Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   RBR obecn? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=777)

Pablo 18.8.2006 18:24

Po zjišt?ní, že se dá v sou?asnosti RBR sehnat za velmi p?ijatelných 199k? jsem se rozhodl, že ho testnu taky. Mohl by n?kdo pro nás za?ínající napsat kde ho nejlépe koupit a jakou verzi?

Co všechno si pak musím dostahovat a nainstalovat abych m?l kompatibilní auta/fyziku/MP plugin s tím co se v sou?asnosti používá? (koukal jsem na n?jaký stránky o RBR, ale tam jsou ?asto downloady bez ladu a skladu a nechci si instalaci pošašit n?jakýma zastaralýma blbostma)

Kde brát setupy (slyšel jsem že ?asto jsou zám?rn? podvrhovány špatný)

Jde n?jak odemknout všechny trat?/auta pod mým profilem, tj. aby mi z?staly pb?

Woodbine 18.8.2006 20:37

Možná neuškodí to napsat sem, t?eba to ješt? n?komu pom?že. RBR za pár korun se dá sehnat (min.) ve 2 vydáních:

1. od topcd - prodávají tém?? na každým rohu (hypermarkety...). Pozor, je to sice ?eská verze, ale ?esky je jenom menu, dabing od Romana a Jendy chybí.

2. od cdprojekt - tohle už je pravej Roman a Jenda. Ale v obchod? jsem na tuhle verzi ješt? nenarazil. EDIT: Mají t?eba u czechcomputer, ale poštovný je myslím stovku, takže jedin? vyzvednout p?ímo u nich.

?esky ?tenej rozpis jde dát i do tý verze od topcd, ale je to práce navíc, takže je imho lepší sehnat tu "správnou".

EDIT: P?ímej odkaz na cdprojekt nefunguje, takže na hlavní stránce je t?eba vybrat požadovanou hru - RBR (NXK).

santa_cruz 21.8.2006 08:35

RBR se da objednat i na Tiscali Gameshop http://www.xzone.cz/tiscali/nahledgame.php3?idg=1103

Kde je postovne v pripade platby dobirkou 80 Kc a nebo v pripade platby prevodem na ucet 40 Kc. Je to samozrejme ta verze dabovana Romanem Krestou a Janem Tománkem .

sonyk 21.8.2006 11:53

cose tý?e on line jizdy : http://rbr.onlinegames.cz/ a "jak za?ít" tam je vše.

potom postahovat modely aut a jejich fiziky http://www.richardburnsrally.nejhry....oad_modely.htm

ThorR 21.8.2006 12:04

Nevím jestli se to tady psalo, ale to sta?í si jen stáhnout model auta, a v RBR už nemusím nic nastavovat, a bude to mít i originální fyziku a nep?epíše to n?jaké origo auto z RBR ?

sonyk 21.8.2006 12:17

Quote:

Originally Posted by ThorR
Nevím jestli se to tady psalo, ale to sta?í si jen stáhnout model auta, a v RBR už nemusím nic nastavovat, a bude to mít i originální fyziku a nep?epíše to n?jaké origo auto z RBR ?

stahnes auto i s fyzikou aplikujes do hry a mel bys mit klid.ted sou na jednich s tech stranek nove wrc fiziky se kterejma se jezdi.kdyz nebudes mit spravny fiziky tak te to nepusti treba do turnaje

Pablo 21.8.2006 14:44

Quote:

Originally Posted by sonyk
cose tý?e on line jizdy : http://rbr.onlinegames.cz/ a "jak za?ít" tam je vše.

Díky, jsem totáln? slepej, protože na tý adrese jsem byl, i jsem se registroval, ale odkazu "jak za?ít" jsem si v tom okýnku "turnaje" zkrátka nevšiml, n?co tak zásadního by asi mohli mít na lišt?, místo tam je.

Krpas 21.8.2006 14:48

Quote:

Originally Posted by Pablo
Díky, jsem totáln? slepej, protože na tý adrese jsem byl, i jsem se registroval, ale odkazu "jak za?ít" jsem si v tom okýnku "turnaje" zkrátka nevšiml, n?co tak zásadního by asi mohli mít na lišt?, místo tam je.

jediny na co si dej bacha je to ze v tom jejich navodu je odkaz na starej plugin ver 81 a je treba 85 kterej je v download :)

Itar 21.8.2006 15:33

Quote:

Originally Posted by Pablo
Díky, jsem totáln? slepej, protože na tý adrese jsem byl, i jsem se registroval, ale odkazu "jak za?ít" jsem si v tom okýnku "turnaje" zkrátka nevšiml, n?co tak zásadního by asi mohli mít na lišt?, místo tam je.

Ješt? pozor. Lehce bych poopravil sonyka. Nestahuj vozy z té adresy, co ?íkal on, ale p?ímo z rbr.onlinegames.cz v sekci download. Tam máš 100% záruku, že to pojede. Pokud bude n?jaké auto zlobit, v download jsou úpravy fyzik myslím pod sekcí turnaje

eraser007 21.8.2006 16:46

ja radsej ziadny voz nestahujem, vystacim si s Imprezou 2003 ;)

Woodbine 21.8.2006 17:57

Bych si zase dovolil opravit Itara. :) Ješt? se mi nestalo, že by mi n?jaký auto stažený z výše uvedených stránek nešlo online (beru samoz?ejm? ty, který plugin podporuje). Chyba je imho dost ?asto v uživateli, kterej nesprávn? auto p?idá do hry. Ono se ani není co divit, protože n?který readme jsou napsaný blb?.

Auta lze mimo jiný stahovat tady:
http://www.richardburnsrally.nejhry....oad_modely.htm
http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=download (sice ofiko pro M?R, ale ob?as mi to p?išlo, že fyzika k autu nepasovala - nap?. nesed?ly kola do podb?h?...)
http://www.rbrmcr.com/?p=download
http://svkchamp.kitcarsweb.com/physics.htm

Setupy nestahuju, jezdím na default. Taky proto jsem vždycky tak rychlej... :D Když je nejh??, tak mi n?jakej set pošle m?j šéfinža Kája. :cool: Auta a trat? jdou odemknout tak, že ve škole dostaneš samý zlatý a dojedeš šampík na prost?ední obtížnost, p?íp. porazíš Richarda v n?jaký RZ. ...což je trochu zdlouhavý. Nebo jde vytvo?it profil pod jakýmsi jménem, který už jsem ale zapomn?l, a v tom profilu je p?ístupný vše.

sonyk 21.8.2006 20:37

Quote:

Originally Posted by Itar
Ješt? pozor. Lehce bych poopravil sonyka. Nestahuj vozy z té adresy, co ?íkal on, ale p?ímo z rbr.onlinegames.cz v sekci download. Tam máš 100% záruku, že to pojede. Pokud bude n?jaké auto zlobit, v download jsou úpravy fyzik myslím pod sekcí turnaje

no taky neni pravda

Itar 21.8.2006 22:17

No m? všechny auta z t?ch stránek jeli a problém byl nap?íklad u Subaru 2006, kde se neshodovala fyzika a nepustí vás to do hry.

Chaos 21.8.2006 22:19

kdyz uz jsme u tech aut... ktery je nejrychlejsi?

Itar 21.8.2006 22:26

Quote:

Originally Posted by Chaos
kdyz uz jsme u tech aut... ktery je nejrychlejsi?

V rámci možností te?kon velí špi?ce Subaru, ale Citroen taky není k zahození. Podle špi?ky nemáte s jiným autem než se Subaru nebo s Citroenem nárok dostat se do špi?ky. Ale zase n?kdo jezdí rychleji s tím n?kdo s tím. M? osobn? nejvíc sedne Subaru Impreza 05.

eraser007 21.8.2006 22:29

a rocnik 2003 je o kolko pomalsi ? nejak sa mi tam nechce loadovat novu fyziku a auto...

Tommy V. 22.8.2006 01:31

Quote:

Originally Posted by Chaos
kdyz uz jsme u tech aut... ktery je nejrychlejsi?

o rychlost nejde;) kazdy spravny srdcar by mel sahnout po 206ce:D

Tairo 22.8.2006 09:29

Quote:

Originally Posted by Tommy V.
o rychlost nejde;) kazdy spravny srdcar by mel sahnout po 206ce:D

to je problem her, kde jsou "realna auta", muze byt to auto ve hre sebelepsi, ale kdyz v realu to konkretni auto nemusim, tak by mi s nim nebavilo jezdit ani ve hre. Proto mam radeji nove vytvorena auta v lfs, neni tam zadna vazba na zkusenosti s realnymi auty.

Itar 22.8.2006 10:56

Quote:

Originally Posted by eraser007
a rocnik 2003 je o kolko pomalsi ? nejak sa mi tam nechce loadovat novu fyziku a auto...

O dost. Je to poznat hlavn? v zatá?kách. Nejlepší je asi v tomhle 2005, ale tady je to jedno, na špi?ce bude vždycky SWRT, a m?že jezdit s ?ím chce :D

sonyk 22.8.2006 11:08

FORD FOCUS 2004 muj favorit az udelaj 06 budu jezdit sni

edit: spis je to o rukach a nastaveni nez o fizice a autu

Itar 22.8.2006 15:20

Quote:

Originally Posted by sonyk
FORD FOCUS 2004 muj favorit az udelaj 06 budu jezdit sni

edit: spis je to o rukach a nastaveni nez o fizice a autu

Focus 04 se mi zdá, že bu? sedí jak p?ibitý, nebo neuv??iteln? plave, ale asi to bude tím setem. A 06 by mohl být docela konkurent :)

M!key8 22.8.2006 23:12

hoj :)
vzhledem k vice nez prijatelne cene teto hry sme jim obednal z czc (postovne neresim, komos to nechal pribalit k case :) ) protoze demo me dosta bavilo tak se na to fakt tesim, ale jenom me v demu nejak zlobil FF, nebo teda zlobil, on nefungoval vubec. Nevite jestli by sel nejak rozchodit? Nebo je to jen demem? to asi ne, co :( hru spoustim pres wingman profiler a tam mam FF zaplej a ve hre samozdrejme taky a stejne nic :(

SosaK -CZE- 23.8.2006 08:42

ja nemam u RBR zadne problemy s FF (Logitech DFP)

Chaos 23.8.2006 09:22

ani ja, mam cerny Momo...

Itar 23.8.2006 13:09

Nápodobn?. D?ív jsem m?l FF GP a bez problém?. te? Momo racing (?erné) a taky v pohod?

Woodbine 23.8.2006 18:29

Volant viz podpis, taky bez problém?. Zkus to pustit normáln?, ne p?es profiler, p?íp. zkus jinou verzi ovlada??/profileru, p?íp. jinou verzi dema/full verzi. Poslední m? napadá zkusit na jiným kompu. Jestli nic nepom?že, tak to máš asi rozbitý...

M!key8 23.8.2006 19:15

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Volant viz podpis, taky bez problém?. Zkus to pustit normáln?, ne p?es profiler, p?íp. zkus jinou verzi ovlada??/profileru, p?íp. jinou verzi dema/full verzi. Poslední m? napadá zkusit na jiným kompu. Jestli nic nepom?že, tak to máš asi rozbitý...

bez profileru taky nic :confused: ovladace profileru sou ty nejnovejsi, ale rozbity to neni, v LFS to slape jak ma, pockam si az mi prijde FULL verze a pak uvidim :(

EDIT: tak už to mam doma a je to super hra. Jenom FF po?ád nejde, ale to zas tak moc nevadí :) Ješt? se to nau?it, sice všechny testy ve skole jsem udelal, ale tu uplne posledni ne, nedokazu to vsechno co jsem se tam naucil dat do zavodu :(

dmichl 10.9.2006 09:00

u nas v albertovi prodavaji RBR za 150 kroun, tak jsem si to legalizoval, i kdyz to nehraju.... :) za ty penize to stoji i kdyby se na to melo jenom prasit v regalu.

DoN 22.9.2006 19:37

to sou drifty ;)

http://don.vn.cz/temp/videos/rbr.pro.dorifto.avi

Woodbine 3.10.2006 22:54

Jeden rychlej... :)

Treglis 4.10.2006 11:17

Malej problemek s otevrenejma dverma http://www.youtube.com/watch?v=QkvZZKltoVA

_haRY_ 4.10.2006 11:20

Quote:

Originally Posted by Treglis (Post 48638)
Malej problemek s otevrenejma dverma http://www.youtube.com/watch?v=QkvZZKltoVA


:eek: co to je za kaskadéra?? :)

Treglis 4.10.2006 11:24

Quote:

Originally Posted by _haRY_ (Post 48639)
:eek: co to je za kaskadéra?? :)

To jsem ja pri jednom sampionatu :) Z predchozi RZ jsem mel poskozeny dvere (ale hejbali se) a pri nastupu na tuhle RZ zustali jaksi pootevrene a zasekle.
Jeste bych se zeptal k RBR obecne, existuje nejaky zdroj setupu pro auta?

_haRY_ 4.10.2006 11:30

aha... tak to s t?ma dve?ma je docela zvláštní..jinak asi sis tu jízdu docela užíval co(podle replaye)?:) p?kn? si to tam ale vybíral - ty jízdy po dvou...

Woodbine 10.11.2007 20:52

Oživova? starých thread?, aneb C4 WRC out! :)

Sali 27.11.2007 14:04

Tak jsem si znovu poridil RBR. Jednou uz jsem ji mel, hned na zacatku a pak jsem ji zas prodal, protoze se mi to zdalo moc tezky :) Tehdy se to ale jeste nejezdilo online. Chci se zeptat, za kolik jezdite tu finalni erzetu v autoskole? Ja jsem se stezi dostal tesne pod 1:20.000 a pred erzetou mi to pise ze perfektni je 0:80.000 ! Zda se mi to nejaky divny. Reknete, ze je to preklep ? :) [mam verzi od topcd]

Spangler 27.11.2007 14:10

Tusim ze slusny cas je okolo 1:19:00 ale asi budou i ufouni co to jezdi rychleji a naopak sneci, co jsou pomali (bez urazky egt :) )

Kada 27.11.2007 14:11

Perfekt je prave pod 1:20. Jinak verze od topcd je trosicku podfuk, protoze byla inzerovana jako ceska verze a cesky je jenom menu, ale ne spolujezdec. Urcite patchni na RBR 1.02, ke stazeni napr tu.

Neplest cas v rally skole a casem v RZ rally school, je tam jinde start, ve skole se navic jede se starym autem. Jinak nas timlidr umi zajet skolu 1:15 s prstem v nose (a setupem ci autem to neni....).

Tommy V. 27.11.2007 14:27

svetak je 1:11,cosik , takze jak rikal vlado, "ucit se, ucit se, ucit se" :)

Sali 27.11.2007 15:28

Diky, uklidnili jste me. Tech 0:80.000 se mi zdalo prehnany. Jinak, ze je to od Topcd podfuk jsem uz zjistil. Prave jsem se tam snazil natlacit ten cestej dabing, ale nejak mi to nejde. Budu asi muset jezdit s anglicanem :arge:


All times are GMT +2. The time now is 02:09.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.