Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   KOVODEMONT Endurance 2011 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=32)
-   -   KOVODEMONT Endurance 2011 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2796)

Tomas Ag CZ 18.3.2011 17:48

Quote:

Originally Posted by P@cho (Post 128084)
Nechcem to nijako hroti? no môže hlási? ako sú na tom konkurenti s gumami a poškodením, ?o je myslím dos? ve?ká výhoda. ;)

To by bylo možný,ale vhledem k tomu,že bude komentá?,tak bych ?ekl že jezdci budou mít v ts komentátory vypnutý stejn? jako komentáto?i budou mít vypnutý zvuk jezdc? aby hlášky jezdc? nešli do éteru:-))),a když bude Jarda šikovný ud?lá kanál jen pro komentátory aby nás nikdo nemohl poslouchat,co Jardo???:D

Substance242 22.3.2011 10:32

http://www.kxr.cz/index.php?option=c...227&Itemid=158
"na serveru m?že být z jednoho týmu pouze jeden jezdec, ten který práv? jede. Na vým?nu se st?ídající jezdec p?ipojí až 2 kole p?edst?ídánim nebo 5 minut p?edtím než bude provedena vým?na. Povýst?ídání se musí vydt?ídaný jezdec co nejd?íve odpojit"

Rozumiem, ale ako v kvalifikácii? Ide ju celú jeden, ?i tiež sa môžu vystrieda?? A do preteku štartuje ten kto dokon?il kvalifikáciu, ?i je to ?ubovo?né?

masterful 22.3.2011 10:57

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 128208)

Rozumiem, ale ako v kvalifikácii? Ide ju celú jeden, ?i tiež sa môžu vystrieda?? A do preteku štartuje ten kto dokon?il kvalifikáciu, ?i je to ?ubovo?né?

Závodní tým má k dispozici jeden v?z a n?kolik se na n?m st?ídajících jezdc?, samoz?ejm? se m?žou st?ídat, ale je zakázáno s vozem sko?it do garáže. No taktika je na každém, jak stím naloží a kdo dostane p?i kvalifikaci d?v?ru :-). Kdo nastoupí do startu jako první je na týmu.

Klouczech 22.3.2011 11:55

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 128208)
http://www.kxr.cz/index.php?option=c...227&Itemid=158
"na serveru m?že být z jednoho týmu pouze jeden jezdec, ten který práv? jede. Na vým?nu se st?ídající jezdec p?ipojí až 2 kole p?edst?ídánim nebo 5 minut p?edtím než bude provedena vým?na. Povýst?ídání se musí vydt?ídaný jezdec co nejd?íve odpojit"

Kdo to psal :D? Takovejch chyb.
Takže se m?žu už 5 minut p?ed st?ídáním p?ipojit?

bavorak 22.3.2011 11:59

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 128215)
Kdo to psal :D? Takovejch chyb.
Takže se m?žu už 5 minut p?ed st?ídáním p?ipojit?

mne sa to zda tiez divne...co viem tak to vzdy byva ze sa moze striedajuci jazdec pripojit az ked je jeho teammate v poslednom kole cize ked prejde cielovou ciarou do kola v ktorom pojde do boxov...ked budu hodinove intervaly medzi zastavkami tak sa vzdy v celu hodinu vsetci natrepu na server a na zopar ludi nevyjde...

Fast Jarda 22.3.2011 11:59

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 128215)
Kdo to psal :D? Takovejch chyb.
Takže se m?žu už 5 minut p?ed st?ídáním p?ipojit?

Tuhle ?ást na sv?domí nemám, tuším že K?éma ... :)

Je to tak myšlené, bavili jsme se o tom a nejspíš to n?jak takhle zformuloval :) .

Bavo: Tolik lidí zase nejede, aby se všici nevešli na server, takže tady problém ('zatím) nevidím :) (ale tak jsem to p?i úprav? propozic navrhoval, jak popisuješ)

Substance242 22.3.2011 12:09

Ke? si predstavím, ako sa pripájam, pozerám ako ide kolega, ?akám kým príde do boxov, mám trému už teraz. :-)

Tomas Ag CZ 22.3.2011 12:22

Jak je to s p?ipojením?v pravidlech je,že b?hem kvali se jezdec m?že p?ipojit zp?t,ale v závod? již ne,což se mi zdá nepraktické když se jede 6 hodinovka a jeden výpadek pokazí závod všem jezdc?m v týmu

Rodo 22.3.2011 12:37

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 128220)
Jak je to s p?ipojením?v pravidlech je,že b?hem kvali se jezdec m?že p?ipojit zp?t,ale v závod? již ne,což se mi zdá nepraktické když se jede 6 hodinovka a jeden výpadek pokazí závod všem jezdc?m v týmu

muzes se pripojit i v zavode, kola budou nacteny

Tomas Ag CZ 22.3.2011 14:03

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 128221)
muzes se pripojit i v zavode, kola budou nacteny

díky:D

Tomas Ag CZ 22.3.2011 14:36

tak na sobotu hlási na Jamajce 34 stup?? a vítr 10 km/h,jak to chcete nastavit?Slabí vítr m?že být v LFS i 25 km/h :-)))

Tomas Ag CZ 22.3.2011 15:18

Tak nevím jak n?kdo m?že jezdit ?asy 2.24,já dal nej 2.25.70 se závodním setem,gumy vydrželi 57 min.,?asy 2.26-2-28,jak mi to vyšlo,pak pneu bouchly :-)))

Lala 22.3.2011 19:54

Ja dal zatim 2:24,9 koncem trenovaciho stintu. Ale jsou tam jeste rezervy a to nemluvim o riskantnim litani skrz sikanu :)

Tomas Ag CZ 22.3.2011 20:01

rezervy mám také,ale po?ád m? brzdí myšlenka,že musím trochu šet?it gumy :-))))

masterful 22.3.2011 20:58

Poslal jsem vám všem do e-mailu layout ????
Bude a na jaké adrese steam????
Bude komentátor???? a v jestli ano tak poprosím o pár slov English , díky.

Tomas Ag CZ 22.3.2011 21:27

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 128238)
Poslal jsem vám všem do e-mailu layout ????
Bude a na jaké adrese steam????
Bude komentátor???? a v jestli ano tak poprosím o pár slov English , díky.

M? layout nep?išel,stream by m?l zajistit Kid i s komentá?em a s English mu asi radost neud?láš:D

Kid222 23.3.2011 05:40

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 128239)
M? layout nep?išel,stream by m?l zajistit Kid i s komentá?em a s English mu asi radost neud?láš:D

English bych n?co zašprechtil, ale myslím, že 99,9% ?asu to bude ?esky. :)
Layout taky nemám.

masterful 23.3.2011 07:12

KOVODEMONT Endurance 2011
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 128248)
English bych n?co zašprechtil, ale myslím, že 99,9% ?asu to bude ?esky. :)
Layout taky nemám.

Na první závod bude Layout, jedná se jen o pár zm?n, poslal jsem ho do e-mail????

Tomas Ag CZ 23.3.2011 10:17

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 128251)
Na první závod bude Layout, jedná se jen o pár zm?n, poslal jsem ho do e-mail????

Proti layout?m nic nemam,jen že ten v první šikan? je dost nebezpe?nej,ne pro toho kdo tam vletí,ale pro ty co pojedou za nim,gumy budou všude a auto to dost rozhodí,nebylo by lepší tam dát kužely a ud?lat hranici na zkrácení trat? aby to dávalo ?asový tresty?jen nápad :D
A nešel by layout nahrát na server??

Rodo 23.3.2011 11:24

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 128254)
Proti layout?m nic nemam,jen že ten v první šikan? je dost nebezpe?nej,ne pro toho kdo tam vletí,ale pro ty co pojedou za nim,gumy budou všude a auto to dost rozhodí,nebylo by lepší tam dát kužely a ud?lat hranici na zkrácení trat? aby to dávalo ?asový tresty?jen nápad :D
A nešel by layout nahrát na server??


Já jsem taky pro kuzely, a nahrat na server by to urcite chtelo :)


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.