Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   FANATEC Porsche 911 Turbo Wheel (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1508)

Ondrejko 5.10.2007 11:31

FANATEC Porsche 911 Turbo Wheel
 
http://www.fanatec.de/html/index.php?id=210
- volant sa zacne predavat v decembri 2007
- cena: 300 EURO
- obrazky: http://www.fanatec.de/html/index.php?id=411

Key benefits
  • The original reproduction of a 911 leather steering wheel gives you the genuine Porsche feeling
  • Wireless USB technology which provides latency free signal transmission to the PC/Console and is very robust against interference (Power supply to wheel still needed)
  • 3 Force Feedback motors and smooth belt drive deliver sensational realism
  • Authentic wireless pedals with clutch and soft-stop brake
  • Two gear sticks included: 6+1 Speed H-pattern and sequential
  • Compatible with PC and Playstation 3 (6+1 gear stick is only supported on PC and Playstation 3)
Full Features Porsche 911 Turbo S wheel:
  • Original Porsche 911 Turbo S steering wheel design
  • Licensed by Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH
  • Authentic metal Porsche logo on wheel
  • Hand stitched leather wheel manufactured according to Porsche quality standards
  • Compatible with PC and Playstation 3 (all games which support ForceFeedback wheels)
  • 6+1 Speed H-pattern gear stick with realistic shifting feel
  • Additional exchangeable sequential gear stick included
  • Wireless pedals with + 100 hours battery life time (low battery warning on display and optional power supply cable for simulators)
  • Realistic clutch pedal with declining resistance
  • Pressure sensitive brake emulation with soft-stop
  • Gear sticks are interchangeable and can be mounted on the left or right side
  • Turning angle can be adjusted in the wheel to 900°, 360° or 180° or in 1° steps by software
  • For PC: Strong table clamps with quick release, special non-slip rubber pads, and Velcro strips on the pedals
    keep everything in place. Integrated nuts allow the strong fixation on a gaming cockpit
  • For Playstation: Attachable lap wings and the attachment of the gear sticks to the wheel allow comfortable game
    play in the living room without the use of a table
  • Illuminated button symbols switch automatically between PC and Playstation
  • Powerful Mabuchi RS 550 Motor as used in RC cars delivers extra strong ForceFeedback effects
  • Additional 2 Force Feedback actuators in the wheel simulate motor vibrations
  • Extra smooth and silent belt drive without mechanical dead zone
  • High resolution wheel sensor
  • TUNING functions with LED display
  • Saves up to 5 wheel set-ups
  • Adjust ForceFeedback strength during game play
  • Adjust sensitivity independent from the game
http://www.fanatec.de/img/products/p...o_short_01.jpg http://www.fanatec.de/img/products/p...o_short_03.jpg http://www.fanatec.de/img/products/p...o_short_02.jpg http://www.fanatec.de/img/products/p...o_short_04.jpg

karlik 5.10.2007 11:42

no neviem ci sa to vyrovna G25 ale mozno to v niecom bude konkurovat, nech to niekto kupi a otestuje...

ale mne to pripada ako hracka pre deti

legolem 5.10.2007 12:02

hmm... vypada opravdu pekne, to by stalo za to ;)

Tommy V. 5.10.2007 12:50

hehe tak ta galerie me opravdu pobavila. neni nekde nejaka jina, "normalni"? :)

Agarash 5.10.2007 13:29

poutovka

Vazli 5.10.2007 15:27

je to hezky az na tu cenu to se ti vyplati si koupit raci g25 a mas tam jistou kvalitu...

jet 5.10.2007 15:49

nicmene wireless je dobrej napad, ty kabely vsude me pekne toci..

Vazli 5.10.2007 16:29

Quote:

Originally Posted by jet (Post 71844)
nicmene wireless je dobrej napad, ty kabely vsude me pekne toci..

tjn jenze otazka je jakou to bude mit odezvu

Itar 5.10.2007 16:54

M? se n?jak nezdají ty pedály :scratchchin:

legolem 5.10.2007 17:17

Quote:

Originally Posted by Vazli (Post 71845)
tjn jenze otazka je jakou to bude mit odezvu

myslíš FF? To bude ur?it? napájený solo, to USB bude jen pro komunikaci s PC, alespo? to si myslím

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 71846)
M? se n?jak nezdají ty pedály :scratchchin:

to ty se m? práv? líbí, hlavn? ten plynovej pedál je super, tahle ze spoda.

Woyta 5.10.2007 17:41

Me kabel nevadi. Me vadej baterky a odezva. Moje mys ma odezvu 500hz (win samo prenastaveny na tuto rychlost). Zatim jsem nevidel bezdrat s rychlou odezvou. Maj tak 125hz.
ohledne toho volantu.
-Prijde mi v neprirozene pozici. Evokuje vzpominku na ridice autobusu.
-Bezdrat. Zbytecne zvysuje cenu.
- Logo Porsche. Kolik tak asi bude stat? ;)

Logicky mi vychazi zbytecne drahej volant.

Ondrejko 5.10.2007 18:24

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 71849)
Kolik tak asi bude stat?

je tam napisane 300EURO

Pablo 5.10.2007 18:36

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 71847)
myslíš FF? To bude ur?it? napájený solo, to USB bude jen pro komunikaci s PC, alespo? to si myslím

Odezvou samoz?ejm? myslel zpožd?ní reakcí volantu kv?li tomu, že to je bezdrát, protože co si budem nalhávat, kabel je kabel. Aby mi v p?lce d?ležitýho závodu klekly baterky bych taky zrovna nemusel..(teda možná volant bude brát proud na bezdrát "z FF", ale pedály asi baterky). FF samoz?ejm? bude mít samostatný napájení, to by USB neutáhlo, obvzláš? bezdrátov? :D
Quote:

Originally Posted by Ondrejko
je tam napisane 300EURO

Jenže on imo myslel, kolik z t?ch 300 budeš platit za to logo..

Ondrejko 5.10.2007 18:48

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 71856)
300 budeš platit za to logo..

to by bolo zaujimave zistit, ale bude to poriadny peniaz :)

tu su dalsie obrazky
http://www.lfsforum.net/showthread.p...624#post566624

Pablo 5.10.2007 19:16

Ondrejko, vytrháváš z kontextu..
Woyta nepsal "Kolik tak asi bude stat?" ale "Logo Porsche. Kolik tak asi bude stat? ;)" a to je rozdíl.
Já nepsal "300 budeš platit za to logo.." ale "kolik z t?ch 300 budeš platit za to logo.."

Woyta 5.10.2007 19:34

JJ licence na vytvoreni produktu ktery muze nest tohle logo nizka nebude. Takze budou muset usetrit nekde jinde. Treba loziska, mnozstvi pouziteho kovu atd.

Ondrejko 5.10.2007 19:56

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 71860)
Ondrejko, vytrháváš z kontextu..
Woyta nepsal "Kolik tak asi bude stat?" ale "Logo Porsche. Kolik tak asi bude stat? ;)" a to je rozdíl.
Já nepsal "300 budeš platit za to logo.." ale "kolik z t?ch 300 budeš platit za to logo.."

sry, som to blbo okotoval :D

Kid222 5.10.2007 20:05

Me to na prvni pohled pripada jako lacina atrapa. A zrejme to ani o moc lepsi nebude.

Miri 5.10.2007 20:54

nefunguje to - viz foto:

http://kxrmiri.multiply.com/photos/a...he_911_turbo_S

Woodbine 5.10.2007 21:34

Další šmejd, co má pod volantem pseudo?udly ala wingman... A podle obrázk? to vypadá spíš jako d?tská hra?ka. :thumbsdown:

350Z 6.10.2007 02:14

Designovo to ujde, bezdratove riesenia bez kablov nie je tiez na zahodenie, by sa zislo aj mne, co tu mam kablov jeden cez druhy, aj na stole:D ale otazka ci to bude fungovat bez najmensich problemov. Ale nemozem sa predsalen zbavit dojmu, ze z obrazkoch to na mna posobi na niektorych miestach kontrukcie tak hrackovo a lacno. A cena je zbytocne prehnana, zase sa bude platit do istej miery za znacku. Tak sa uvidi ake na to budu ohlasy a recenzie, potom sa nad tym moze lamat chleba. Cekovo z toho mam zmiesany pocit.

Ondrejko 21.2.2008 11:30

pri hladani informacii o novom logitech volante na lfs fore som nasiel thread o tomto volante a tam som nasiel odkazy na youtube videa
http://www.youtube.com/watch?v=R7vfhf2euOE
http://www.youtube.com/watch?v=rTr_r...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RKKEu...eature=related

pedale imho vyzeraju a funguju dost dobre, paci sa mi hlavne velky odpor brzdoveho pedala :)

Ondrejko 19.8.2010 17:21

FANATEC od dnešného d?a ponúka na predaj volant Porsche 911 Carrera Wheel za €159.95 (+ €20 poštovné). Cena je síce trochu vyššia ako má napr. Logitech DFGT, ktorý sa v týchto d?och predáva za cca €125, ale na druhej strane dostanete skvelý volant, kvalitne spracované pedále vrátane spojky a prevodovú páku so 6+1 stup?ovým Há?kom. Za €179.95 nezoženiete žiaden nový volant, ?o by ponúkal porovnate?né možnosti ako volant Porsche 911 Carrera Wheel.

Objednávajte rýchlo, lebo prvá várka volantov Porsche 911 Carrera bude limitovaná (asi 500 kusov), ke?že masová výroba sa spustila len nedávno. Ak sa rozhodnete pre kúpu, prvá zásielka volantov sa bude posiela? približne v októbri.

Volant Porsche 911 Carrera Wheel má maximálny rozsah otá?ania 900 stup?ov (za?ína od 90 stup?ov a priamo na volante si môžete po 10 stup?och pridáva? ve?kost rozsahu po?as hrania - nemusíte vychádza? z hry do nastavení). Veniec s priemerom 30 cm je obalený v špeciálnej gume. Dodáva sa s 1 typom páky (6 stup?ové há?ko), namiesto pá?iek pod volantom má iba tla?ítka. Umož?uje odstráni? deadzones, to znamená, že vám po?as jazdy nebude vibrova? volant okolo stredovej polohy, ke? ho pustíte ako, sa to stáva s volantmi Logitech. Okrem PC ho môžete používa? aj s konzolou Playstation 3 (ur?ite ho ocenia majitelia hry Gran Turismo 5).

?alšie informácie vrátane porovnania funkcií všetkých volantov FANATEC nájdete na oficiálnej webstránke.

http://a.imageshack.us/img84/9445/43305082.th.jpg http://a.imageshack.us/img225/9676/37345343.th.jpg

GothaR 20.8.2010 01:44

Vybava aj cena su super, ale podla mna vyzera aj oproti DFGT celkom hrackarsky, ale to je len moj skromny nazor :)

Ondrejko 7.4.2012 11:24

http://www.fanatec.simracing.sk/

goerge 11.4.2012 17:57

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 133091)

Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?

Ondrejko 11.4.2012 21:33

Quote:

Originally Posted by goerge (Post 133108)
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?

najlacnejsie postovne je 12 eur napr. za volant bez pedalov.
za balenie s volantom a pedalmi je postovne 15 eur.
ak je tam viac balikov, napr. volant + pedale + stojan, tak postovne je 25 eur.

edit: http://www.fanatec.simracing.sk/postovne

Agarash 12.4.2012 12:03

Quote:

Originally Posted by goerge (Post 133108)
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?

P?edevším tam není, s kým máš tu ?est obchodovat. Jestli je to firma, živnostník nebo jen špatný vtip.

Ondrejko 12.4.2012 21:10

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 133115)
P?edevším tam není, s kým máš tu ?est obchodovat. Jestli je to firma, živnostník nebo jen špatný vtip.

ani firma, ani zivnostnik, ani vtip ;)

Pablo 14.4.2012 14:49

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 133124)
ani firma, ani zivnostnik, ani vtip ;)

Co je tohle za odpov??? Pokud tady tomu d?láš reklamu a evidentn? s tím jsi n?jak p?es simracing.sk spojen, tak bys m?l (a hlavn? na t?ch stránkách by to m?lo jasn? být) napsat, kdo je provozovatel eshopu. Uv?dom si, že se nebavíme o v?cech za desetikoruny. Tak jak jsou ty stránky te? podané pro m? mají d?v?ryhodnost cikána prodávajícího Rolexky p?ed Kauflandem.

Ondrejko 14.4.2012 16:41

ja to prevadzkujem ako fyzicka osoba. som v podstate tlmocnik, spajaci clanok medzi Fanatecom a koncovym zakaznikom. je to urcene najma pre tych, co nehovoria anglicky/nemecky alebo nemaju paypal. faktury vystavuje firma Fanatec, akurat ze moje udaje su v kolonke Billing Address a zakaznik je v kolonke Delivery Address.
nie je v tom pre mna ziaden zisk, iba vidina, ze vo velmi dalekej buducnosti mozno dostanem nejaku proviziu. cakam na nu uz 3 roky.

bavorak 24.3.2014 01:00

Moj Fanatec Porsche GT3RS V2 zomrel presne po 3 mesiacoch (odbalil som 23.12.2013) :banghead:

Dneska som skoncil pri pokuse este vylepsit challenge. Prve kolo 2:23.474 a potom na konci cielovej rovinky bum a volant uplne bez odozvy... uz mi ho nenajde ani AC... hrozny smrad spalenej elektroniky...nechal som to vychladnut ale ocividne to nie je len prehriatim ale uplne prepalenim nejakej casti. Takze je moj volant oficialne vhodny na reklamaciu...to som zvedavy kolko mi to bude trvat vybavit. Skusim tam najskor napisat, co mi poradia a uvidime.

Puma /// 24.3.2014 18:20

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 138342)
Moj Fanatec Porsche GT3RS V2 zomrel presne po 3 mesiacoch (odbalil som 23.12.2013) :banghead:

Dneska som skoncil pri pokuse este vylepsit challenge. Prve kolo 2:23.474 a potom na konci cielovej rovinky bum a volant uplne bez odozvy... uz mi ho nenajde ani AC... hrozny smrad spalenej elektroniky...nechal som to vychladnut ale ocividne to nie je len prehriatim ale uplne prepalenim nejakej casti. Takze je moj volant oficialne vhodny na reklamaciu...to som zvedavy kolko mi to bude trvat vybavit. Skusim tam najskor napisat, co mi poradia a uvidime.

hmm to je mi luto.. clovek investuje tolke peniaze a co z toho :banghead:
Musim poklopat ze moj G25 ma uz nalietany slusny pocet hodin a to som druhy majitel a nebol ziaden problem, dufam ze to tak aj ostane. Snad ti to daju cim skor doporiadku a budes moct pokracovat ;)

bavorak 20.5.2014 15:32

Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu :) Hadam sa coskoro vidime online.

Puma /// 20.5.2014 16:44

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 138836)
Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu :) Hadam sa coskoro vidime online.

Tak som rad ze si znova "v hre". ;) Taketo trable su najhorsie, kedze cloveku neostava nic ine len cakat.. Prajem vela vela hodin bez akejkolvek poruchy a snad to cakanie stalo za to ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.