Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ANTIK Poháry (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Antik GT cup - diskusia, informacie (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2472)

RoBo_SK 20.8.2009 14:34

Antik GT cup - diskusia, informacie
 
Zdravím jazdci, pomaly sa blíži september a o?akávaný ANTIK CUP sa vracia v plnej paráde, ale viac už na tejto stránke www.lfs.simracing.sk kde nájdete propozície,pravidlá,prihlášku a ove?a viac. Registrácie sú od dnešného d?a povolené.

PS: Povinné prvky budu doplnené v priebehu týžd?a.

Liga sa jazdí v dvoch triedach GT1 a GT2. GT1 sú GTR typu FXR,XRR,FZR bez výkonnostného obmedzenia a GT2 sú taktiež FXR,XRR,FZR a reštriktorom XRR,FXR=35% a FZR=28%.

Informácie o závodných ve?eroch:

27.09.2009 – Westhill Rev. – FXR – Obla?no západ slnka – Bezvetrie
11.10.2009 – South City Town Course Rev. – FXR – Jasno – Bezvetrie
25.10.2009 – Kyoto National Rev. – XRR – Jasno – Bezvetrie
08.11.2009 – Aston Grand Touring – XRR –Jasno – Bezvetrie
22.11.2009 – Kyoto GP Long – FZR – Jasno – Bezvetrie
13.12.2009 – Aston North Rev. – FZR – Jasno – Bezvetrie
20.12.2009 - Blackwood GP Rev. – FZR – Obla?no západ slnka – Bezvetrie

Priebeh závodného ve?era:
18:00 – 20:00: vo?ný tréning
20:00 – 20:45: prvý závod
20:45 – 21:00: prestávka
21:00 – 21:45: druhý závod
Tieto údaje platia pre obidve triedy aut.

EDIT: priezvisko znamená prímení ak by niekto nepochopil... (dúfam že som to napísal správne) a prihlášky poprosím odosiela? v PDF! na mail lfs@simracing.sk

Koli zabráneniu nedurozemeniam pri pri pokynoch adminov musia zahranicny pretekari byt v tíme s kolegom z CZ-SK komunity, a po?as preteku v spojení, cez TeamSpeak pripadne Ventrilo. Rátame s tým že im aj ich kolegovia z našej komunity patri?ne vysvetlia pravidlá, pretože v tomto ro?níku nebudeme preklada? texty do angli?tiny.

Gepas 20.8.2009 15:01

malej dotaz
Quote:

Pokia? pretekár jazdí v tíme ktorý ma viac ako dvoch ?lenov automaticky bude tím rozdelený
do podtímov po dvoch ?lenoch v jednom podtíme
to znamena, ze vy nas rozdelite nebo ze se muzem rozdelit sami?
napr APR xx a APR yy

RoBo_SK 20.8.2009 15:30

samozrejme môžete sa rozdeli? sami, ale pokial sa prihlasite všetci v jednom tíme tak vás rozdelím ja

Gepas 20.8.2009 15:37

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 108675)
samozrejme môžete sa rozdeli? sami, ale pokial sa prihlasite všetci v jednom tíme tak vás rozdelím ja

diky ;)

Fast Jarda 20.8.2009 16:18

Objevili jsme s Gepasem menší chybku v propozicích
23.09.2009 - Westhill Rev - FXR - Obla?no - Západ slnka - Bezvetrie

Je to st?eda

EDIT: Navíc se 2 závody bijou s Formula Mastrs 2009

RoBo_SK 20.8.2009 16:24

ehem aha :D tak to bude 27.9.2009 už aj to idem opravi? sry

EDIT: no trošku menšie dátumové BUGy :D už už sa na tom pracuje

RoBo_SK 22.8.2009 00:27

-dátumy opravené už by sa to nemalo s ni?ím kríži?...
-doplnené nejaké info do prvého príspevku pre lenivcov

Gepas 22.8.2009 15:00

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 108673)
EDIT: priezvisko znamená prímení ak by niekto nepochopil... (dúfam že som to napísal správne) a prihlášky poprosím odosiela? v PDF! na mail lfs@simracing.sk

priima, datumy sedi, spravne je "p?íjmení" a prihlasku sem poslal jako normalni text mailem, vadi to?

Vitr 22.8.2009 15:28

Uvažuji nad ú?astí v GT2 t?íd?. BTW když bude ú?ast jezdc? taková, že by ob? t?ídy vlezli na jeden server spojí se to a pojedeme GT1 a GT2 spolu ? ;)

RoBo_SK 22.8.2009 20:10

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 108766)
priima, datumy sedi, spravne je "p?íjmení" a prihlasku sem poslal jako normalni text mailem, vadi to?

Nevadí to ja som si to povkladal do PDF lebo si všetky prihlášky ukladám, mám rád poriadok vo veciach :)

Vitr: pravdepodobne áno len ?i by sme si moc nezavadzali :)

Peppo 22.8.2009 20:53

Ako to bude s tým reštriktorom XRR,FXR=30% a FZR=28%? V propoziciach je to XRR,FXR=35% a FZR sedí.

RoBo_SK 22.8.2009 20:59

pardon za zmätok v propozíciach je to dobre 35% na FXR a XRR som ten post na fóre dopisoval o pol jednej v noci sa tam vlúdila chybka sry

Gepas 22.8.2009 21:42

v rF jezdi GT1, GT2 a GT3 na jednom serveru a bezproblemu ;)

RoBo_SK 22.8.2009 21:49

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 108788)
v rF jezdi GT1, GT2 a GT3 na jednom serveru a bezproblemu ;)

ok lenže tu je ešte problém s insimom a zo spracovaním výsledkov takto ke? je to rozdelené je mi to hodne pohodlné:D takže dúfam že nebudeme musie? spája? triedy, ale keby to bolo úplne nevyhnutné tak nieje problém no... (asi):D

ALL: ešte sa chcem ospravedlni? za gramatické chyby a trošku ten za?iato?ný zmätok ve? predsa je to prvá liga organizovaná InSeRTom takže to berte ako taký nultý skúšobný ro?ník :D

Peppo 23.8.2009 08:33

Zo spajanim tried nesuhlasim to by bol chaos.Ak si predstavite ze ste v preteku idete do suboja a v zapatí dostanete modru vlajku od pretekára iduceho rychlejsie z GT1 triedy, to by ste asi cely pretek len davali prednost GT1 triede a Gt2 by bolo len ako zavadzanie na trati. Dufam za nad tym ani neuvazujete.Radsej menej ludi na serveri a rozdelit to.

Vitr 23.8.2009 09:39

Quote:

Originally Posted by Peppo (Post 108802)
Zo spajanim tried nesuhlasim to by bol chaos.Ak si predstavite ze ste v preteku idete do suboja a v zapatí dostanete modru vlajku od pretekára iduceho rychlejsie z GT1 triedy, to by ste asi cely pretek len davali prednost GT1 triede a Gt2 by bolo len ako zavadzanie na trati. Dufam za nad tym ani neuvazujete.Radsej menej ludi na serveri a rozdelit to.

Nene tak by to ur?it? nebylo prost? by sis jel svoje - nikam neuhýbal nebo nezmatkoval a 2x rychlejší jezdec v t?íd? GT1 by t? ve vhodném okamžiku p?edjel. Proto tenhle dotaz spíš sm??oval na potencionální jezdce t?ídy GT1 t?ch se to dotýká víc :). Ale asi bude rozumn?jší mít to stále odd?len?, než abych poslouchal troubení po dv? zatá?ky n?koho co to nepochopí :D:D

Zdenek CZE 23.8.2009 09:42

Quote:

Originally Posted by Peppo (Post 108802)
Zo spajanim tried nesuhlasim to by bol chaos.Ak si predstavite ze ste v preteku idete do suboja a v zapatí dostanete modru vlajku od pretekára iduceho rychlejsie z GT1 triedy, to by ste asi cely pretek len davali prednost GT1 triede a Gt2 by bolo len ako zavadzanie na trati. Dufam za nad tym ani neuvazujete.Radsej menej ludi na serveri a rozdelit to.

Ve vytrvalostních závodech se to d?lá jinak. Tam jezdec, který má modrou vlajku si jede svoji stopu a rychlejší jezdec ho ve vhodném okamžiku p?edjede.

EDIT: Vítr byl rychlý jako vítr a napsal to d?ív :D.

RoBo_SK 23.8.2009 10:59

No super vidím nezáujem spájania dvoch tried na jeden server, ?o ma teší :D aspo? tie závody budú pokojnejšie...

Peppo 23.8.2009 12:04

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 108807)
No super vidím nezáujem spájania dvoch tried na jeden server, ?o ma teší :D aspo? tie závody budú pokojnejšie...

To máš pravdu .Inak GT2 sa tu este z reštriktorom nešlo takže by som o?akaval aj nijaky zaujem.Je to v celku lepšie si zazavodit pomalsie s lepsim gripom ,ako sa bat silneho stroja ?o by asi odradili aj mna,lebo na to treba ovela viac treningu hlavne XRR a FZR.

RoBo_SK 23.8.2009 14:20

j ve? práve preto som chcel silou mocou to GT2 pretože aby sme si aj my "normálny" :D mohli v k?ude zajazdi? na XRR a FZR


All times are GMT +2. The time now is 13:08.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.