Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmová bitva 2008 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Týmová bitva 2008 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1960)

Motto 8.7.2008 19:25

To je ohlasu pane jo, kazdy chce nove trate a kdyz uz se nekdo snazi trat zpestrit tak se zase vsichni certi :confused:

To Agarash: Pevne nervy ;)

sonyk 8.7.2008 19:41

spestreni ano ale katapultace nekterych prvku layoutu je az desna vusi narazu do svodidel na South City.

Agarash 8.7.2008 20:00

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 88346)
spestreni ano ale katapultace nekterych prvku layoutu je az desna vusi narazu do svodidel na South City.

Ok, jsem pripraven o tom diskutovat. Najdi misto, kde je prime ohrozeni, ze te to pri bezne zavodni stope velmi pravdepodobne katapultuje. Pokud se podivas na realne zavody, tak te kotakt se svodidlem sice nekatapultuje, ale v jizde v drtive vetsine take nepokracujes.

sonyk 8.7.2008 20:05

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 88348)
Ok, jsem pripraven o tom diskutovat. Najdi misto, kde je prime ohrozeni, ze te to pri bezne zavodni stope velmi pravdepodobne katapultuje. Pokud se podivas na realne zavody, tak te kotakt se svodidlem sice nekatapultuje, ale v jizde v drtive vetsine take nepokracujes.

Nechci diskutovat je to pro vsecky stejny:-). A ja tohle kombo stejne z 90% nepojedu. Jak si psal ucast neni povinna :-)

Jinak te svodidla ale nekatapultujou nebo nezastavi i v malych rychlostech jako nektere casti lyoutu. Holt budou muset jet jezdci opatrneji a davat pozor na kontakty

EDIT: ja na layout nenadavam jen na to ze to zatim nedotahli v lfs do konce a nektere kontakty sou nerealne nebezpecne

caNtwO 8.7.2008 20:09

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 88335)
Tak som ten BORDEL skusil. Co to do .... je?!?!?! :arge:

To ste videli taketo salenosti dakde na okruhoch? Staci sa dotknut tych panelov po bokoch, hoci v minimalnej rychlosti a uz formula lieta vo vyvrtkach!!! To nikto nebere 'realne' odrazove moznosti urcitych prekazok? A este tam kde sa da predbiehat su umiestnene tieto esicka obkolesene 'bezpecnymi' panelmi? :banghead:

Mali sme silny vietor, teraz AG schvalil tento layout nepremenujeme tento podnik na SRANDA Timova vozba????

neroz?iluj se tak to bude dobrý uvidíš:p já se na to teda t?ším, bude to zase uuupln? n?co jinýho než jsme jezdili doposud. sta?í se to jen nau?it, najít brzdný body a je to;) beru to tak žeto je nová tra? v LFS.

Itar 8.7.2008 20:37

Já teda nevim, co proti layoutu máte. Když se bojíte t?ch kopacích mantinel?, tak holt zpomalte a necho?te v t?ch místech do souboj? ;)

Vitr 8.7.2008 21:16

Nemam nic proti kopani panelu je to stejne jako SO pred patchem Y, nekteri uz si asi navykli na nerealny pinball ktery jde jezdit ted na SO :D

Ovsem mel bych pripominku k poctu prvku :( Prosim vas snizte pocet prvku vsude to nemusi byt dotazene az dokonce skrz pul kilometru dlouhy pisek, cary na asfaltu taky nejsou nezbytne kdyz je tam mantinel protoze nevim jak vy ale hlavne v PRVNI zatacce ve sjezdu z klopenky mam 30 FPS kdyz jedu sam nechci ani vedet kolik tam budu mit pri zavode pri plnem rostu. Typuju ze tolik ze nebudu vedet jestli stojim jedu letim nebo co se deje :)

Agarash 8.7.2008 21:26

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 88360)
Ovsem mel bych pripominku k poctu prvku :( Prosim vas snizte pocet prvku vsude to nemusi byt dotazene az dokonce skrz pul kilometru dlouhy pisek, cary na asfaltu taky nejsou nezbytne kdyz je tam mantinel protoze nevim jak vy ale hlavne v PRVNI zatacce ve sjezdu z klopenky mam 30 FPS kdyz jedu sam nechci ani vedet kolik tam budu mit pri zavode pri plnem rostu. Typuju ze tolik ze nebudu vedet jestli stojim jedu letim nebo co se deje :)

Snizeno. Sundal jsem asi 30 objektu. Byl jsem na tom podobne jako ty a ted mam o 10fps vic.

caNtwO 8.7.2008 22:06

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 88356)
Já teda nevim, co proti layoutu máte. Když se bojíte t?ch kopacích mantinel?, tak holt zpomalte a necho?te v t?ch místech do souboj? ;)

jj moje slova fakt se to dá nau?it;) 20 30 kol a je idealní stopa.;)

Vitr 8.7.2008 22:38

Na nasledujich obrazcich se nachazi podle me zbytecne prvky layoutu ktere tam vubec nemusi byt :) Prosim zvazte tyto casti trati kvuli snimky. Urcite nejsem jediny ktery nedisponuje ultra silnym procesorem s X jadry a X grafikami v SLi apod...
http://stahuj.united-games.cz/~faketarget/hmm1.jpg
http://stahuj.united-games.cz/~faketarget/hmm2.jpg
http://stahuj.united-games.cz/~faketarget/hmm3.jpg
A jeste zminim najezd na klopenku neboli posledni upravenou zatacku kde jsou absolutne zbytecne prvky na prave strane klopenky kam se pojede jen v pripade ze budu chtit udelat misto rychlejsimu. Urcite nechcete zrat kuzele ze ? :)

Kid222 8.7.2008 23:41

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 88368)
A jeste zminim najezd na klopenku neboli posledni upravenou zatacku kde jsou absolutne zbytecne prvky na prave strane klopenky kam se pojede jen v pripade ze budu chtit udelat misto rychlejsimu. Urcite nechcete zrat kuzele ze ? :)

Ty kuzele tam jsou defaultne, s tema se neda nic delat.
Jinak souhlas, pro fps bych tech par objektu oddelal (krome car).

A taky mam jeden navrh a to posunout celou pasaz na vyjezdu na oval o 50-100 metru dal, v soucasne podobe se mi to zda trochu nebezpecne.

Agarash 9.7.2008 10:48

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 88368)
Prosim zvazte tyto casti trati kvuli snimky. Urcite nejsem jediny ktery nedisponuje ultra silnym procesorem s X jadry a X grafikami v SLi apod...

Pro zacatek si zkus nastavit takove detaily, ktere jsou adekvatni vykonu tveho pocitace. Ja mam GF6600 a Athlona 2600+ (kupoval jsem to pred ctyrmi lety) a takove detaily jako mas ty si rozhodne nedopravam. A pokud mas grafickou kartu, ktera neumi hw vertex shader (ktery nyni lfs vyuziva a tim zvysuje fps), tak ti ubrani 10-ti objektu stejne nepomuze.

Novas 9.7.2008 14:40

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 88375)
A taky mam jeden navrh a to posunout celou pasaz na vyjezdu na oval o 50-100 metru dal, v soucasne podobe se mi to zda trochu nebezpecne.

to jo, navic by mi to tak prislo i o neco zajimavejsi, kdyby ten retarder byl kousek dal...

nicmene muj nazor k zmenam layoutu je ten, ze ted uz mi prijde, ze je na to pozde a uz bych nic nemenil...

Vitr 9.7.2008 15:47

Nevim me teda osobne neprijde ze bych si dopraval nejak velke detaily mozna se mylim a treba mam neco nastavene zbytecne blbe a budu rad kdyz budu opraven :)
http://stahuj.united-games.cz/~faketarget/nastaveni.jpg
Jinak moje sestava je :
Intel P 4 , 2,4 GHz, 2x 512 RAM dual channel a ATI Radeon X700 Pro ktera hw vertex shader umi pokud vim :)

Faraon_cz 9.7.2008 16:57

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 88394)
Nevim me teda osobne neprijde ze bych si dopraval nejak velke detaily mozna se mylim a treba mam neco nastavene zbytecne blbe a budu rad kdyz budu opraven :)
http://stahuj.united-games.cz/~faketarget/nastaveni.jpg
Jinak moje sestava je :
Intel P 4 , 2,4 GHz, 2x 512 RAM dual channel a ATI Radeon X700 Pro ktera hw vertex shader umi pokud vim :)

Pokus se vypnout oblohu...

Megin 9.7.2008 17:52

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 88394)
Nevim me teda osobne neprijde ze bych si dopraval nejak velke detaily mozna se mylim a treba mam neco nastavene zbytecne blbe a budu rad kdyz budu opraven :)
http://stahuj.united-games.cz/~faketarget/nastaveni.jpg
Jinak moje sestava je :
Intel P 4 , 2,4 GHz, 2x 512 RAM dual channel a ATI Radeon X700 Pro ktera hw vertex shader umi pokud vim :)

ja by som sa pozrel na:
v OSTATNE:
- zrychlenie grafiky online hry (to neviem aky ma vplyv ja mam zapnute)
- vzdialenost zobr. aut
- dynamicka redukica detajlov (hlavne toto - daj to na max - cize 1.00)

caNtwO 9.7.2008 17:59

Quote:

Originally Posted by Faraon_cz (Post 88397)
Pokus se vypnout oblohu...

TJN ta obloha by možná pomohla já to m?l to samí na mojí "starý kaši":D a to jseem m?l ješt? vypnutý výpln? kola, zrcátka atd.

caNtwO 9.7.2008 18:23

Fps
 
Tady je screen pokusil jsem se n?co zd?raznit, v ?ervenejch ráme?kách je FPS a popiskama, a v zelenejch jsou v?ci který m? p?íjdou zbyte?ný jako jsou zna?ky, ?áry atd a v zelený 2ce je další v?c která by tam nemusela bejt a to jsou úpln? nesmysln? postavený kužely, na co tam jsou??? ani do tý zata?ky by tam nemuseli bejt, je to zbyte?ný a zbyte?n? to žere FPS jako je vid?t v ?ervených ráme?kách, bylo by to dobrý odstranit né každej má našláplej komp a dá se po?ítat po startu že asž se tam nahrne 30 jezdc? tak to budou nehorázný CRASHE....

screen KLIK

Agarash 9.7.2008 19:04

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 88402)
....creen KLIK

Kdybys to vyfotil ze satelitu, tak je tam toho videt mozna vic :) Vecer do tech mist kouknu a zkusim odendat vse co tam je navic a neni to tam defaultne.

caNtwO 9.7.2008 19:16

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 88406)
Kdybys to vyfotil ze satelitu, tak je tam toho videt mozna vic :) Vecer do tech mist kouknu a zkusim odendat vse co tam je navic a neni to tam defaultne.

ok to bude dobrý, myslím to dob?e pro ostatní jezdce a? si taky zajedou;)


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.