Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   FANATEC Porsche 911 Turbo Wheel (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1508)

350Z 6.10.2007 01:14

Designovo to ujde, bezdratove riesenia bez kablov nie je tiez na zahodenie, by sa zislo aj mne, co tu mam kablov jeden cez druhy, aj na stole:D ale otazka ci to bude fungovat bez najmensich problemov. Ale nemozem sa predsalen zbavit dojmu, ze z obrazkoch to na mna posobi na niektorych miestach kontrukcie tak hrackovo a lacno. A cena je zbytocne prehnana, zase sa bude platit do istej miery za znacku. Tak sa uvidi ake na to budu ohlasy a recenzie, potom sa nad tym moze lamat chleba. Cekovo z toho mam zmiesany pocit.

Ondrejko 21.2.2008 10:30

pri hladani informacii o novom logitech volante na lfs fore som nasiel thread o tomto volante a tam som nasiel odkazy na youtube videa
http://www.youtube.com/watch?v=R7vfhf2euOE
http://www.youtube.com/watch?v=rTr_r...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RKKEu...eature=related

pedale imho vyzeraju a funguju dost dobre, paci sa mi hlavne velky odpor brzdoveho pedala :)

Ondrejko 19.8.2010 16:21

FANATEC od dnešného d?a ponúka na predaj volant Porsche 911 Carrera Wheel za €159.95 (+ €20 poštovné). Cena je síce trochu vyššia ako má napr. Logitech DFGT, ktorý sa v týchto d?och predáva za cca €125, ale na druhej strane dostanete skvelý volant, kvalitne spracované pedále vrátane spojky a prevodovú páku so 6+1 stup?ovým Há?kom. Za €179.95 nezoženiete žiaden nový volant, ?o by ponúkal porovnate?né možnosti ako volant Porsche 911 Carrera Wheel.

Objednávajte rýchlo, lebo prvá várka volantov Porsche 911 Carrera bude limitovaná (asi 500 kusov), ke?že masová výroba sa spustila len nedávno. Ak sa rozhodnete pre kúpu, prvá zásielka volantov sa bude posiela? približne v októbri.

Volant Porsche 911 Carrera Wheel má maximálny rozsah otá?ania 900 stup?ov (za?ína od 90 stup?ov a priamo na volante si môžete po 10 stup?och pridáva? ve?kost rozsahu po?as hrania - nemusíte vychádza? z hry do nastavení). Veniec s priemerom 30 cm je obalený v špeciálnej gume. Dodáva sa s 1 typom páky (6 stup?ové há?ko), namiesto pá?iek pod volantom má iba tla?ítka. Umož?uje odstráni? deadzones, to znamená, že vám po?as jazdy nebude vibrova? volant okolo stredovej polohy, ke? ho pustíte ako, sa to stáva s volantmi Logitech. Okrem PC ho môžete používa? aj s konzolou Playstation 3 (ur?ite ho ocenia majitelia hry Gran Turismo 5).

?alšie informácie vrátane porovnania funkcií všetkých volantov FANATEC nájdete na oficiálnej webstránke.

http://a.imageshack.us/img84/9445/43305082.th.jpg http://a.imageshack.us/img225/9676/37345343.th.jpg

GothaR 20.8.2010 00:44

Vybava aj cena su super, ale podla mna vyzera aj oproti DFGT celkom hrackarsky, ale to je len moj skromny nazor :)

Ondrejko 7.4.2012 10:24

http://www.fanatec.simracing.sk/

goerge 11.4.2012 16:57

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 133091)

Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?

Ondrejko 11.4.2012 20:33

Quote:

Originally Posted by goerge (Post 133108)
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?

najlacnejsie postovne je 12 eur napr. za volant bez pedalov.
za balenie s volantom a pedalmi je postovne 15 eur.
ak je tam viac balikov, napr. volant + pedale + stojan, tak postovne je 25 eur.

edit: http://www.fanatec.simracing.sk/postovne

Agarash 12.4.2012 11:03

Quote:

Originally Posted by goerge (Post 133108)
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?

P?edevším tam není, s kým máš tu ?est obchodovat. Jestli je to firma, živnostník nebo jen špatný vtip.

Ondrejko 12.4.2012 20:10

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 133115)
P?edevším tam není, s kým máš tu ?est obchodovat. Jestli je to firma, živnostník nebo jen špatný vtip.

ani firma, ani zivnostnik, ani vtip ;)

Pablo 14.4.2012 13:49

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 133124)
ani firma, ani zivnostnik, ani vtip ;)

Co je tohle za odpov??? Pokud tady tomu d?láš reklamu a evidentn? s tím jsi n?jak p?es simracing.sk spojen, tak bys m?l (a hlavn? na t?ch stránkách by to m?lo jasn? být) napsat, kdo je provozovatel eshopu. Uv?dom si, že se nebavíme o v?cech za desetikoruny. Tak jak jsou ty stránky te? podané pro m? mají d?v?ryhodnost cikána prodávajícího Rolexky p?ed Kauflandem.

Ondrejko 14.4.2012 15:41

ja to prevadzkujem ako fyzicka osoba. som v podstate tlmocnik, spajaci clanok medzi Fanatecom a koncovym zakaznikom. je to urcene najma pre tych, co nehovoria anglicky/nemecky alebo nemaju paypal. faktury vystavuje firma Fanatec, akurat ze moje udaje su v kolonke Billing Address a zakaznik je v kolonke Delivery Address.
nie je v tom pre mna ziaden zisk, iba vidina, ze vo velmi dalekej buducnosti mozno dostanem nejaku proviziu. cakam na nu uz 3 roky.

bavorak 24.3.2014 00:00

Moj Fanatec Porsche GT3RS V2 zomrel presne po 3 mesiacoch (odbalil som 23.12.2013) :banghead:

Dneska som skoncil pri pokuse este vylepsit challenge. Prve kolo 2:23.474 a potom na konci cielovej rovinky bum a volant uplne bez odozvy... uz mi ho nenajde ani AC... hrozny smrad spalenej elektroniky...nechal som to vychladnut ale ocividne to nie je len prehriatim ale uplne prepalenim nejakej casti. Takze je moj volant oficialne vhodny na reklamaciu...to som zvedavy kolko mi to bude trvat vybavit. Skusim tam najskor napisat, co mi poradia a uvidime.

Puma /// 24.3.2014 17:20

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 138342)
Moj Fanatec Porsche GT3RS V2 zomrel presne po 3 mesiacoch (odbalil som 23.12.2013) :banghead:

Dneska som skoncil pri pokuse este vylepsit challenge. Prve kolo 2:23.474 a potom na konci cielovej rovinky bum a volant uplne bez odozvy... uz mi ho nenajde ani AC... hrozny smrad spalenej elektroniky...nechal som to vychladnut ale ocividne to nie je len prehriatim ale uplne prepalenim nejakej casti. Takze je moj volant oficialne vhodny na reklamaciu...to som zvedavy kolko mi to bude trvat vybavit. Skusim tam najskor napisat, co mi poradia a uvidime.

hmm to je mi luto.. clovek investuje tolke peniaze a co z toho :banghead:
Musim poklopat ze moj G25 ma uz nalietany slusny pocet hodin a to som druhy majitel a nebol ziaden problem, dufam ze to tak aj ostane. Snad ti to daju cim skor doporiadku a budes moct pokracovat ;)

bavorak 20.5.2014 14:32

Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu :) Hadam sa coskoro vidime online.

Puma /// 20.5.2014 15:44

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 138836)
Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu :) Hadam sa coskoro vidime online.

Tak som rad ze si znova "v hre". ;) Taketo trable su najhorsie, kedze cloveku neostava nic ine len cakat.. Prajem vela vela hodin bez akejkolvek poruchy a snad to cakanie stalo za to ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.