Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Smis GTR Endurance Cup 2009 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2286)

NiTRo 24.3.2009 15:08

bavorak - 2 kola boli myslene ako 2 kolesa auta, a nie 2 kola odjazdene na trati/mimo nej...

MikeCZ 24.3.2009 15:28

Je tam napsané, že se to bere jako porušení pravidel jen v p?ípad?, že tím vylepšíš, sv?j ?as, p?edjedeš stíhající v?z apod., prost? si jakýmkoliv zp?sobem p?ilepšíš.

Ješt? jsem si vzpomn?l na p?ípad s tím jezdcem TonyG, nebo jaký m?l nick. Jezdíme a uprost?ed závodu se p?ipojil n?kdo pod takovým nickem. Logicky jsem usoudil, že není žádný d?vod, pro? by se n?kdo m?l p?ipojit uprost?ed závodu a sko?it na tra? + navíc když jsem testoval ty lfsw nicky ve startovní listin?, nikoho takového jsem tam nenašel. Takže jsem hlasoval pro ban, což jsem si uv?domil, že by sta?il kick, ale to je jedno... Podle m? by zm?na hesla prosp?la a ne ponechávat defaultní heslo kxr, který si pamatuje hodn? lidí a zárove? hodn? lidí si t?eba není v?domo, že se tam jezdí n?jaký cup.

jirka.svs 24.3.2009 16:28

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 101054)
Jirka.svs jel nejlíp!

To je pravda, ale ?asy o 5 sec. na kolo horší než všichni ostatní :D byl jsem rád, že se držím na trati :D FZR pro m? není.
Jen díky Klouczechovi tým KxR-002 dojel t?etí, díky. (ale pouze z 5ti dojetých ;))
Ú?ast mizerná a server kopal :(
A n?kte?í se v?bec a bez omluvy nedostavili, pro??

NiTRo 24.3.2009 17:08

Quote:

Originally Posted by jirka.svs (Post 101108)
A n?kte?í se v?bec a bez omluvy nedostavili, pro??

LFSA #1 ... ja som v nedelu dostal teplotu, v pondelok to nebolo o nic lepsie a aj ked som mal nieco natrenovane, tak sme s eraserkom nemali odskusane vymeny, a kolko stintov vydrzia gumy a tak ci tak sa necitil dobre, inak to je skoda, chcel som sa zucastnit lebo KY3R mam rad a FZR tak isto...

jirka.svs 24.3.2009 18:04

NiTRo > to je v poho, Vy jste se p?edem omlouvali, ... a brzo se uzdrav ;)

masterful 24.3.2009 18:13

Quote:

Originally Posted by MikeCZ (Post 101106)
Je tam napsané, že se to bere jako porušení pravidel jen v p?ípad?, že tím vylepšíš, sv?j ?as, p?edjedeš stíhající v?z apod., prost? si jakýmkoliv zp?sobem p?ilepšíš.

Ješt? jsem si vzpomn?l na p?ípad s tím jezdcem TonyG, nebo jaký m?l nick. Jezdíme a uprost?ed závodu se p?ipojil n?kdo pod takovým nickem. Logicky jsem usoudil, že není žádný d?vod, pro? by se n?kdo m?l p?ipojit uprost?ed závodu a sko?it na tra? + navíc když jsem testoval ty lfsw nicky ve startovní listin?, nikoho takového jsem tam nenašel. Takže jsem hlasoval pro ban, což jsem si uv?domil, že by sta?il kick, ale to je jedno... Podle m? by zm?na hesla prosp?la a ne ponechávat defaultní heslo kxr, který si pamatuje hodn? lidí a zárove? hodn? lidí si t?eba není v?domo, že se tam jezdí n?jaký cup.

heslo jsem cht?l zm?nit b?hem hry, neboj to m? napadlo hned, no já ho vlastn? i zm?nil na "smis" ale hned jsem ho vrátil z5 protože jsem nev?d?l jestli není n?kdo mimo server, pak by nemohl dovnit?.

Ghost_CZ 24.3.2009 19:02

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 101056)
sorry ale podal som uz protest...skor ako som si stihol toto precitat...pozeral som zaznam hadam desatkrat a ja som z toho videl ze to bola tvoja chyba...podla mna si celkovo neskoro zatocil....a mne to sposobilo velmi velke poskodenia s ktorymi sa nedalo pokracovat

ale omluva se prijima...ja sa na teba nehnevam....aj tak som si ten zavod nakonec dokaslal sam tym ze som to prekotil na budku...zial totalka...nabuduce hadam bude lepsie

gratulace k vitazstvu ghost a poly...hadam vam ho ten protest nezoberie :D

inak ta trat je proti smeru fakt hruza...to neni vobec stavane na reverse...chybaju tam obrubniky a niektore zakruty su uplne sproste potom take nejake divne netypicke a nelogicke

Jsem vid?l záznam až te?, kdybych byl v tvojí pozici, tak bych to nejspíš podal taky. Ale už se stalo, uvidíme...

Poly 24.3.2009 22:04

Take si dovolim par poznamek. Ten chat "Dovrchu" byl teda neco. Kdyz uz treba nemate ten mikrofon, tak to stacilo omezit na "stridame pristi kolo" a ne ze se tam budete hadat kdo vlastne ma koho stridat. :D
Pak me tam jeste nekdo (ted nevim tym) nejednou blokoval pri modre vlajce. Myslim ze tohle se tu resi neustale, takze to asi nema smysl znova rozebirat. Na druhou stranu se mi jednou stalo, ze se kvuli me vyboural nekdo z OMR ve snaze uhnout na posledni chvili. Tak to taky nebylo nutny, v tom useku bych asi pochopil mensi zdrzeni. :)

Jinak to byl muj prvni endu se stridanim. Relativne dobry, jelikoz jsem jel s Ghostem, ktery zajizdel vyborny casy a vubec nevadilo ze to obcas otrel o zed v najezdu na oval. Konec koncu, trat hrozna. :)
Jeste jedna vec. Po posledni vymene se mi stala zvlastni vec. V nastaveni stabilizatoru a brzdne sily (F11) neslo zmenit nastaveni zadniho stabilizatoru a rozlozeni brzd. Svitilo to cervenou barvou a sel menit jen predni stabilizator. Nevi nekdo jestli je to chyba hry nebo cim by to mohlo byt?

MikeCZ 25.3.2009 06:07

Jo, tomu s F11 jsem se taky divil, ale normáln? to fungovalo. Sice si nevid?l na ?em zrovna jsi, protože se nem?nila barva, ale normáln? jsem to m?nil. Jen bylo vše stále ?ervené.

devdem_kk 25.3.2009 10:07

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 101152)
Na druhou stranu se mi jednou stalo, ze se kvuli me vyboural nekdo z OMR ve snaze uhnout na posledni chvili. Tak to taky nebylo nutny, v tom useku bych asi pochopil mensi zdrzeni. :)

Po vykopnutí ostatních team? s podobnými ?asy jsme si jako OMR jeli jenom pro dojetí. V?d?l jsem o tob? dlouho, ale špatn? jsem odhadl tvojí rychlost. Protože o nám už o nic nešlo a nev?d?l jsem jak se to vyvíjí na špi?ce pustil jsem to ven.

add chat: Prost? hr?za. Být to v ALTP už by všichni vylítali :)

sonyk 25.3.2009 12:23

nevylitali :-D sme tolerantní k p?eklepum ale pokud se tam n?kdo domlouval kdy budou st?ídat a tak tak to je nep?ipustné.

masterful 25.3.2009 15:29

Smis GTR Endurance Cup 2009 - výsledky
 
Z 99% jistotou budou výsledky zítra p?es den, zapom?l jsem že se dnes opiju. ;)

masterful 26.3.2009 09:28

Smis GTR Endurance Cup 2009
 
Náhodou replay ze závodu v celku nemáte??? n?kdo ?? :-)

masterful 26.3.2009 11:14

Smis GTR Endurance Cup 2009 - výsledky
 
Výsledky z prvního závodu Smis GTR Endurance Cup 2009 jsou zde

devdem_kk 26.3.2009 11:49

Díky, nevím jestli jsem jediný, ale nefungují mi odkazy na statistiky. ;)

masterful 26.3.2009 12:04

Quote:

Originally Posted by devdem_kk (Post 101271)
Díky, nevím jestli jsem jediný, ale nefungují mi odkazy na statistiky. ;)

Statistiky budou co nevid?t ješt? je to nefunk?ní, prosím nemáte n?kdo celý replay ze závodu?

bavorak 26.3.2009 14:56

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 101240)
Náhodou replay ze závodu v celku nemáte??? n?kdo ?? :-)

http://leteckaposta.cz/812026680
tu je cely zaznam :) iba zo zavodu...kvaldu som zabudol ulozit :(

btw: ten moj protest na ghosta sa nejako riesil? podla pravidiel maju byt vysledky zhodnotenia protestu zverejnene za 48 hodin od podania protestu a ja som zatial ziadny email o vybaveni nedostal ani sa o tom nejako nehovori

masterful 27.3.2009 13:49

Smis GTR Endurance Cup 2009 - statistiky
 
Statistiky od Maxe ;)

bavorak 27.3.2009 15:09

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 101363)
Statistiky od Maxe ;)

preco sa nic nedeje s vybavovanim mojho protestu? :arge:aspon ja nemam ziadne info o tom ze by sa nejako riesil...dufam ze sa to nejako neprehliadne a neignoruje

Ondrejko 27.3.2009 15:34

k protestu sa vyjadrili 3 zo 4 komisarov, dalej neviem kto zverejni vysledok


All times are GMT +2. The time now is 03:38.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.