Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   1# Antik Server SVK (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1414)

BJ-Hawk2 4.8.2007 17:18

Stížnosti na LFS servery
 
Radím vám všem dob?e, necho?te na Antik Racing SVK 1# v Demu. Vyhodí vás tam bez zjevné p?í?iny. Myslím, že by jsme se m?li vzbou?it a utvo?it jednotné heslo na všechny CZE a SVK servery, aby nám tam nelezli zasra*í cizinci:arge:!!! Jezdí doslova jako prasata, bourají, jezdí v protismn?ru a pak do vás narazí, hned ze za?átku ud?lají hromadnou havarii a MY, ?eši Slováci, si NIKDY slušn? nezajezdíme:banghead::banghead::alien2:!!!!

Kid222 4.8.2007 17:20

Tak tam nechod. :)
Nebo si kup S2. ;) Toto v plne verzi nehrozi.

BJ-Hawk2 4.8.2007 17:21

P?irozen? chci, ale problém jsou vynance :(

Spangler 4.8.2007 18:26

jasne, jednotne hesla na servery by byl naprosto uzasny napad, Pepa by to rekl Markovi, Marek Marcele, Marcela Hugovi a na race serverech by se litalo bokem a vsude by byl bordel... kup S2, to ti zde nehrozi

ad. finance, nerikej mi ze je takovy problem usetrit 1000kc, kdyz opravdu chces, tak pro to udelas vse a 1000 kc neni problem...adios

Tommy V. 4.8.2007 18:38

podle me si stezujes na spatnem miste, provozovatelem serveru je antik, tak je zkus pozadat, at to nejak napravi ;)

TreWoR 5.8.2007 10:24

Musis jezdit kdyz je tam nejaky admin :) Ja osobne kdyz vidim ze je tam nekdo kdo dela bordel tak dostane napomenuti pak kick a pak ban.. zalezi co udela ;)

rostreet 5.8.2007 11:22

ja tam dostal ban a kdyz jsem kontaktoval ondrejka tak nebyl schopnej ani odepsat..tudiz antik suck forever :bandit:

BJ-Hawk2 5.8.2007 15:08

Já už jsem taky kontaktoval Ondrejka a ješt? neodepsal.

TreWoR 5.8.2007 18:28

Tak napiste me ;)

Tairo 5.8.2007 18:42

na actual linux demo serverech se poradek v ramci moznosti udrzuje tim, ze tam lezu pod ruznymi nicky (a co vim, tak to dela vic alertaku) a jak vidim nekoho kazit ostatnim zabavu, tak ban. Tim, ze nikdo nikdy nevi, jestli neni pritomen dozor, tak se tam vetsinou da slusne zazavodit. Jinak nez dozorem lidi s admin pravy se imho na demo serverech poradek zajistit neda, protoze casto v logu vidim, ze se tam uhnizdi nejaka dvojice/trojice a pri lognuti kohokoliv ho zabanujou hlasovanim. Take hodne prudilu na ALD1 odrazuje to, ze jsem nastavil pri prekroceni rychlosti v boxech o vic, nez 20 km/h navrat do boxu, protoze kdyz se maji po bouracce pomalu plizit z boxu, tak jdou radeji jinam. A za sprosta slova dava server automaticky kick, protoze kdo chce sproste nadavat ostatnim, tak at jde jinam.

Ondrejko 5.8.2007 19:26

Quote:

Originally Posted by rostreet (Post 68875)
ja tam dostal ban a kdyz jsem kontaktoval ondrejka tak nebyl schopnej ani odepsat..tudiz antik suck forever :bandit:

nepamatam sa, ze by si mi pisal ohladom tvojho banu na antik serveroch.

tiez mi nie je jasne preco to rozoberas tu a nie na nasom fore.

ps: naposledy som bol na nete 3.8.2007 vecer a dnes som este neprecital postu.

BJ-Hawk2 6.8.2007 09:03

Už je to v poho. Dneska mi Ondrejko odepsal. Ale zase je k ni?emu, protože ze záhadnýho d?vodu ten ban zmizel, prost? už ho nemam.

rostreet 6.8.2007 09:16

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 68895)
nepamatam sa, ze by si mi pisal ohladom tvojho banu na antik serveroch.

tiez mi nie je jasne preco to rozoberas tu a nie na nasom fore.

ps: naposledy som bol na nete 3.8.2007 vecer a dnes som este neprecital postu.

skoda ze se mi neuklada historie..btw a nevim proc mam lizt na nejaky forum kdyz nevim kam a hlavne kdyz uz se to tu resilo tak jsem to pripsal:arge:

Ondrejko 6.8.2007 20:56

Quote:

Originally Posted by BJ-Hawk2 (Post 68924)
Už je to v poho. Dneska mi Ondrejko odepsal. Ale zase je k ni?emu, protože ze záhadnýho d?vodu ten ban zmizel, prost? už ho nemam.

bany ktore su vyvolane hlasovanim v hre su vzdy len na 12 hodin, dlhodobejsie bany (napriklad na 999 dni) moze dat len admin.

Ondrejko 1.11.2007 23:02

nechcem zakladat novy thread tak to napisem sem. na portali antik sa vcera objavila sprava ... Spolo?nos? Antik Computers & Communications bola po?as tohto týžd?a pripojená do najvä?šieho ?eského peeringového centra NIX rýchlos?ou 1Gbit/s.

viete niekto ake vyhody to prinasa a ci to vylepsi spojenie ceskych LFS hracov na antik serveroch?

BJ-Hawk2 3.2.2008 18:08

[ltc]
 
Zase další server, kde vás vyhodí a dají vám BAN za to, že vás jistý George na Live To Cruise 2 pronásleduje, bourá do vás a vy ho po chvilce trošku neslušn? nazvete ("motherfu*ker, f*ol....), I když to p?edtím ohlasíte adminovi.

Ondrejko 3.2.2008 19:38

tento thread by mal mat iny nazov :)

Kid222 3.2.2008 19:50

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 78309)
tento thread by mal mat iny nazov :)

Jj, problem bude asi nekde jinde.:scratchchin:

sonyk 5.2.2008 16:57

hele za toho mother... sis ho zaslouzil a pokud se ti ten server nelibi nelez na nej. kup si licencni pak si muzes vybirat ze temer 700 serveru.

BJ-Hawk2 6.2.2008 16:31

Mám licenci a je mi to h*vno platný.


All times are GMT +2. The time now is 01:53.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.