedalo vyrovnat tym, ktori si kupovali lepsie auta, maju to uz nejako vyvazene?

Kid222 20.10.2010 12:30

Hmm, tak s tímhle si asi nebudu rozum?t. V NFS jsem se dostal na 15.:p a už tam levelování bylo tak zdlouhavý, že m? to p?estalo bavit. Nebo je to tu jinak?

Klouczech 20.10.2010 13:27

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 124614)
No mna by skor zaujimalo ako je to v sucasnosti s platenym obsahom. Skusal som to dost davno a pamatam si, ze po urcitom case sa uz bez plateneho obsahu nedalo vyrovnat tym, ktori si kupovali lepsie auta, maju to uz nejako vyvazene?

Dám v?d?t až to budu v?d?t, ale ur?it? to tak bude, stejn? jako v NFSW.
Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 124616)
Hmm, tak s tímhle si asi nebudu rozum?t. V NFS jsem se dostal na 15.:p a už tam levelování bylo tak zdlouhavý, že m? to p?estalo bavit. Nebo je to tu jinak?

Já myslel že NFSW free je jen do 10. levelu.

Pútnik 20.10.2010 17:40

Este ako Project Torque som to hral 2-3 mesiace. Podla mna velmi dobra oddychovka so slusnou fyzikou, kvalitou aj zabavnostou o niekolko tried vyssie ako NFS World. Co ma stvalo boli obcas nekonecne dlhe loady pred pretekom.

Kid222 21.10.2010 14:18

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 124618)
Já myslel že NFSW free je jen do 10. levelu.

Nn, tam je to komplet zadarmo, za peníze jsou jenom v?ci, bez kterých se obejdeš.

Francek 21.10.2010 21:55

Niekedy som to hral, celkom fajn hra. Musim vyskusat zas :)


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.