Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody do vrchu (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Závody Do Vrchu 1 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2253)

Radass 3.1.2009 22:17

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 96666)
co se tam delo?

vzdy, kdyz tam sem ja, tak klid a ted takovej humbuk?

ale dneska se rozhodlo že se budem hádat tak sme se hádali vostošest když ?lovek nemá co d?lat tak se všelijaký blbosti vyslej víš:D

Fast Jarda 3.1.2009 22:18

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 96668)
Tak to ukon?íme. Nechci se už hádat a po?ád to dokola ?ešit. Prost? na to zapomenem, já nepojedu (jak to bude s Jardou nevim).

Otas43: Vím, že jsi na naší stran?, ale nikoho vyhazovat nechci. To není m?j zp?sob.

bude to nejlepší ?ešení pokud tam budou ti 2 tak já ne a to po?ítám že se nestane, na tyto závody jsem se moc t?šil a te? toto...:(:(

Gepas 3.1.2009 22:20

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 96672)
na tyto závody jsem se moc t?šil a te? toto...:(:(

zadny strachy, bude dalsi ;)

zipper 3.1.2009 23:47

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 96672)
...pokud tam budou ti 2 tak já ne...

lol, sry, ale tohle je jak malé d?ti :) Vid?l jsem to na cnr, nevím sice, co se d?lo tu, ale vzájemné, rádoby-vtipné, urážky a nadávky tak trochu ruinují ?eskou lfs scénu. Cht?lo by to po?ádnou ligu se starými prdy, kte?í už jezdí n?jaký ten pátek a nemají ješt? mokrou licenci :(

Fast Jarda 4.1.2009 00:39

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 96685)
lol, sry, ale tohle je jak malé d?ti :) Vid?l jsem to na cnr, nevím sice, co se d?lo tu, ale vzájemné, rádoby-vtipné, urážky a nadávky tak trochu ruinují ?eskou lfs scénu. Cht?lo by to po?ádnou ligu se starými prdy, kte?í už jezdí n?jaký ten pátek a nemají ješt? mokrou licenci :(

tak ale uznej, jednou vyjedeš mimo tra? a maj t? za crashera a vybamujou t?... navác Admin je ten co se má chovat slušn?, prost? se tam ti 2 nehorázn? ztrap?ovali a bych z toho bre?el... takový ****** jsem pst? už dlouho nevid?l...
Každopádn? tv?j názor a já ti ho neberu;)

zipper 4.1.2009 00:43

Já jsem tam nebyl, takže názor ta tu situaci nemám, není mi co brát :) Jen jsem si posteskl nad dobou p?ed hromadnou emigrací od lfs :)

Fast Jarda 4.1.2009 00:52

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 96689)
Já jsem tam nebyl, takže názor ta tu situaci nemám, není mi co brát :) Jen jsem si posteskl nad dobou p?ed hromadnou emigrací od lfs :)

no kdyby si tam byl tak by si zažil v?ci....

Radass 4.1.2009 12:56

Tak já doufám že už se to uklidnilo a ted bude vše v klidu

Fast Jarda 4.1.2009 15:06

Quote:

Originally Posted by Radass (Post 96709)
Tak já doufám že už se to uklidnilo a ted bude vše v klidu

já taky doufám ale uvidíme jestli bude v klidu PAN ADMIN

Radass 4.1.2009 17:12

Tak sem zrušil skupinu XFG+XRG a nahradil sem to formulí FO8 tak doufam že se i tam budete hlásit

Radass 4.1.2009 20:26

Tak tedy padl návrch od Otase,že bychom ud?lali závod na ne?isto v únoru.

Fast Jarda 4.1.2009 20:37

Quote:

Originally Posted by Radass (Post 96765)
Tak tedy padl návrch od Otase,že bychom ud?lali závod na ne?isto v únoru.

podle m? uýž by se mohli zapisovat ?asy z t?ch trénink?, aby bylo aspo? vid?t, jak jsou rozloženy síly

Radass 5.1.2009 10:02

SIDER:a jak seš ty na tom s ?asem?

Radass 5.1.2009 19:30

Tedka sem zjistil že ty zavody do vrchu v LFS bude n?co jak Brn?nský Drak:o:o,Taky tam nejsou velký kopce
jentak pro zajímavost zde je odkaz:
http://www.micanekmotorsport.cz/?q=drak

Otas43 5.1.2009 19:44

Quote:

Originally Posted by Radass (Post 96868)
Tedka sem zjistil že ty zavody do vrchu v LFS bude n?co jak Brn?nský Drak:o:o,Taky tam nejsou velký kopce
jentak pro zajímavost zde je odkaz:
http://www.micanekmotorsport.cz/?q=drak

Koukám že má v garáži i Formuli BMW ala FBM:)

Radass 5.1.2009 19:54

Quote:

Originally Posted by Otas43 (Post 96871)
Koukám že má v garáži i Formuli BMW ala FBM:)

na tím n?co bude já mam doma jen kolo a nemám to nikde zv??ejn?né:D

ABARThRaCeR 5.1.2009 20:41

Aaloha vsetci :)
Radas: uz som ti poslal prihalsku. napisal som do nej ze chcem ist na XFR, ale ked ze si pisal ze namiesto XFR budeFO8 tak neviem...na webe to ete aktualizovane nieje a som z toho trochu vedla:D ptm pls daj vedet ci sa pojde FWD GTR :P

ABARThRaCeR 5.1.2009 20:41

a pre ostatnych: Chcel by som sa predstavit pretoze ete nikoho nepoznam a je mi blbe ked jazdim s ludmi ktory ma nepoznaju :D Som ABARTh..S2 jazdim asi tak 10 mesiacou a pred tym som mal rocny trening Dema :)..tak ze jazdim dobre Bl:D(XFG, FBM)...no ale nepohrdnem ani driftom, sprintom alebo aj tymto dovrchu:D..najradsej mam ale predokolky..aa strasne dbam na vysoku uroven:) ale to asi kazdy....tak ja sa tesim na zavody a dufam ze si budeme rozumiet :D..

a ete k tym terminom by som sa rad vyjadril....mam 15 rokou cize dost dcasu travim s kamosmi vonku..a chcel by som povedat za seba ze piatky mi absolutne nevyhovuju :D vite dnesna mladez..oslavuje kazdy piatok:D vsak radas?:D..tak ale okrem piatku mi vyhovuje vsetko..ale najme sobota:)

Radass 5.1.2009 21:09

I já se t?ším na dobrou spolupraci s hrá?i a doufam že budou dodržovat pravidla:)

Radass 5.1.2009 21:34

1.mileator
2.Story
3.APR Cayman
4.Vlado_SVK
5.otas43
6.Fast Jarda CZ CH-R
7.NoE ferro SVK
8.Mr.Iceman
9.petervsp
10.Kundo
11.Tonny_CZ
12.ricky cze
13.dovrchu#Sorrow
14.IGO
15.Nissmo
16.doctorSVK
17.B!ll [cz]
18.Allante
19. orion22
20.MartinS
21.ABARThRaceRsvk


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.