Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Letní sranda pohár 2013 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2979)

Lala 4.8.2013 16:58

Zkusim asi od 20:00 pojezdit. Nevim, jestli zvladnu neco driv.

JÁRA 4.8.2013 18:34

Tak jsem te? zkoušel první ostrý trénink a výsledek 57.23.. no snad to ješt? n?jak p?jde :) není moc ?asu :( ... d?sné dusno venku :schwitz:

JackCY 4.8.2013 21:56

Statistiky z tréninku:

Závody na 5 kol:
První (na Ghostovo setupu)
Druhý (na Ghostovo setupu)
T?etí
?tvrtý

Závod na 22kol (20:22.94)


Ghost?v závodní setup m?žu doporu?it ale vypadá to že stejn? pojedu na svém. Je sice pomalejší ale lépe se mi ?ídí, je více p?edvídatelný.

KubaCZE 5.8.2013 18:56

Dejte n?jaké info kdy a kde to za?ne

Flame 5.8.2013 19:07

Quote:

Originally Posted by KubaCZE (Post 136635)
Dejte n?jaké info kdy a kde to za?ne

P?e?ti si první p?ísp?vek.

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 136391)
Formát závod?
Oproti b?žným zvyklostem se všechny závody jedou v pond?lí ve?er.
za?átek kvalifikace 20:00
kvalifikace 10 minut
1. závod ve?era - po?adí dle kvalifikace - délka cca 20 minut
2. závod ve?era - otá?í se náhodn? prvních 6 - délka cca 20 minut


Od kterého místa dojde k oto?ení po?adí pro druhý závod, ur?í hod kostkou.

Kalendá?
15.7. - 1. závod Blackwood BL1 - 15 kol
5.8. - 2. závod Aston Cadet AS1 - 22 kol
19.8. - 3. závod Fern Bay Green FE2
2.9. - 4. závod South City Chicane Route SO6R


KubaCZE 5.8.2013 19:21

Myšlen server jelikož nevím co a jak, je to první závod

Flame 5.8.2013 19:28

Server: ALTP server
Heslo: mrt5


Sakra kde jste všichni? Jsme tu zatim sami dva s Jezkem :P

KubaCZE 5.8.2013 21:12

Kurde oba závody úpln? na chvostu, ale druhej už byl lepší jen 1 kolo naz5

JackCY 5.8.2013 21:25

Statistiky, sice stále starší verze, ale brzy bude pár updat? jenom to mám te? rozházené tak jsem pustil starou:

Kvalifikace 10min

První závod 22kol
Druhý závod 22kol

Kvalifikace ok, nakonec jsem to vzal v jednom tahu a uh?ál jsem pneumatiky, vým?na, ale už jsem m?l ?as jen na 1 ostré kolo a to jsem dojel vozidla p?ed sebou.

První závod ok, Flame se držel jak klíšt? ale tempo jsem si udržel.

Druhý závod ok, nejd?íve se mi poda?ilo p?edjet Flameho a poté za?al úto?it na ?elo závodu, Ježek se n?kolik kol bránil a Flame m? dojížd?l a úto?il ale nakonec jsem Ježka p?edjel, stejn? tak Flame ho n?jak okamžit? vzal taky a tak jsme se pár kol stíhali a ob?as jsem to musel bránit a držet trošku vyšší tempo. Pneumatiky jsem tak h?ál více než v prvním závod?. Koncentrace je také o?íšek, jezdit stále sám s nikým p?ed sebou. P?edjížd?ní snad OK, snažil jsem se do nikoho nenarazit, když bylo místo tak jsem ho využíval, jinak to tu nejde p?edjet.

PB ?as v druhém závod?, p?ekvapen, první split mi vyšel a druhý jsem tolik nepokazil i když to mohlo být lepší.

Vše na svém závodním setupu, už jsem si na n?j zvyknul, Ghostovo je také dobrý, možná i rychlejší a t?eba se tolik nepálí ale m? ob?as nezatá?el nebo naopak kousal. Jinak RAC vcelku ok, jen se musí hlídat pneumatiky a jezdit ?ist?.

HonzaNB 5.8.2013 21:31

V prvnim postu doplneny statistiky, vysledky budou pozdeji

Zdenek CZE 5.8.2013 21:36

Q: Kvalifikace spokojenost, zajel jsem PB, lépe jsem to ne?ekal...

R1: Za?átek závodu vyšel, chvilku jsem se dostal na 4. místo, ale pak p?išla chybi?ka, takže v?tšinu závodu jsem kroužil na 6. míst?, jezdci p?ede mnou i zamnou s rozestupem cca 2 vte?iny, n?jakých 6 kol p?ed cílem se to tam za?lo s B?ldou a Lalou p?kn? míchat, nakonec jsem z toho vyt?žil 4. pozici, byl to mazec na konec.

R2: Pole position, nev?d?l jsem jak do za?átku, ale nakonec jsem se držel, než p?išlo osudové 3. kolo, lag a cestoval jsem mimo tra?... Pak už jen trápení, chyby, cht?l jsem samoz?ejm? jezdit co nejlepší kola, takže mnoho chyb.. Škoda. :(

JackCY 5.8.2013 21:51

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 136642)
Q: Kvalifikace spokojenost, zajel jsem PB, lépe jsem to ne?ekal...

R1: Za?átek závodu vyšel, chvilku jsem se dostal na 4. místo, ale pak p?išla chybi?ka, takže v?tšinu závodu jsem kroužil na 6. míst?, jezdci p?ede mnou i zamnou s rozestupem cca 2 vte?iny, n?jakých 6 kol p?ed cílem se to tam za?lo s B?ldou a Lalou p?kn? míchat, nakonec jsem z toho vyt?žil 4. pozici, byl to mazec na konec.

R2: Pole position, nev?d?l jsem jak do za?átku, ale nakonec jsem se držel, než p?išlo osudové 3. kolo, lag a cestoval jsem mimo tra?... Pak už jen trápení, chyby, cht?l jsem samoz?ejm? jezdit co nejlepší kola, takže mnoho chyb.. Škoda. :(

To jsem koukal, najednou jakoby t? n?co kopnulo do zadní nápravy p?i bržd?ní a šel jsi do písku bokem.

Puma /// 5.8.2013 21:56

Poprosil by som nejaku dobru dusu aby sem hodil replaye Q S1 S2 :)

Pablo 5.8.2013 22:05

Netrénoval jsem, nebyl ?as, ale to co tam provád?l [CZE]TheDivoca.. Alespo? n?jakou úrove? by to mít m?lo.

HonzaNB 5.8.2013 22:19

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 136645)
Netrénoval jsem, nebyl ?as, ale to co tam provád?l [CZE]TheDivoca.. Alespo? n?jakou úrove? by to mít m?lo.

Je to volne pristupny serial zavodu. Neomezoval jsem pristup minimalnim casem nebo necim jinym. Co ode vsech zadam je respektovani zakladnich pravidel. To ze je pomaly neznamena, ze nemuze jezdit. Pokud tam ovsem zpusobil kolizi, nebo zamerne blokoval, to uz je neco jineho a muzeme to resit. Mas-li nejake vyhrady, tak posli cas v zaznamu, kdy k tomu doslo.

Lexa999 5.8.2013 22:56

Quote:

Originally Posted by JackCY (Post 136640)
Ježek se n?kolik kol bránil a Flame m? dojížd?l a úto?il ale nakonec jsem Ježka p?edjel, stejn? tak Flame ho n?jak okamžit? vzal taky a tak jsme se pár kol stíhali a ob?as jsem to musel bránit a držet trošku vyšší tempo.

Držel bych to klidn? dál, ale necht?l jsem moc míchat kartama tak jsem vás oba dobrovoln? pustil, v?d?l jsem že jste si to oba rozdávali i v prvním závod? a moje tempo na to vaše prost? nesta?ilo ;)

Lexa999 5.8.2013 22:59

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 136646)
To ze je pomaly neznamena, ze nemuze jezdit. Pokud tam ovsem zpusobil kolizi, nebo zamerne blokoval, to uz je neco jineho a muzeme to resit. Mas-li nejake vyhrady, tak posli cas v zaznamu, kdy k tomu doslo.

pomalá jízda vypadá jinak :D on tam prost? kli?koval ze strany na stranu, nerespektoval modrou vlajku a vlastn? mu bylo všechno tak n?jak u prdele :D tohle na tra? ale fakt nepat?í...

Pablo 6.8.2013 01:08

Jak píše Lexa. "Úrove?" nebylo myšleno ?as? (sám jsem pat?il k nejpomalejším), ale chováním na trati. Mn? sta?í, když si to p?e?te, p?ípadn? koukne na replay a do p?íštího závodu se nad tím zamyslí.

HonzaNB 6.8.2013 06:52

Quote:

Originally Posted by Puma /// (Post 136644)
Poprosil by som nejaku dobru dusu aby sem hodil replaye Q S1 S2 :)

Replaye vcerejsiho zavodu jsou nahrany na uloz.to

JackCY 6.8.2013 09:12

Quote:

Originally Posted by Lexa999 (Post 136647)
Držel bych to klidn? dál, ale necht?l jsem moc míchat kartama tak jsem vás oba dobrovoln? pustil, v?d?l jsem že jste si to oba rozdávali i v prvním závod? a moje tempo na to vaše prost? nesta?ilo ;)

Dob?e by jsi nám zatopil, Flame to taky zkoušel a špatn? se p?edjíždí pokud si pohlídáš vnit?ní.
:)


All times are GMT +2. The time now is 08:20.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.