Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   KOVODEMONT Endurance 2011 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=32)
-   -   KOVODEMONT Endurance 2011 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2796)

BabyOnWheels 27.4.2011 15:49

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 128924)
EQ Worry na n?jakym systému pozic, hlášení špatného sm?ru atd. pracuje jako p?ídavek do Airia, no, uvidíme :)

JJ vim, mluvil jsem s nim o tom.

Substance242 15.5.2011 20:29

Tak som kone?ne trochu potrénoval (layout NDR ako "Návrat Do Reality"?), ke?že som nechcel by? sám tak som si prizval AI, asi takto vyzerali po hodine:

http://www.dropbox.com/gallery/26457935/1/LFS?h=6c80d7

Inak tá ?avoto?ivá na ovál je mrcha zradná, ešte uvidíme aké bude v 京都市 (Kjóto) po?asie...

Hanz DD 18.5.2011 19:52

Zdravím, je mi líto, ale musím hlavn? z ?asových d?vod? od?íci svou další ú?ast v tomto šampionátu. Myslel jsem, že to p?jde, ale nep?jde.

Nemohu jet Sobotní závod hlavn? z ?asových d?vod?, neb musím za?ídit spousta v?cí a v pond?lí ráno odlétám na delší dobu pry?. Co se týká posledního závodu, koná se krátce po mém návratu, což bude pro m? dost hektická doba, protože budu mít hodn? práce, takže bohužel nepojedu asi ani ten.

Do šampionátu jsme se p?ihlašoval v dob?, kdy jsem nev?d?l o tom, že pojedu pry?, takže pardon.

wildstyle 18.5.2011 20:22

Quote:

Originally Posted by Hanz DD (Post 129153)
Zdravím, je mi líto, ale musím hlavn? z ?asových d?vod? od?íci svou další ú?ast v tomto šampionátu. Myslel jsem, že to p?jde, ale nep?jde.

Nemohu jet Sobotní závod hlavn? z ?asových d?vod?, neb musím za?ídit spousta v?cí a v pond?lí ráno odlétám na delší dobu pry?. Co se týká posledního závodu, koná se krátce po mém návratu, což bude pro m? dost hektická doba, protože budu mít hodn? práce, takže bohužel nepojedu asi ani ten.

Do šampionátu jsme se p?ihlašoval v dob?, kdy jsem nev?d?l o tom, že pojedu pry?, takže pardon.

:D

Hanz DD 18.5.2011 23:55

Quote:

Originally Posted by wildstyle (Post 129155)
:D

Yes, yes, annoying TDI FXR not go. You'll have a good position to D is a shame because the KY would win FXR TDI might have ;)

I saw some opportunity to travel the U.S. for 3 weeks and it was impossible to say no. So sorry:)

Substance242 19.5.2011 00:54

To je skoro také dobré ako "He goes to KY3_BoothyChicane_NDR.lyt" :-) Inak pre istotu som porovnal (porovnaním súborov) layout z ostatného mailu a ten pôvodný a sú úplne rovnaké - nie že by nemali by?, len ak by to niekomu tiež napadlo porovnáva?.

Inak Hanz dúfam že napriek tým protestom a tak to ešte s LFS skúsiš, ber to ako také privítanie a už bude iba dobre. :-)

wildstyle 19.5.2011 01:13

Quote:

Originally Posted by Hanz DD (Post 129159)
Yes, yes, annoying TDI FXR not go. You'll have a good position to D is a shame because the KY would win FXR TDI might have ;)

I saw some opportunity to travel the U.S. for 3 weeks and it was impossible to say no. So sorry:)

Since I don't understand your language, I'm using Google Translate but it's horrible at translating from czech which makes it hard for me to understand what you're writing. I thought you were confirming your attendance, sorry.

I'd do the same, if somebody offered me a three week trip to U.S. Have a good one over there.

wildstyle 19.5.2011 01:16

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 129161)
To je skoro také dobré ako "He goes to KY3_BoothyChicane_NDR.lyt" :-) Inak pre istotu som porovnal (porovnaním súborov) layout z ostatného mailu a ten pôvodný a sú úplne rovnaké - nie že by nemali by?, len ak by to niekomu tiež napadlo porovnáva?.

Inak Hanz dúfam že napriek tým protestom a tak to ešte s LFS skúsiš, ber to ako také privítanie a už bude iba dobre. :-)

Again - Google Translate isn't translating your post properly. But as far as I can understand, you're writing something about me and the layouts.

Please write it in english.

Substance242 19.5.2011 09:14

No no, it was in Slovak language for Hanz, everything's fine.

Hanz DD 19.5.2011 15:52

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 129161)
Inak Hanz dúfam že napriek tým protestom a tak to ešte s LFS skúsiš, ber to ako také privítanie a už bude iba dobre. :-)

Up?ímn?, když m? n?kdo úmysln? vystr?í z trat? v NFS, tak to beru, vím že se to d?lá ale u LFS jsem to ne?ekal. Takže ano, musím ?íci, že m? to trochu vzalo chu? do dalšího ježd?ní. Nad LFS nelámu h?l, normáln? bych jel, ale dostal jsem nabídku, která se neodmítá, takže bohužel se nemohu z??astnit.

Jinak mi takhle dlouhé závody vyhovují, jen mi trochu p?ijde ten šampionát nevyrovnaný podmínkama. Na té minulé trati jsem s FXR nejezdil zrovna pomalu, ale když jsem si pak vzal FZR, byl jsem v pohod? o 0,5 sekudny rychlejší a to s tím autem nemám moc najeto a moc mi nevyhovuje. Prost? mi to p?ijde jako šampionát, který má zcela jasn? rozdílné dv? t?ídy aut, ale kupodivu závodí proti sob?. Taky by to cht?lo trochu více aut, soud? podle po?tu míst na stratovní listin? jsme ?ekal bohatší ú?ast :).

Doufám že budu mít brzy zase trochu ?asu jezdit. ?lov?k se u toho odreaguje, 6 hodin p?kn? v pohod? jede kolo za kolem :)

Kid222 20.5.2011 20:18

Zítra je ode m? stream nejistej, asi budu v Brn? a nevím, kdy se vrátím. Jestli to rozjedu, tak nejspíš ne v?as.

Tomas Ag CZ 21.5.2011 08:49

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 129171)
Zítra je ode m? stream nejistej, asi budu v Brn? a nevím, kdy se vrátím. Jestli to rozjedu, tak nejspíš ne v?as.

Ale to je škodááááááá:(

Substance242 21.5.2011 11:58

"Každý závod se jede za po?así, které se ur?uje dle aktuálního po?así (viz http://www.accuweather.com) a nastaví se na daném okruhu vždy v 12:00 v den závodu."

WindsW 15 km/h

-> Mali sme ma? slabý vietor, nešetrite nás!

Rodo 21.5.2011 13:32

Tak z d?vodu nepritomnosti zadneho admina, budem muset termin presunout, omlouvame se ale nejak to ted vubec nevyslo.


We are sorry, but we have to take another term of race, all admins are out

bavorak 21.5.2011 13:48

Great news... totally works for me :banana:

AlHorak 21.5.2011 13:49

Sakra takovejch organizatoru a fakt ani jeden nema cas ? Hmm :/

P@cho 21.5.2011 13:52

To akože si robíte *****? :mad:
Presuvam terminy, neberiem pracu a teraz to to? :banghead:

Fast Jarda 21.5.2011 14:57

Achjo... Kdyby jste to v?d?li d?ív, tak se toho ujmu a rád pom?žu... No co, nevadí....:banghead:

wildstyle 21.5.2011 15:18

What? I don't understand.

masterful 21.5.2011 15:26

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 129183)
Achjo... Kdyby jste to v?d?li d?ív, tak se toho ujmu a rád pom?žu... No co, nevadí....:banghead:

v?era a dnes jsem ti volal a neberes mi telefon. Cht?l jsem t? o to poprosit

Tomas Ag CZ 21.5.2011 15:28

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 129179)
Tak z d?vodu nepritomnosti zadneho admina, budem muset termin presunout, omlouvame se ale nejak to ted vubec nevyslo.


We are sorry, but we have to take another term of race, all admins are out

To si delate srandu?je vas jak psu a nikdo neni?ja se musim dost snazit abych byl vikend na zavody doma a vy to odsunete?nechapu jak tedy davete terminy,kdyz pak nikdo nemuzete.:banghead:

Sjoenne 21.5.2011 15:29

... is the race on or off?!

Fast Jarda 21.5.2011 15:32

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 129186)
v?era a dnes jsem ti volal a neberes mi telefon. Cht?l jsem t? o to poprosit

A já si ?íkal, od koho jsem to m?l nep?ijatý hovor :D .... - Dobrý, už to vím :)

Jo, telefon nemám v??n? u ruky.....

Substance242 21.5.2011 15:36

Ešte nebol rozoslaný mail o odložení a tu to ne?ítali všetci, nie je ešte ?as...?

Ak by sa to posunulo o DVA týždne tak nebudem môc?, ale predpokladám že ak sa teda nejde, tak bude hlasovanie. O týžde? by sme zase niektorí mali v sobotu 6h a v nede?u ALTP.

mufisto 21.5.2011 15:39

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 129191)
Ešte nebol rozoslaný mail o odložení a tu to ne?ítali všetci, nie je ešte ?as...?

Ak by sa to posunulo o DVA týždne tak nebudem môc?, ale predpokladám že ak sa teda nejde, tak bude hlasovanie. O týžde? by sme zase niektorí mali v sobotu 6h a v nede?u ALTP.

ALTP se ted pojede dva tydny hned po sobe

Sjoenne 21.5.2011 15:42

Is the race on or off for fucks sake?!

Je závod zapnout nebo vypnout pro šuká zájmu?!

Je závod zapnú? alebo vypnú? pre šuká záujmu?!

Ærh dæh loardhæ raææiz aulyschdh ællarh uaah phår fågsch schaihhgg!?

Fast Jarda 21.5.2011 15:43

Tak, te? jsem mluvil s masterfulem a dali jsme dohromady pár variant...

1. Odjet do dneska s tím, že by tam byl jeden ?lov?k, tudíž bez SC, PC, žlutých vlajek - prost? 6h an jeden zátah.

2. P?eložit závod o týden (Nebo 14 dní, to by se dohodlo) s tím, že by poslední závod se odjel ve stejném termínu.

3. Závod 19.6. (Tuším) na kontroverzním ovále by se nahradil za závod na KY3B.



Bohužel v komunikaci mezi organizátory došlo k nedorozum?ní, a proto se o tom dovídáme až takhle p?ed startem. Samotného m? tato situace net?ší, ale co nad?láme......

wildstyle 21.5.2011 15:45

http://www.christian-books-for-women...s-21308086.jpg

Tomas Ag CZ 21.5.2011 15:49

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 129194)
Tak, te? jsem mluvil s masterfulem a dali jsme dohromady pár variant...

1. Odjet do dneska s tím, že by tam byl jeden ?lov?k, tduíž bez SC, PC, žlutých vlajek - prost? 6h an jeden zátah.

2. P?eložit závod o týden (Nebo 14 dní, to by se dohodlo) s tím, že by poslední závod se odjel ve stejném termínu.

3. Závod 19.6. (Tuším) na kontroverzním ovále by se nahradil za závod na KY3B.



Bohužel v komunikaci mezi organizátoory došlo k nedorozum?n, a proto se o tom dovídáme až takhle p?ed startem. Samptného m? tato situace net?ší, ale co nad?láme......

Ja jsem bud pro dnesek a nebo az 18.6. misto ovalu(to je sobota)

Fast Jarda 21.5.2011 15:52

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 129196)
Ja jsem bud pro dnesek a nebo az 18.6. misto ovalu(to je sobota)

Problém je, kdyby se to odjelo dneska, tak by nejelo APR, byl bych na to sám a ješt? dote? nevím, jestli na celý závod, proto bych byl rad?ji, kdyby se to odložilo.

Sjoenne 21.5.2011 15:55

English ffs

http://sjoenne.com/DABAR_drivers_pis...h_republic.jpg

Substance242 21.5.2011 15:56

Na hlasovanie nás tu nie je dos?, takže potrebujeme diktátorské rozhodnutie. :-) Vlastne už asi padlo - že dnes sa nepôjde.

"We are sorry, but we have to take another term of race, all admins are out."

Update: Ale pošlite niekto zodpovedný aj mail pre všetkých.

Tomas Ag CZ 21.5.2011 15:58

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 129197)
Problém je, kdyby se to odjelo dneska, tak by nejelo APR, byl bych na to sám a ješt? dote? nevím, jestli na celý závod, proto bych byl rad?ji, kdyby se to odložilo.

Tak v tom pripade az 18.6.,alespon si na to vsichni udelaji cas

wildstyle 21.5.2011 16:00

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 129199)
Na hlasovanie nás tu nie je dos?, takže potrebujeme diktátorské rozhodnutie. :-) Vlastne už asi padlo - že dnes sa nepôjde.

"We are sorry, but we have to take another term of race, all admins are out."

Another term? What the hell does that mean? The race is postponed or what?

Only as you thought this league couldn't get any worse... This happens... :banana:

Deathskull 21.5.2011 16:02

ja jsem taky pro posunuti tzn jet misto ovalu kyt. a oval holt treba o mesic posunout...

Rodo 21.5.2011 16:02

byl bych asi taky pro nahrazeni ovalu timto

Fast Jarda 21.5.2011 16:02

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 129199)
Na hlasovanie nás tu nie je dos?, takže potrebujeme diktátorské rozhodnutie. :-) Vlastne už asi padlo - že dnes sa nepôjde.

Taky to pro není lehké.... Domu jsem p?ijel p?ed pár minutama s tím, že to musím rozseknout za organizátory.

Ale opravdu to chce diktátorské rozhodnutí, takže...



Závod se odkládá
The race is postponed

Bohužel nem?žu ?íct, jestli se závod ruší, p?esouvá, nebo nahrazuje 4. závod. To musí v nejbližší dob? ?ícct hlavní organizáto?i.

Unfortunately I can not say if the race canceled, moved or replaced by the fourth race. It must soon say the main organizers.

Substance242 21.5.2011 16:05

OK, po?me na pivo. :-D

Let's get some beer(s) then. :-)

Sjoenne 21.5.2011 16:06

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 129205)

Let's get some beer(s) then. :-)

NOW you can talk english :D

wildstyle 21.5.2011 16:09

How the hell can you postpone the race like two hours before it was supposed to start? Why weren't we informed about this sooner? I had to cancel another appointment because of this race - and now this...

What a waste of time, this is pathetic. So much for "100% organization"...


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.