Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Nascar/Indycar ? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1888)

Bad(cz) 22.4.2008 14:29

Nascar/Indycar ?
 
Nascar, Zdravim, shanime lidi pro obrovskou petici pro zavedeni vice ovalu, a vozu typu nascar a indycar, nebo neco v tom duchu.

tbarth 22.4.2008 14:39

nascar
 
Paradni napad, jsem jedine pro. Myslim, ze prohanet se po ovalech v sedanech V8 a nahonem na zadek, 4stup. prevodovkou, atd. by bylo... ehm skvele

Chaos 22.4.2008 14:45

tak to preju hodne stesti...
novy auta a trate mi chybej uz dlouho...akorat mam pocit ze se vam tezko povede prosadit vice ovalu...

Bad(cz) 22.4.2008 14:48

asi tolik lidi nebude aby to nekoho natchlo ale mohlo by to byt zajimave. A mozna by to peritaho vic lidi k LFS.

legolem 22.4.2008 14:51

rozhodne bych uvital nejake nove trate, ale jestli by to meli byt ovaly, mno nevim, kazdopadne hodne stesti - treba to vyjde:confused:

Bad(cz) 22.4.2008 14:55

Mozna ze to pripada nekomu nudne. Ale ono to tak nudne zase neni! Kdyz jede po trati 30 aut no v (Nascaru jich jede vic) a jedou vedle sebe v nekolika radach tak to zas tak nudne neni.

Poly 22.4.2008 15:03

Misto dalsich ovalu bych spis uvital nektere realne trate z F1. Treba takove Monte Carlo, Monza, Hockenheim, nebo Hungaroring.... :eclipsee_steering_h

Bad(cz) 22.4.2008 15:09

A tak jako Monte Carlo bych bral ale jinak moc bych tech okruhu z F1 nedaval uz jsem se jich najezdil dost.

Spangler 22.4.2008 15:20

Petice? To mi zni moc negativne...

D4NO 22.4.2008 16:08

Ja bych šel vic do extremu . . nekdo se mnou muže souhlasit a n?kdo zase ne . . . co by ste ?ikali na t?eba 5km rovinku pro souboje atd. tam by se dalo z auta vytáhnou absolutní maximum . . . ale možna by to bylo zase nudne . . :(

tbarth 22.4.2008 16:13

Ja bych ovaly rozhodne vital. Kdo jezdil nascar, nebo aspon videl nejaky zavod v tv, nemuze tvrdit, ze je to nuda. Ty auta jezdi klidne tri vedle sebe, a pretahujou se o setiny. Na okruhu trva side by side souboj max. tri zatacky, ale na ovalu klidne i pet kol!

Eraserko 22.4.2008 16:31

Quote:

Originally Posted by D4NO (Post 82997)
Ja bych šel vic do extremu . . nekdo se mnou muže souhlasit a n?kdo zase ne . . . co by ste ?ikali na t?eba 5km rovinku pro souboje atd. tam by se dalo z auta vytáhnou absolutní maximum . . . ale možna by to bylo zase nudne . . :(

autocross....

Mr.Article 22.4.2008 17:09

Já bych cht?l v?tší m?sto a nájezd na dálnici.-

Eraserko 22.4.2008 17:18

a ja by som chcel nejaky downhilll... kazdy by tam chcel nieco nove... myslim ze spravit zcela nove auto je pre scawena dost roboty a aj tak tam tie terajsie dost vystacia...

pre ten nascar.. j, bolo by to zaujimave, no stacilo mi vidiet zavody nascar, co organizoval chvaty...:ambulance:

Ondrejko 22.4.2008 17:25

drifterom by sa v meste hodil poriadny kruhovy objazd ;)

Miri 22.4.2008 17:32

n?co nového by to ur?it? cht?lo, ale budu osobn? š?astný za jakoukoli tra? nebo auto a klidn? bez reálné p?edlohy. Už jsem n?kde psal, že bych si osobn? p?ál RAC GTR.

ale hlavn?, a? vzyrží takováto komunita jakou zde máme a s tím si m?žeme pomoci sami

Vazli 22.4.2008 17:38

oval je nuda nevim co vas na tom tak bavi ja si uziju mnohem vic souboje na okruhu kde musim taky brzdit a ne porad mit plnej plyn...

Kdo.vi 22.4.2008 17:47

To si ješt? nejel ve t?iceti lidech s XRT nebo FZ5 :P
Kdyby byl ovál s reáln?jšími parametry (musel by se ubírat plyn se skoro všemi auty), tak bych ho klidn? jezdil.

Pablo 22.4.2008 18:08

Jak malý d?ti :) Scawen si stejn? pojede po svý linii, protože každej chce n?co jinýho. Pro m? je d?ležit?jší vychytat bugy, zlepšit damage model, omezit následky mikrolag? atd, než p?idávat obsah.

NEXT 22.4.2008 18:11

Moje oblibena hra Nascar 4 ve me zanechala urcite pouto k ovalovym zavodum a proto jsem taktez pro, pro vice ovalu. Kdo nejezdil tyto zavody za plneho starotvniho rostu pres 40 aut a nepoznal co to je za obrovsky tlak a adrenalin, kdyz se na vas nekdo lepi nebo kdyz predjizdite/jste predjizden, tak bude rikat, ze je to nuda nebo na tento typ zavodu neni staveny. V horsim pripade mel moznost si zahrat hnus od EA, to bych taky ovaly moc nemusel.
V kazdem pripade ma i tento typ zavodu neco do sebe, stejne tak jako treba autocross.
Nevim jestli ona petice neco zmuze, trochu silny vyraz, zvlast na to, ze hru delaji tri vazeni panove. Spis bych to formuloval jako prani, ale myslim, ze pozadavku na vylepseni LFS je vice nez dosti, tak nezbyva nez cekat.

OT: Co se tyce autocrossu, tak ten v LFS moc nemusim, nebot mi to jeste stale neprijde ono. Trate z F1 bych uvital. Jsou zde ovsem i dalsi zajimavosti, ktere by se mi libily, napr. testovaci trate (Fiorano), stary Hockenheim, Laguna Seca, 22 km dlouhy Nurburgring, Suzuka, Donnington Park, atd.. doufam, ze se toho jednou dockam :)


All times are GMT +2. The time now is 07:57.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.