Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Assetto Corsa (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2903)

Lubik 23.2.2013 15:40

a rozjel jsi to tim druhym execem jak psal kid?Mam XP tak to muze bej taky tim.chtel jsem to zkusit aspon jak to vypada no.

Klouczech 23.2.2013 15:45

Mn? se líbí, jak je ovládání auta p?irozené.
P?enos váhy v po?ádku.
Po prvním hraní (hned jsem vypnul všechny pomocníky) jsem si ?íkal: žádná velká pecka. prost? lepší nKPro. Auto jsem skoro nedostal do smyku.
Po druhém spušt?ní, kdy jsem jel víc na hran? musím ?íct, že paráda.
Teprve na a za hranou je vid?t, kde se dá zrychlit a kde už je to moc a je z toho skv?lý pocit.
Na Clubsport pedálech je brzd?ní nádhera. Dá se krásn? dávkovat.
H?ko vyzkouším.
Zvuky motoru nic moc, jinak pohoda.

Nenadchlo m? chování auta, p?i výjezdu z pomalé zatá?ky. ?ekal jsem, že se utrhne a Elise za?al být ješt? víc nedotá?ivý.
UI super, grafika taky dobrá, ale s mojí GTX 260 a CPU Core 2 Duo 3 GHz žádná sláva.
Už šet?ím na upgrade.
Hlavní záležitostí bude multiplayer...

Hra neb?ží pod Windows XP viz: http://youtu.be/yXn3vfznKsU

HonzaNB 23.2.2013 16:05

Za sebe musím ?íct, že mne AC p?íjemn? p?ekvapila. Pocit z jízdy je dobrý a lze jej srovnat s LFS. U nKPro mi i p?i vyšších rychlostech p?išlo, že stále jedu pomalu.

Grafika je velmi dobrá, ale i krapet náro?ná na HW. Na Core i7-860, ATI HD5870 mám p?i 1920x1080, AA 4x n?co kolem 60fps. ?ekl bych že p?jde rozmn? vyladit, protože i na minimální detaily je to koukatelné a dostal jsem se na 170fps stále p?i rozlišení 1920x1080. Ovšem vše na maximum srazilo fps n?kam na 10 :)

Jak píše Klouczech d?ležitý bude multiplayer a pak hlavn? komunita, která se kolem vytvo?í. Výhodou budou reálné trat? a vozy. Obávám se, že LFS má v AC velmi silného rivala.

Puma /// 23.2.2013 23:58

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 134811)
... Obávám se, že LFS má v AC velmi silného rivala.

Len ked sa bude dat hrat demo online :) ... velka cast LFS komunity je este stale "DEMO RACER" ... tak si vravim, preco by kupovali licenciu AC ked nekupili ani LFS za "smiesny peniaz" :)

Ghost_CZ 24.2.2013 12:59

Pot?ebuju poradit - stáhnul jsem to demo, nainstaloval, ale zmršil jsem instalaci Direct X, která je sou?ástí instalace. Upadla mi klávesnice uprost?ed instalace na zem a jak jsem to za?al sbírat, tu instalaci jsem p?erušil. A nem?žu hru spustit práv? kv?li Direct X (i když nemám kartu podporující Direct X 11, tak v readme je napsáno že na mojí grafice to jde spustit). Zkusil jsem si tedy stáhnout instala?ku Direct X. Ale když jí spustím, tak mi to ukáže, že už to mám nainstalované a že není pot?eba instalovat. Koukám do ovládacích panel? a nikde nem?žu najít jak Direct X odinstalovat, abych to mohl nainstalovat znovu a korektn?. Neporadí n?kdo co s tím mám ud?lat? Díky.

salik1992 24.2.2013 13:01

Já bych zkusil AC odinstalovat a znovu nainstalovat a ono by si to ten DirectX m?lo ošéfovat.

Ghost_CZ 24.2.2013 13:53

Quote:

Originally Posted by salik1992 (Post 134817)
Já bych zkusil AC odinstalovat a znovu nainstalovat a ono by si to ten DirectX m?lo ošéfovat.

To ten problém ne?eší, napadlo m? to taky. Ta instala?ka zahlásí že už to je nainstalované, ale p?itom neni.

Logical 24.2.2013 14:10

Zkus web installer
http://www.microsoft.com/en-us/downl...ils.aspx?id=35

Puma /// 24.2.2013 14:37

zkus nainstalovat starsiu verziu DX... a potom skus spustit instalacku AC znovu. Mohlo by to aktualizovat tu starsiu verziu :)

Ghost_CZ 24.2.2013 14:58

1 Attachment(s)
Viz. obrázek - nem?žu ani downgradovat. :( U starších systém? šel direct X normáln? odinstalovat p?es ovládací panely, ale jak tady...

Los[cz] 24.2.2013 15:28

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 134816)
Upadla mi klávesnice uprost?ed instalace na zem a jak jsem to za?al sbírat, tu instalaci jsem p?erušil.

:D

Zkus tohle http://www.raymond.cc/blog/how-to-un...epair-directx/

Ghost_CZ 24.2.2013 16:30

Quote:

Originally Posted by Los[cz] (Post 134823)

Ty vole ty se sm?ješ, ale já si to kv?li tomu nezahraju!!! :D

Díky, zkusim to (snad to nepod?lám ješt? víc).

Substance242 24.2.2013 19:16

Vždy mám hrôzu ke? sa na môj dokonale vyladený notebook inštalujú kadejaké .net frameworky, dokonca som skoro nedával pozor a dal "reštart" hoci hlavná inštalácia ešte nebola dokon?ená... ale hlavné je - môj book je síce pomerne výkonný (i5 ?i ?o to je a dos? pamäte), ale len integrovaná grafika, ?iže aj so všetkým na minime to nie je dobré, navyše s gamepadom... beriem to ako znamenie, aby som už nepredlžoval zmluvu a rok 2014 strávil doma pri PC, volante, a Assetto Corsa. :-) Inak preview ako taký vyzerá dobre, profesionálne, solídne.

Puma /// 24.2.2013 19:33

No o HW náro?nosti som nemilo prekvapený. Môj NTB tiež neparí medzi tie najslabšie a predsa to nieje ono. Mám intel i5 + 8GB DDR3 RAM a grafika Geforce GT 555M teda 2GB. Fps v AC ukazuje okolo 40 :confused: (battlefield 3 bezi na vysokych detailoch na vyssich FPS, a to je tam toho teda dos?)

bavorak 24.2.2013 20:18

som hru pustal cez acs.exe kedze nemam licenciu na nkpro a neviem ci som retardovany alebo co, no neviem najst ziadne nastavenia...ani co sa tyka ovladania , rozlisenia, zvuku, detailov...alebo je na to iba nejaky config subor v ktorom si menim hodnoty?

HonzaNB 24.2.2013 20:29

Vsechno se nastavuje pri spusteni uzivatelskeho rozhrani spousteneho druhym exe souborem - AssettoCorsa.exe.

Logical 24.2.2013 22:19

Nova verze Tyre temps appky:

http://www.assettocorsa.net/forum/in...-pressure.374/

http://www.assettocorsa.net/forum/in..._temp-png.309/

Jeden z vyvojaru se zminil, ze je to teplota uvnitr pneumatiky, nikoliv na povrchu, coz je docela zajimave protoze teplota dost rychle kolisa a teplota se zveda do urciteho stupne i pri jizde na rovine. Nevim jak funguji semislicky v realu, tohle je ale docela zajimave.

Ghost_CZ 24.2.2013 23:01

Tak už jsem to hrál, kone?n?. :) Díky všem rádc?m.

Co se tý?e hry - jsem rozlad?n. Nadá se n?jak vypnout ta automatická p?evodovka a barevná stop na silnici? Ta stopa by ani nevadila, ale s automatem úpln? ztrácim pojem o nájezdové rychlosti do zatá?ek a jedu jak ponocnej. :( Ale na o?i se mi to líbí, na mém obstarožním železe to jede na cca 40 fps (f?ru detail? bych oželel, hlavn? aby to šlo plynule i v závod? p?i více autech na trati).

salik1992 24.2.2013 23:03

Vše je v nastavení.

Ghost_CZ 25.2.2013 00:04

Quote:

Originally Posted by salik1992 (Post 134834)
Vše je v nastavení.

Já teda vim že jsem v lec?ems pomalejší, ale kde že to je? Jediné co jsem našel kolem ?azení je "use shifter" a nastavení tla?ítek nahoru/dol?. A i když dám use shifter, tak to stejn? ?adí samo... :confused:


All times are GMT +2. The time now is 13:20.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.