Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   S ?ím jet 1.CZ ligu? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2603)

Kid222 31.1.2010 19:42

S ?ím jet 1.CZ ligu?
 
Hlasujte pro auto, s kterým chcete, aby se jela 1. liga.

M?žete hlasovat i pro víc možností.

ŠakaL 31.1.2010 19:55

Tos delal ty ten vyber:)
Kdyz uz anketu,tak by bylo lepsi ze vseho ne

Ghost_CZ 31.1.2010 19:59

Vychází na základ? výb?ru co se dohodl, tahle sezóna bude testovací. A tohle jsou volby, co by snad zaru?ovali dobrou ú?ast (XRT je tam jen jako okrajová záležitost - i když momentáln? vede, ale nepo?ítam že vyhraje :) ).

EDIT: NEDISKUTOVAT A HLASOVAT! :)

bavorak 31.1.2010 20:00

no hej mohla byt moznost aspon male GTR ked uz nie velke ktore by ma potesili asi najviac...ale tak z hentoho vyberu berem FOX jednoznacne...jedine RWD slicky...

Vitr 31.1.2010 20:01

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 116705)
....(XRT je tam jen jako okrajová záležitost).

hlavn? zatím vedoucí záležitost :D
EDIT: UŽ JSEM HLASOVAL PROTO DISKUTUJI :D

Ghost_CZ 31.1.2010 20:02

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 116706)
no hej mohla byt moznost aspon male GTR ked uz nie velke ktore by ma potesili asi najviac...ale tak z hentoho vyberu berem FOX jednoznacne...jedine RWD slicky...

Malé GTR tam jsou. ;)

ŠakaL 31.1.2010 20:07

Ghost: Dohodl? nechapu proc nedat na vyber ze vseho a zvolit uz dopredu jen uzsi vyber
tady se snad dohadujem

Zdenek CZE 31.1.2010 20:11

Z tohoto výb?ru hlasuji pro FOX, taková p?kná, hravá a živá formulka:).

Ghost_CZ 31.1.2010 20:17

Quote:

Originally Posted by TonyG (Post 116710)
Ghost: Dohodl? nechapu proc nedat na vyber ze vseho a zvolit uz dopredu jen uzsi vyber
tady se snad dohadujem

1) Jak by to pak dopadlo? Kazdy by hlasoval pro neco jineho a ve vysledku by vsechno melo malo hlasu.
2) V diskuzi "aktivni jezdci" byla na dnesek par dni predem vyhlasena organizacni session vsech co se zajimaji. Tohle je vysledek. Hele nekdo to musi vzit do ruky, nikdy nebudou vsichni spokojeni. A pak dalsi ligy budou, jen to chce treplivost vsech, budme radi ze se neco deje. Me se taky nelibilo ze naposled bylo 2x fxo. A zadna anketa taky nebyla...

SuffryCZ 31.1.2010 20:27

No koukám že to v?bec neni vyrovnaný to hlasování :D Davam XFG/XRG(mam ty slimaky rád), ale jak ?íká Ghost, m?že se jet i n?co dalšího s jinýma autama, nejde to všechno str?it do jednoho:)

bavorak 31.1.2010 22:13

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 116708)
Malé GTR tam jsou. ;)

tak ja sa neviem vyjadrovat...ja som myslel XR2 FZ2 a FX2 ...neviem ako sa toto vola...

Flame 31.1.2010 22:15

No, jestli vyhraje FOX, tak asi nepojedu :)

MikeCZ 31.1.2010 22:18

FOX, v horším p?ípad? XFR/UFR.

bavorak 31.1.2010 22:20

Quote:

Originally Posted by MikeCZ (Post 116724)
FOX, v horším p?ípad? XFR/UFR.

to by bol dost zly pripad :D
dufam ze FOX udrzi vedenie :)

GothaR 31.1.2010 23:21

No je to uz dost zaujimave(16:16), nastastie mne je jedno, ci sa pojde s XFR alebo FOX :D

ŠakaL 1.2.2010 00:13

Minimalne bych k tomu pridal na vyber GTRka a fxo,vod toho tady je ten topic,"s cim chcete jet" ..blbost to takle vosekat

Lala 1.2.2010 04:13

Hlasuji pro FOX (uz dlouho jsem s nim nejezdil) a taky XRT (diky WTCC jsem si ho zas o kousek vic oblibil).

Zdenek CZE 1.2.2010 05:50

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 116723)
No, jestli vyhraje FOX, tak asi nepojedu :)

Nevydírej:D. Já zase mám v plánu jet pouze, když vyhraje FOX.

Vitr 1.2.2010 07:07

Hlasoval jsem sice pro XRT ale pojedu i kdyby se jelo i na dve?ích od ledni?ky :D nejsem tak vybíravý, jako n?kte?í :)

windmouse 1.2.2010 07:23

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 116738)
Hlasoval jsem sice pro XRT ale pojedu i kdyby se jelo i na dve?ích od ledni?ky :D nejsem tak vybíravý, jako n?kte?í :)

to je slovo!

Megin 1.2.2010 08:51

super pani, takto po vikende pridem a jak to tu bezi ;)
hlasoval som pre vsetko okrem malych GTR (aj ked tie mi idu najlepsie) ALE na com pojdem TO MI JE JEDNO, hlavne ze pojdem :D

Rodo 1.2.2010 09:23

Taky bych byl rad za GTR, ale jestli ne, tak aspon Fox

SuffryCZ 1.2.2010 10:26

koukam ze FOXka zatim ve vedeni, jak rikal vitr, je mi jedno s cim se pojede, dokazu nejak nacvicit cokoliv, aspon tak abych nesestreloval ostatni z trati ;)

BabyOnWheels 1.2.2010 10:30

Dal jsem FOX... neb se rad opaluji za jizdy... = zadna strecha.
Kdyztak plechace, pomale :) at se muzeme otloukat...

Ale jinak je me to jedno... pojedu trba i s kocarkem... hlavne kdyz to bude mit kola (4) :) s dverma od lednicky zatim nemam zkusenots ... ale pocitam, ze na kolech budu mit mensi treni nez vitr na dverich, takze ho porazim. A o to jde az v prvni rade... :)

bavorak 1.2.2010 12:38

Quote:

Originally Posted by SuffryCZ (Post 116750)
koukam ze FOXka zatim ve vedeni, jak rikal vitr, je mi jedno s cim se pojede, dokazu nejak nacvicit cokoliv, aspon tak abych nesestreloval ostatni z trati ;)

tak to ja viem akotak nacvicit tiez vsetko ale zas ked mam ist cely cup tak by som rad isiel na niecom co si uzijem a nie na niecom co ma nebavi (FWD)

ŠakaL 1.2.2010 14:09

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 116723)
No, jestli vyhraje FOX, tak asi nepojedu :)

s fox taky nejedu,nuda

SuffryCZ 1.2.2010 14:13

:(
Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 116752)
tak to ja viem akotak nacvicit tiez vsetko ale zas ked mam ist cely cup tak by som rad isiel na niecom co si uzijem a nie na niecom co ma nebavi (FWD)

To chapu, mne nastesti bavi jak FWD tak RWD a ze se to pojede s AWD asi nehrozi co?! :-D

Petr.Tuner.cz 1.2.2010 14:47

:lfs:Zdravím hlasoval jsem pro malé gtr,xrt,fox, t?ším se až se potkáme na trati bude to mazec!!! už se t?ším a doufám že to budu stíhat kdyby se jelo v pond?lí tak bych nejel jelikož chodím do práce!!! prosím prosím a? se jede v ned?li a nejlepší by bylo v sobotu... :Handshake_emoticon_ ale ned?le taky dobrá S Pozdravem Petr.

Substance242 1.2.2010 16:29

"S ?ím jet ligu?"

S rados?ou! :-)

BabyOnWheels 1.2.2010 16:33

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 116765)
"S ?ím jet ligu?"

S rados?ou! :-)

+1 :)

Popelka 1.2.2010 16:34

Hlasovala jsem pro XFG/XRG, ale jela bych i s XRT, už ho trénuju. (ten hlas už te? p?idat nem?žu?)
Škoda, že jste tam nedali celou t?ídu TBO, to by ur?it? vyhrálo.

(XFR/UFR, FOX nejedu = p?íšerný auta :p = teda alespo? pro m? :D) ... edit pro Bavoraka ;)

bavorak 1.2.2010 16:42

Quote:

Originally Posted by Popelka (Post 116768)
Škoda, že jste tam nedali celou t?ídu TBO, to by ur?it? vyhrálo.

(XFR/UFR, FOX nejedu = p?íšerný auta :p)

no keby sa islo TBO tak by sa mi moc nechcelo ist lebo to tu nedavno bolo...WTCC a skor by som od cze ligy ocakaval ze ponukne nieco nove... co je pre mna z danej ponuky iba FOX ... XRG/XFG sa jazdi na verejnych serveroch stale, XRT som si na WTCC uzil dost a nie len na WTCC som s nim jazdil a XFR UFR sa tiez ide teraz ALTP a tie auta dost nemusim aj ked naucit sa som schopny...
a tie auta ktore si oznacila ako priserne nie su priserne len treba s nimi vediet ;)

sonyk 1.2.2010 18:06

chjo takovyhle zbytecny diskuze:-D mel to nekdo vzit na sebe a urcit auto a bylo to :-D

Itar 1.2.2010 18:09

Quote:

Originally Posted by TonyG (Post 116756)
s fox taky nejedu,nuda

Nejezdi... ;) Docela m? ale dostává, že si tady takhle otvíráš hubu... a p?itom... vlastn? jenom otvíráš hubu. Pokud jsi cht?l vybírat z více v?cí, m?l jsi dorazit na irc a namítnout to tam. N?kdo si tady dává práci s tím, že to zaštítí svojí organizací a zorganizuje to a pak musí ?íst tohle (a to te? nemluvím o sob?, ale o t?ch, kte?í s tím nápadem p?išli a zasloužili se o to, že se tohle téma minimáln? otev?elo). Zkus se trochu zamyslet, než zase otev?eš pusu (nebo spíš napíšeš post..) ;) Normáln? se snažím držet stranou a n?jak výrazn? se v podobných diskuzích neangažovat, ale tohle m? už vážn? vyto?ilo...

Motto 1.2.2010 18:22

Souhlasim jako male deti kdyz se nepojede tohle tak nejedu no tak nejezdete mozna se melo udelat jen hlasovani kde by se nedali psat takove ho... ;)

jet 1.2.2010 18:25

to neni skuhrani, to je pouze informace, ktera ma vliv na vysledky ankety (spis teda te druhe), ktere pak nejsou smerodatne...

ŠakaL 1.2.2010 19:14

Itar: uklidni se mladej,jen tu diskutujeme

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 116774)
chjo takovyhle zbytecny diskuze:-D mel to nekdo vzit na sebe a urcit auto a bylo to :-D

Presne, kdyz uz to nekdo takle organizuje,schazej se k vuli tomu tak rovnou mohli auto losovat

Chaos 1.2.2010 19:20

Quote:

Originally Posted by TonyG (Post 116785)
Itar: uklidni se mladej,jen tu diskutujeme


Presne, kdyz uz to nekdo takle organizuje,schazej se k vuli tomu tak rovnou mohli auto losovat

a vylosovalo by se RAC, takze by 90% lidi nejelo...

a Itar ma pravdu, pokud nekdo chtel kecat do toho s cim se pojede, mel prilezitost se dostavit na IRC a rict to... muzete byt radi, ze je aspon nejaka uzsi moznost vyberu... presne z tohodle duvodu jsem auta na ligu proste zvolil a s tim se jelo, jelikoz tyhle debaty jsou nekonecny a nikam nevedou...

GothaR 1.2.2010 19:42

Chaos: presne tak :) A ako dlho bude trvat tato anketa? Mari sa mi, ze tyzden, ale nie som si isty :)

Zdenek CZE 1.2.2010 19:44

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 116790)
Chaos: presne tak :) A ako dlho bude trvat tato anketa? Mari sa mi, ze tyzden, ale nie som si isty :)

Anketa bude do 19:42 dne 7.2.2010.


All times are GMT +2. The time now is 19:25.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.