Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Team Fortress 2 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1501)

Treglis 2.5.2008 22:46

Nebudete se mnou mnozi souhlasit, ale zkusil jsem ted pul hodinku, a vubec me to neoslovilo.

Woyta 3.5.2008 01:03

JJ ET me taky bavi vic.
Ale kdyz se sejdou lidi co hraji tymove a vedi co delat tak to neni spatny.
Holt je to spis pro ty mladsi.

SilverFox 3.5.2008 09:29

Jsem nas*án. V?era jsme ?ekal do p?lnoci než se to stahlo, abych zjistil že se nem?žu p?ipojit (Server is not responding) a dneska mi to ani nenatahne seznam server? a kdyz hru vypnu tak nejde internet. :arge:

Gabelhirsch 3.5.2008 10:38

to ti d?lá nejspíš n?jakej tv?j firewall. zkus ho vypnout

SilverFox 3.5.2008 11:36

Firewall používam Windowsackej. hl2.exe jsem povolil a zkoušel jsem ho i vypnout (zkusim ješt?). Interenet od bublin 4mb tusim a router Xavi x8122r. Ostatní hry mi jdou (lfs, l2, hl2dm a spousty dalsich), na torrentech a dc se nechytam. Tipuju to na ty proklatý porty (port forwarding) co jsem nikdy nepochopil. :arge:

ad: No tak ta hra si ze me snad dela srandu. Zapnu - natahne to seznam, ale nepripojim se. Vypnu, zapnu a seznam vubec. Internet je toho plnej, ale nikde neni jasne napsano cim to muze bejt.

Treglis 3.5.2008 18:21

Quote:

Originally Posted by Treglis (Post 83543)
Nebudete se mnou mnozi souhlasit, ale zkusil jsem ted pul hodinku, a vubec me to neoslovilo.

Tak musim zmenit nazor, ted jsem u toho stravil 2 hodinky a neni to tak spatny jak se mi zprvu jevilo. Mit momentalne nadbytek casu a zbytecnych 300Kc, urcite bych hru koupil.

Woyta 3.5.2008 22:29

Kup si VGA od Ati a bude sto mit zadarmo jako ja. :) (Kamos si kupoval 2600 a hry uz nehraje)

Gabelhirsch 4.5.2008 07:17

Quote:

Originally Posted by SilverFox (Post 83571)
Firewall používam Windowsackej. hl2.exe jsem povolil a zkoušel jsem ho i vypnout (zkusim ješt?). Interenet od bublin 4mb tusim a router Xavi x8122r. Ostatní hry mi jdou (lfs, l2, hl2dm a spousty dalsich), na torrentech a dc se nechytam. Tipuju to na ty proklatý porty (port forwarding) co jsem nikdy nepochopil. :arge:

ad: No tak ta hra si ze me snad dela srandu. Zapnu - natahne to seznam, ale nepripojim se. Vypnu, zapnu a seznam vubec. Internet je toho plnej, ale nikde neni jasne napsano cim to muze bejt.


zkus smazat soubor
Code:

ClientRegistry.blob
z adresá?e steamu.

SilverFox 4.5.2008 13:34

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch (Post 83628)
zkus smazat soubor
Code:

ClientRegistry.blob
z adresá?e steamu.

Už jsem zkoušel a bez vysledku. :( Poda?ilo se mi te? na dva servery dostat skrz connect a z listu to furt nejde.

Tairo 13.5.2008 23:12

Quote:

Originally Posted by SilverFox (Post 83655)
Už jsem zkoušel a bez vysledku. :( Poda?ilo se mi te? na dva servery dostat skrz connect a z listu to furt nejde.

na Xavi modemu (vetsinou IP 10.0.0.138) v sekci home/services summary zrus vsechny zaskrtnuti ve sloupci IP FILTER. Potom jdi do admin/commit & reboot, dej napred commit a potom reboot. Po nabehu zkontroluj, jestli mas v home/services summary sloupec IP FILTER plny krizku. Timhle jsem vzdy uvedl tenhle typ Xavi adsl modemu k rozumu. Jinak ho zahlti i obycejne nacteni seznamu serveru od Enemy Territory.

Kid222 17.6.2008 07:52

Podle serveru www.slum.cz ve ctvrtek vyjde update, ktery slibuje dve novy mapy, 3 novy zbrane pro Pyra, ktery budou odemknutelny pomoci 35 "achievmentu" (jak se to rekne cesky?) a video Meet the Sniper.

A, stejne jako minule, bude moznost si to vsechno pres vikend vyzkouset zadarmo.:)

Woyta 17.6.2008 08:36

Prima. Jeste ani nemam vsechny zakladni + medikovske (neni cas) ale na pyra jsem zvedavej.
BTW nevite jestli se archieventy ukl?adji na serveru nebo ve hre? Ceka me reinstal. A lovit to vse znova zadna sranda.

vcz.Jimik 17.6.2008 08:48

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 86590)
Podle serveru www.slum.cz ve ctvrtek vyjde update, ktery slibuje dve novy mapy, 3 novy zbrane pro Pyra, ktery budou odemknutelny pomoci 35 "achievmentu" (jak se to rekne cesky?) a video Meet the Sniper.

A, stejne jako minule, bude moznost si to vsechno pres vikend vyzkouset zadarmo.:)

To zase budou všichni tejden hrát za pyra. Stejný to bylo i s medicem, kdy jich v teamu bylo 5 z 8mi lidí :/

Devilstorm 17.6.2008 18:40

Quote:

Originally Posted by vcz.Jimik (Post 86595)
To zase budou všichni tejden hrát za pyra. Stejný to bylo i s medicem, kdy jich v teamu bylo 5 z 8mi lidí :/

Aspo? budu moct hrát za medika a doženu ty achievments co sem nesbíral :)

vcz.Jimik 17.6.2008 19:45

Quote:

Originally Posted by Devilstorm (Post 86628)
Aspo? budu moct hrát za medika a doženu ty achievments co sem nesbíral :)

Taky to tam vidim, aspo? bude víc lidí na uhašení :D

Devilstorm 17.6.2008 21:33

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 86594)
Prima. Jeste ani nemam vsechny zakladni + medikovske (neni cas) ale na pyra jsem zvedavej.
BTW nevite jestli se archieventy ukl?adji na serveru nebo ve hre? Ceka me reinstal. A lovit to vse znova zadna sranda.

Nic znova lovit nemusíš, ukládá se to na server.

Woyta 17.6.2008 22:09

Prima. Nedomluvime se nekdy na With Friend like this? :)

Ondrejko 18.6.2008 09:15

Meet The Sniper Trailer
http://www.gametrailers.com/player/35246.html

Kid222 18.6.2008 11:30

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 86646)
Prima. Nedomluvime se nekdy na With Friend like this? :)

Jsem pro.

Woyta 18.6.2008 13:53

V posledni dobe me casto zabijeji lidi co maji bonusove vylepsene zbrane. To jeautomaticky za archievementy? Nejak nemuzu najit jak jsem na tom ja.

BTW jak dela pyro tu ohnivou kouli?


All times are GMT +2. The time now is 07:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.