Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   O pravopisu i o jazyce ?eském všeobecn? anebo poselství J. A. Komenského (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=679)

Jan Amos Komenský 23.6.2006 20:35

O pravopisu i o jazyce ?eském všeobecn? anebo poselství J. A. Komenského
 
Budiž pozdraven každý, kdož návšt?vníkem této bohulibé stránky jest.
Již drahnou dobu Vás sleduji p?i vašem rozjímání o produktu, jež nazýván je Live for Speed. Jsa ot?esen n?kterými pravopisnými zvrhlostmi, usmyslel jsem si, že krásu jazyka ?eského zde kázati budu.
Popel na hlavu by sypati m?li si zejména ti, kdož problémy se shodou p?ísudku a podm?tu mají, slova vyjmenovaná opomíjejí, a s a z pletou si. Také interpunkce jest krásná v?c, proto p?átelé, nezapomínejme na ni.
Protože jsem zarmoucen stavem znalosti pravopisu ?eského, zanechávám tuto zv?st práv? zde, aby se mohlo pou?it co nejvíce ?tená?? vzácného místa vezdejšího.
Doufám, že mé u?ení zde dojde svého napln?ní a h?íšníci se pravopisu nau?í. Pomáhej Vám b?h a http://www.pravidla.cz/ .
Sbohem a hodn? št?stí p?i zdokonalování v našem jazyce mate?ském.

Jan Amos Komenský

Itar 23.6.2006 20:55

ja uš ale nemam co bich slepšoval :D

Kada 24.6.2006 01:10

Doplnim jeste kolegu Komenskeho o uzitecny odkaz na casto klade otazky z Ústavu pro jazyk ?eský Akademie v?d. Nelekejte se vedeckyho nazvu, je to tam popsano opravdu pekne a polopatisticky.

sonyk 24.6.2006 07:43

hustý no,sorry ale ja sem nechodim kv?li ?j,takže asi i dál to budu psát jako sms bez diakritiky a s chybama, na pravopis já nikdy nebyl,nejsem a nebudu :D ;)

jet 24.6.2006 11:06

Quote:

Originally Posted by sonyk
hustý no,sorry ale ja sem nechodik kv?li ?j,takže asi i dál to budu psát jako sms bez diakritiky a s chybamana pravopis já nikdy nebyl,nejsem a nebudu :D ;)

ok, tak se aspon pokus redukovat pocet preklepu a obcas zkus pouzit interpunkci (tecky, carky). nekdy tvoje vety nedavaji smysl :)

sonyk 24.6.2006 17:22

Quote:

Originally Posted by jet
ok, tak se aspon pokus redukovat pocet preklepu a obcas zkus pouzit interpunkci (tecky, carky). nekdy tvoje vety nedavaji smysl :)

sem cekal ze se ozves pane bezchybny!;)

ThorR 24.6.2006 23:03

Quote:

Originally Posted by sonyk
... ja sem nechodik kv?li ?j ...bez diakritiky a s chybamana ... pravopis já nikdy nebyl,nejsem a nebudu :D ;)

btw já taky skoro nic nepochopil...

sonyk 26.6.2006 10:04

Quote:

Originally Posted by ThorR
btw já taky skoro nic nepochopil...

jeeeeeeeeee to me to ale zere

jet 26.6.2006 15:09

Quote:

Originally Posted by sonyk
jeeeeeeeeee to me to ale zere

v tom pripade je zbytecny abys prispival do tohoto fora.

caNtwO 7.7.2007 00:58

:banghead: no dobry ja jsem myslel že se u?ime jezdit jako zavodnici nebo n?co v tom smyslu a ne že se u?ime jako ve škole ?eštinu:D
ja sy myslim at si každej píše jak chce je to každyho v?c. ja si taky píšu jak chci a budu v tom pokra?ovat. PEACE :confused:

Kada 7.7.2007 02:06

Heh, rek bych, ze obzivit thread starej pres rok nicnovyhonerikajicm postem je zatim rekord.

Tommy V. 7.7.2007 02:23

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 67209)
Heh, rek bych, ze obzivit thread starej pres rok nicnovyhonerikajicm postem je zatim rekord.

a dostat na druhou stranu takovyhle "lolthread" je taky uspech:)

Sh!nE 24.8.2007 23:34

[reopen] by me tak zajimalo kdo je ten komenskej .... a jestli takhle kontroluje vsechny fora a jestli sem este nekdy zabloudi tak bych pro nej mel ukolecek myslim ze na warforu je jeden post...... [/reopen]

vsn 21.5.2008 19:11

no, jeste se tu objevi Dobrovsky a Jungman a me jebne, v patek maturuju :(


All times are GMT +2. The time now is 04:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.