Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Taxi Riderz (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=704)

Funstorm 5.7.2006 21:35

Taxi Riderz
 
Tento team byl založen po?átkem ?ervence 2006, jezdc? je sice pom?rn? maálo a každopádn? se to rozroste. Jedná se o team dema??, a asi to tak i z?stane. Web sice máme, ale jen tak provizorní ... www.taxi-riderz.wz.cz ..., takže bych rád p?ijmul do teamu taky n?jakého webmastera, ale na tom tolik nezáleži. Pokud kdo by m?l n?kdo zájem o ?lenství tak at se ozve na ICQ 306-912-299. Takže díky za pozornost a ?us

jet 5.7.2006 21:47

:rolleyes:
http://www.sccabco.com/

Tommy V. 5.7.2006 22:27

Quote:

Originally Posted by jet

a vida, uz maji i konkurenty :)

jet 5.7.2006 22:36

uz od s1.. myslim ze sccc byl i jeden z prvnich

Tommy V. 5.7.2006 22:38

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jet
uz od s1.. myslim ze sccc byl i jeden z prvnich

v 0,3H byl primo jejich skin na gti

DoN 5.7.2006 22:43

imho ten skin nemel nic s jejich tymem spolecneho (mozna ho akorat ze zacatku pouzivali)

Loukota 5.7.2006 23:35

jeden z cechu byl i clenem SCCC

MCz killman 5.7.2006 23:52

Quote:

Originally Posted by Loukota
jeden z cechu byl i clenem SCCC

Greedy ze?

Chaos 6.7.2006 09:26

Quote:

Originally Posted by MCz killman
Greedy ze?

jj, pred par dny sem videl ze zajel nejaky pbcka, takze asi opet zacal jezdit ;)

SIR 6.7.2006 09:53

Quote:

Originally Posted by Chaos
jj, pred par dny sem videl ze zajel nejaky pbcka, takze asi opet zacal jezdit ;)

a s kterou z jeho nekolika licenci ted jezdi? :D

Loukota 6.7.2006 11:04

minuly tyden jsem s nim mluvil a kupoval S2 na SCCC_greedy heslo na NOTBAD zapomel

Sarag 91 7.7.2006 00:09

Quote:

Originally Posted by Loukota
heslo na NOTBAD zapomel

to je presne to proc ja si vsechno pisu na papir a pak to stejne nekde stratim

Funstorm 11.7.2006 23:08

hmm skoda ze vidim kdo mel napad uz pred nami ... SCCC, vedel jsem ze tento team existuje ale nikdy jsem nevidel web a netusil sem ze se to týka taky taxi atd. A jeste bych chtel požádat kohokoli at se ozve jelikoz webmaster by se hodil ... zdarec

Kada 11.7.2006 23:25

Quote:

Originally Posted by Funstorm
hmm skoda ze vidim kdo mel napad uz pred nami ... SCCC, vedel jsem ze tento team existuje ale nikdy jsem nevidel web a netusil sem ze se to týka taky taxi atd. A jeste bych chtel požádat kohokoli at se ozve jelikoz webmaster by se hodil ... zdarec

Zkus to nejak preformulovat, nejak nerozumim jakyhoze webmastera shanis. Pokud webmastera webu SCCC, zkus jejich forum.

Funstorm 12.7.2006 07:47

Quote:

Originally Posted by Kada
Zkus to nejak preformulovat, nejak nerozumim jakyhoze webmastera shanis. Pokud webmastera webu SCCC, zkus jejich forum.

sorry, myslim jsem tim, že bych p?ijal nejakyho jezdce a zaroven aby to byl i webmaster, jelikoz s web delat neumim a kdybych nejakej splacal tak bych to radsi ani nechtel videt

Spangler 14.7.2006 10:13

Delat web neni nic tezkyho, je to stejny jako se naucit Photoshop, chce se to naucit zaklady a jak to pochopis, pujde to samo. Na netu je spousta navodu jak psat web, kdyz si sezenes nejakej garf. editor, ketrj nedela prasarny ve zdrojaku, tak se to v tom naucis, nebude to sice tak uzasny, ale pak uz to bude jen lepsi a lepsi...

malicek 14.7.2006 10:41

Quote:

Originally Posted by Spangler
Delat web neni nic tezkyho, je to stejny jako se naucit Photoshop, chce se to naucit zaklady a jak to pochopis, pujde to samo. Na netu je spousta navodu jak psat web, kdyz si sezenes nejakej garf. editor, ketrj nedela prasarny ve zdrojaku, tak se to v tom naucis, nebude to sice tak uzasny, ale pak uz to bude jen lepsi a lepsi...

není to až tak lehký jak píšeš...

Funstorm: mrkni na www.jakpsatweb.cz a nebo p?ímo: http://www.jakpsatweb.cz/html/html-tahak.html m? to tedy na za?átku hodn? pomohlo, kdyby si n?co nev?d?l, kdyžtak se ozvi a já ti trochu pom?žu

Spangler 14.7.2006 11:03

Quote:

Originally Posted by malicek
není to až tak lehký jak píšeš...

Funstorm: mrkni na www.jakpsatweb.cz a nebo p?ímo: http://www.jakpsatweb.cz/html/html-tahak.html m? to tedy na za?átku hodn? pomohlo, kdyby si n?co nev?d?l, kdyžtak se ozvi a já ti trochu pom?žu

No, pokud o to nekdo ma zajem, se to ucit, tak to je pohoda, samozrejme tu pohodu mam na mysli ty zaklady to tezky uz takova pohoda neni, ja sem se ty zaklady naucil asi za 2 mesice, ted sem to uz zapomel, umim tak maximalne neco pripsat, prihodit obrazky apod. ale vic ani prd.


EDIT: To ale zas sme uplne jinde ze ?! Tohle byl teamovej thread, takze ja uz mlcim ;)

Tairo 14.7.2006 11:28

Quote:

Originally Posted by Spangler
No, pokud o to nekdo ma zajem, se to ucit, tak to je pohoda, samozrejme tu pohodu mam na mysli ty zaklady to tezky uz takova pohoda neni, ja sem se ty zaklady naucil asi za 2 mesice, ted sem to uz zapomel, umim tak maximalne neco pripsat, prihodit obrazky apod. ale vic ani prd.


EDIT: To ale zas sme uplne jinde ze ?! Tohle byl teamovej thread, takze ja uz mlcim ;)

je udelat web a "udelat web". Bohuzel dneska se sere na validitu kodu a webu s napisem "optimalizovano pro xx" je po netu mraky. Take optimalizace je pro hafo "webdesigneru" sproste slovo.

Funstorm 18.7.2006 11:51

Good news everyone !
 
V?ci se pohnuli tím správným sm?rem a web je skoro hotov a ?ekl bych že neni zas tak hroznej a skiny jsou taky hotové (skoro...). Ani nestíham jezdit, když musim d?lat web a skiny ale to snad doženu ! Te? jsem pouze na hran?, jestli koupit nebo nekoupit licenci ? ... TAXI RIDERZ


All times are GMT +2. The time now is 00:04.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.