Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Arma II (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2409)

Vitr 15.6.2009 19:33

Arma II
 
Kdo už neodolal a zkoušel ? p?iznejte se :)
Ja te? zrovna hraju a je to pecka a b?há m? to vklidu. Kdybych m?l lepší grafiku tak bych to mohl dát naplno :scratchchin:
Modely jsou skv?lé. Krajina no prost? jako to jen ?íct: "Houba?ský simulátor Šumava 2009" :D
Co m? p?ekvapilo a to hodn? jsou kvalitn? propracované zvuky všech vozidel atp... to m? doslova vyrazilo dech a málem i dve?e než jsem stáhl subík :p
Co m? trochu sklamalo jsou animace, které jsou sice lepší ale spousta se od OFP nezm?nila(hlavn? postav).
Co z?stalo je samoz?ejm? absolutni otev?enost a jedine?ná realistická hratelnost :banana:

Kdybych m?l hodnotit od 1 do 10 tak ArmA II má u m? 9,8 z 10 a rozhodn? si ji koupím hned jak bude dostupná ;)


Quote:

Minimal PC System Requirements
Dual Core CPU (Intel Pentium 4 3.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 3200+ or faster)
1 GB RAM
GPU (Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 or faster) with Shader Model 3 and 256 MB VRAM
Windows XP
DVD (Dual Layer compatible), 10 GB free HDD space
Quote:

Optimal PC System Requirements
Quad Core CPU or fast Dual Core CPU (Intel Core 2.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or faster)
2 GB RAM
Fast GPU (Nvidia Geforce 8800GT or ATI Radeon 4850 or faster) with Shader Model 3 and 512 or more MB VRAM
Windows XP or Windows Vista
DVD (Dual Layer compatible), 10 GB free HDD space
Na bezproblémové rozb?hání na maximální detaily sta?í defaultn? taktované i920 a R4870 1g RAM (která se p?es 60% výkonu stejn? nehne) Odzkoušeno u kamárada.

Mambo 15.6.2009 20:06

Ja si pockam tak pul roku az se vychytaj nejhorsi mouchy pak to urcite bude parba.

ŠakaL 18.6.2009 20:07

taky sem na to zvedavej,sou toho vsude plny fora,od dneska by to melo bejt snad v prodeji.
Nicmene kupovat ted origo asi nebudu,po tom co vsude ctu jak je to zabugovany,a dalsi problemy..co nestihly vychytat

Jinak HW naroky horsi nez u GTA4:)
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/...xtremni-naroky

Vitr 18.6.2009 20:22

Achjo další nicne?ikající test.... :ashamed: Arma je na procesor - grafika je t?žce na druhé koleji a když doty?ný nemá železo tak se taky nem?že divit že mu to nesype. A místo aby si to železo koupil tak skuhrá, píše recenze, a tvrdí bludy, aby to nakonci ?lánku všechno vyvrátil a potvrdil co ?íkám :D

ŠakaL 18.6.2009 20:29

nicnerikajici test ?no nevim sice jak daleko je objektivni,ale ty tam asi nevydis ty tabulky? me to teda aspon neco rika :)
sice sem to este nehral,ale podle screenu mi nepripada,ze by grafika byla tezce na druhe koleji

Vitr 18.6.2009 20:47

Quote:

Originally Posted by TonyG (Post 105932)
nicnerikajici test ?no nevim sice jak daleko je objektivni,ale ty tam asi nevydis ty tabulky? me to teda aspon neco rika :)
sice sem to este nehral,ale podle screenu mi nepripada,ze by grafika byla tezce na druhe koleji

Problém vidím v tom že ty tabulky jsou absolutn? neobjektivní a autor si to i sám potvrzuje ve v?tách pod t?mi tabulkami. To že n?co vypadá p?kn? neznamená že je to šílen? náro?né Far cry jsem hraval na P4 s X700 pro svého ?asu taky na plné detaily a vypadalo to obdobn? ;)
Prost? a jednoduše nemám rád spekulativní recenze co kdyby. Mám rád recenze kde si ten ?lov?k veme to nejlepší železo co je b?žn? dostupné a na tomto to otestuje. Pak veme horší železo atd... Ne že testuje na mainstreamu a pak tvrdí n?co co nem?že potvrdit ;)
Jenoduše ?e?eno autor toho ?lánku p?ehání ve všech sm?rech :D

Poly 18.6.2009 22:12

Kdyby stacila jako optimalni sestava to co pisou vyvojari, tak je to v cajku. Ale bojim se ze to bude trosku jinde... Test na PCT muze byt asi zavadejici, kazdopadne ta hra narocna je, o tom neni pochyb. Vyzkousim a uvidim jak to bude chodit. No ohledne zabugovanosti to neni nic noveho, tam to spravi par patchu ktery by mely vyjit behem roku.

Mambo 18.6.2009 22:21

Ono kdyz nastavite rozhled na nekolik realnych km tak se pak clovek nesmi divit ze se to cuka. Ale verim ze to bude po par patchich hratelny na normalnim HW.

karlik 24.6.2009 12:12

neodolal sem takze uz mam original, pre mna OFP, ARMA a ARMA 2 jedny z najlepsich vojnovych hier. Neprekonatelny multiplayer a hratelnost nema konkurenciu...
moje hodnotenie tiež 9,8 z 10, bo nejake muchy to ma

Poly 24.6.2009 18:02

Tak takhle to vypada kdyz proti sobe postavite 1700 AI. http://www.youtube.com/watch?v=i6TnEyrN55I
Teda za predpokladu ze na to mate stroj... Ne jako ja. :)

duuku 24.6.2009 19:04

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 106112)
Tak takhle to vypada kdyz proti sobe postavite 1700 AI. http://www.youtube.com/watch?v=i6TnEyrN55I
Teda za predpokladu ze na to mate stroj... Ne jako ja. :)

:eye-popping: naprosto uzasny, nemam co dodat :)

Vitr 24.6.2009 20:31

paráda a potvrzuje p?esn? to co tu celou dobu tvrdím :)
Quote:

Overclocking the graphics card wasn't really an issue, i had no fps gain or loss between low and high settings, so its very obvious this game is way way way more cpu intense than it is gpu.
Po?ádný test army II jsem objevil zde:
http://www.pcgameshardware.com/aid,6...CPUs/Practice/

Vitr 30.6.2009 23:15

Tak p?ed chvíly jsem si kone?n? dotahal a zahrál originálku ze steamu :)
P?ekvapiv? na m? hned po prvním spušt?ní vysko?ila ?eština což jsem ne?ekal, ale pot?šilo :) Hra už má v sob? patch 1.02, který hodn? opravuje chování AI - už se kone?n? po?ádn? kryjí i když ob?as ješt? chodí jak na václaváku. Opraveny jsou aj zvuky výbuch?, kdy p?edtím jsem musel stahovat subík aby to tak nedun?lo i když to byl p?edtím aspo? po?ádnej hukot když prolet?lo letadlo :D

Možná to bylo zdání - uvidím v dalších misích, ale m?l jsem pocit že hra b?ží plynuleji. Rozhodn? jsem si nemusel dávat kole?ko na na?tení terénu, jako p?edtím. Zkusím v pozd?jších misích p?idávat detaily a dám v?d?t kam se plynule dostanu :)

Kdo.vi 2.7.2009 23:41

Developer's Diary: http://www.youtube.com/watch?v=9R-inIFtwWU
Ani na tom není zajímavý, jak vysv?tluje ovládání, ale spíš když mluví o 1st vs. 3rd person pohledu - trochu jako diskuze, jestli je v LFS realisti?t?jší pohled z kokpitu nebo "nápravy".

D4NO 3.7.2009 10:52

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 105934)
Problém vidím v tom že ty tabulky jsou absolutn? neobjektivní a autor si to i sám potvrzuje ve v?tách pod t?mi tabulkami. To že n?co vypadá p?kn? neznamená že je to šílen? náro?né Far cry jsem hraval na P4 s X700 pro svého ?asu taky na plné detaily a vypadalo to obdobn? ;)
Prost? a jednoduše nemám rád spekulativní recenze co kdyby. Mám rád recenze kde si ten ?lov?k veme to nejlepší železo co je b?žn? dostupné a na tomto to otestuje. Pak veme horší železo atd... Ne že testuje na mainstreamu a pak tvrdí n?co co nem?že potvrdit ;)
Jenoduše ?e?eno autor toho ?lánku p?ehání ve všech sm?rech :D

Takže veme to nejlepší železo, hra mu krásn? pob?ží a ty jen budeš nadávat že je to neobjektivní recenze protože ty zdaleka nemáš takové železo jako autor recenze. Recenze je správná, i když je sestava dost silná, hru si na nic moc dob?e nezahraješ. A zajímalo by m? jestli má každý druhý hrá? i7 :)

Poly 3.7.2009 13:11

Quote:

Originally Posted by D4NO (Post 106572)
Takže veme to nejlepší železo, hra mu krásn? pob?ží a ty jen budeš nadávat že je to neobjektivní recenze protože ty zdaleka nemáš takové železo jako autor recenze. Recenze je správná, i když je sestava dost silná, hru si na nic moc dob?e nezahraješ. A zajímalo by m? jestli má každý druhý hrá? i7 :)

Ja bych tohle uz neresil, az bude doresena optimalizace, tak se teprve muzeme bavit o tom jak to chodi na jakych sestavach... Hra byla vydana tak trochu nedodelana, mozna prave kvuli tlaku ze strany distributora. Ale jak urcite vidis, tak se vyvojari snazi a vydavaji opravne patche. Ja si ted jeste pockam na demo, vyzkousim a uvidim jestli mi to bude nejak rozumne chodit. Podle toho se rozhodnu jestli koupit nebo ne. Nejaky testy a recenze mi muzou byt ukradeny...

Chaos 3.7.2009 13:13

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 106586)
Ja si ted jeste pockam na demo, vyzkousim a uvidim jestli mi to bude nejak rozumne chodit. Podle toho se rozhodnu jestli koupit nebo ne. Nejaky testy a recenze mi muzou byt ukradeny...

http://www.arma2.com/arma-2-demo_en.html

Poly 3.7.2009 13:16

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 106588)

Diky, zrovna jsem se chtel podivat jestli uz nevyslo... Trochu jsem zaspal. :)

Kdo.vi 3.7.2009 13:55

Mimochodem - s patchem 1.02 má v?tšina lidí o 5-10 fps víc, než v demu nebo neopatchované (?eské) verzi.

Branislav 3.7.2009 16:20

da sa v deme neako zistit kolko mi tam tika obrazkov? Zevraj je tam neaky benchmark . A o fraps viem ,ale chcel som sa tomu vyhnut.


All times are GMT +2. The time now is 07:19.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.