Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

Ondrejko 11.6.2007 16:42

Quote:

Originally Posted by Jupiter (Post 65433)
To by som tiez rad vedel, mohlo by sa to rovno napisat aj do propozicii ku vsetkym zostavajucim zavodom.

ak sa bude pocitat zavod na 30 minut ako minule, tak to vychadza na 19 kol
70km zavod by bol na 13-14 kol

Tairo 11.6.2007 16:53

propozice upraveny, aby to nepletlo lidi a skutecne se pojede dnes 19 kol. Informace bude za chvili i v infomailu

Muzzy 11.6.2007 17:58

vim, ze pozde ale prece- omlouvam se z dnesniho zavodu...:(

devdem_kk 11.6.2007 18:20

Informa?ní maily
 
Zdravím ve spolek.

Cht?l jsem zeptat jestli už byl rozslán mail i s hesly, servery atd. Jsem nová?kem a p?ihlášku jsem posílal teprve v sobotu. Tak bych nerad n?co prošvihnul. D?kuji. Karlos

ChiPS 11.6.2007 18:37

me prave prisel....trening ))

Tairo 11.6.2007 18:40

Quote:

Originally Posted by devdem_kk (Post 65471)
Zdravím ve spolek.

Cht?l jsem zeptat jestli už byl rozslán mail i s hesly, servery atd. Jsem nová?kem a p?ihlášku jsem posílal teprve v sobotu. Tak bych nerad n?co prošvihnul. D?kuji. Karlos

jelikoz prihlaska prisla az po uzaverce, tak jen na divokou kartu, mail s udaji prijde za chvili

devdem_kk 11.6.2007 18:49

D?kuji

Tairo 11.6.2007 19:03

pokud jste nekdo neobdrzel mail, nezapomente se vcas ozvat

sonyk 11.6.2007 23:06

chci jen poprosit o co nejrychlejsi vysledky aspon z rpvniho zavodu a to i s trestama dost me to zajima a myslim ne jen me.a hlavne xchat pri zavodu a opet p . travnicek v div 4.

Tairo 11.6.2007 23:22

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 65518)
chci jen poprosit o co nejrychlejsi vysledky aspon z rpvniho zavodu a to i s trestama dost me to zajima a myslim ne jen me.a hlavne xchat pri zavodu a opet p . travnicek v div 4.

bohuzel hodne lidi se nechovalo jako lidi, takze byla velka uroda protestu. Do vyreseni protestu neni znamo nikomu definitivni poradi jezdcu.

SimiCZ 12.6.2007 00:42

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 65532)
na prd jsou ty vase neustale dotazy, neoficialni vysledky si muzes najit na lfsw..

Nejak nemuzu najit ty celkovy neofiko vysledky na LFSW dej mi radu pls jak na to.:confused: :)

Gabelhirsch 12.6.2007 07:36

no sta?í se podívat na závody z inkriminovaného data u zástupc? jednotlivých divizí... (sta?í kouknout na 4 lidi) - "online race results"

//edit jinak jsem zv?dav na p?íští race, FE je "budka round" a vysloven? nesnáším celé FE. n?jak m? z toho tropického pekla jímá vždy hr?za, p?edpokládám, že bude veselo :-). jinak WEr je pom?rn? záludná rychlá tra?, protože zažá?ky stále utahují a utahují.. no však trávu navšt?voval asi každý :).

ToFire 12.6.2007 09:22

Ahoj,

v?era v divizi 4 n?kdo ?íkal, že kdo laguje je snadno poznatelný na servru. Jak jsem se dostal na budku cca v T3 v prvním Longu, tak sem m?l dost ?asu se kouknout jinam a zkusit to nakít, ale bezúsp?chu. Nemá moc výkoný PC a tak mám strach, jestli jsem to nebyl já. Pora?te, kde to pro p?íšt? najdu, pop?. kdo byli ti 3, co lagovali?

Díkec

ToFire

sonyk 12.6.2007 09:39

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch (Post 65541)
no sta?í se podívat na závody z inkriminovaného data u zástupc? jednotlivých divizí... (sta?í kouknout na 4 lidi) - "online race results"

//edit jinak jsem zv?dav na p?íští race, FE je "budka round" a vysloven? nesnáším celé FE. n?jak m? z toho tropického pekla jímá vždy hr?za, p?edpokládám, že bude veselo :-). jinak WEr je pom?rn? záludná rychlá tra?, protože zažá?ky stále utahují a utahují.. no však trávu navšt?voval asi každý :).

tjn ale tam nejsou celkové.prost? je to škoda že nevíme jak sme na tom po sou?tu t?ch t?í závod? nehled? na tresty.jelikoš me nic poštou nep?išlo tak si nem?žu oproti neofiko výsledk?m pohoršit.v??im že bylo hodne protest?, ale je škoda že se to nestíhá

Kada 12.6.2007 15:37

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 65549)
Pora?te, kde to pro p?íšt? najdu, pop?. kdo byli ti 3, co lagovali?

Stahni si serverovy riplej, vzdycky budou k dispozici zde, zatim pouze pro prvni zavod.

max.3 14.6.2007 07:21

Výsledky
 
Ahoj.
Nevíte n?kdo, kdy se objeví už n?jaké výsledky na ligových stránkách ???!!!
Už sou za nami 2 závodní ve?ery a zatím po?ád nic.:(

Díky

Galahet 14.6.2007 09:17

Já bych se spíše zeptal jinak a to, protože už mám kone?n? po zkouškách, jestli a pop?ípad? jak mohu pomoci k urychlení výsledk??!? Když tak mi písn?te na ICQ 337 391 991, nap? dnes mám prakticky celý den volný a mám plánu jej proflákat, takže LFS bych do toho mohl zahrnout ;)

Los_Carlos 14.6.2007 09:45

Quote:

Originally Posted by max.3 (Post 65657)
Ahoj.
Nevíte n?kdo, kdy se objeví už n?jaké výsledky na ligových stránkách ???!!!
Už sou za nami 2 závodní ve?ery a zatím po?ád nic.:(

Díky

mam takovy tuseni, ze se stale resi protesty. takze vyckat. :)

atomic_8 14.6.2007 12:51

Quote:

Originally Posted by Galahet (Post 65658)
Já bych se spíše zeptal jinak a to, protože už mám kone?n? po zkouškách, jestli a pop?ípad? jak mohu pomoci k urychlení výsledk??!? Když tak mi písn?te na ICQ 337 391 991, nap? dnes mám prakticky celý den volný a mám plánu jej proflákat, takže LFS bych do toho mohl zahrnout ;)

Tak si prebehni vsetky replaye z divizii a sprav neoficialne vysledky no a potom budes mat pekny den za Sebou :p

Galahet 14.6.2007 13:24

Quote:

Originally Posted by atomic_8 (Post 65662)
Tak si prebehni vsetky replaye z divizii a sprav neoficialne vysledky no a potom budes mat pekny den za Sebou :p

No možná se budeš divit, ale asi se do toho pustím :D nééé že bych pop? nem?l na privátu co d?lat, ale nechce se mi d?lat nic fyzicky ani psychicky náro?né, takže asi skombinuji Travian a LFS replaye :p

EDIT: už jsem s tím za?al a jde to v pohod?, akorát bych rád, aby mne kontaktoval n?kdo s po?adatel? na icq (337 391 991) a ?ekl mi bližší info, jestli to d?lat n?jak speciáln? nebo jen to "narvat" oby?ejn? do exelu nap?íklad...


All times are GMT +2. The time now is 01:37.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.