Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Média (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Tvorba videa ? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2694)

ChunkyCZ 15.6.2010 21:21

Tvorba videa ?
 
Cht?l bych se zeptat zda jde nato?it video z LFS i jinak než jenom p?es program FRAPS ???

jet 15.6.2010 21:48

tak jde to i pres jiny program typu fraps, ale v principu je to porad stejny postup.. exportovat video samotny lfs neumi, narozdil treba od rfactoru

GothaR 16.6.2010 01:11

Asi viem na co narazas :) Ked ti LFS pri natacani videa cez Fraps seka, tak nastav 16 bitove farby a pojde to tak ako ma. Je to nejaka chyba v LFS, ktora sa vyskytuje asi u vsetkych.

bavorak 16.6.2010 12:02

neviem ci je to chyba lfs...ono to seka kvoli tomu ze to musi ukladat za rovnaku casovu jednotku dvakrat viac dat... aj ked zevraj na XP to fungovalo tak ze ak mal clovek lfs spustene v okne tak to islo krasne aj pri 32bitoch nahravat
inak 16bit vyzera oproti 32 dost horsie...takze skoda ze ak nieco robim tak len 16bit...no co mam robit : (

ChunkyCZ 16.6.2010 21:47

Tak už jsem to vy?ešil tak, že prost? to nahrávám p?es Fraps, ale na stolním PC mno :-( Jsem totiž v?tšinou na NTB i LFS hraju na NTB a myslel jsem si že ten NTB je dost výkonný aby to utáhnul nahrávat, ale bohužel ne mno :-( Tak ješt? stáhnu Adobe Premiere a Sony Vegas a za?nu si hrát s videama :-)

Agarash 17.6.2010 09:48

Nejlepsi je prece vzit kameru a natocit monitor, to se pak neseka vubec.
(Jeste doporucuji kameru drzet v ruce to je vysledek uplne nejlepsi)

Branislav 17.6.2010 09:56

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 121662)
Nejlepsi je prece vzit kameru a natocit monitor, to se pak neseka vubec.
(Jeste doporucuji kameru drzet v ruce to je vysledek uplne nejlepsi)

Ja este odporucam ,uplne nazoomovat ,popripade v najhorsom pripade kameru vobec nezapinat ,zobrat papier a pero (moze byt aj ceruzka) a sup sa kreslit a popritom si spievat o-zone do mikrofonu. :D

Nie vazne drtiva vacsina notebookov nieje stavana na zachytavanie videa z 3d aplikacii , mobilne cipy su stavane na spotrebu a vydrz baterky a nie na poctive vypocty a vykon. Osobne som nemal problem na desktope s nahravanim videa z lfs ani pod xp(32 aj 64) ci 7 64bit. Zakazdym to bolo dobre aj so zvukom. Dalsia vec ,co ked som raz s kusal na notebooku tak som vypol natvrdo zvuk a vo frapsoch som dal nahravat bez zvuku a viem ,ze vtedy to islo tak na hranici znesitelnosti ale bolo to na to zelezo dobre. Ako nerobil by som to na notebooku prva vec a druha pohral by som sa s nastaveniami tot moja rada.


All times are GMT +2. The time now is 02:07.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.