Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Fotite??? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=629)

DemoVerze 6.11.2008 14:39

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 94013)
Nesvád?j to na psy. Pokud chceš m?j názor, tak hromada fotek technicky i obsahov? nijak nep?ekra?ující b?žnýho cvakala. Smi? se s tím, že nemáš talent, tak jako já a 99% dalších.


Mno tak ted jsem frustrovanej... :)

Ne, hele, ja jsem tady nekde psal, ze moje fotky nejsou nic k vystavovani. Co se tyce fotek psich, tak ty byly vylozene ucelove a cilene skupine se libily, coz muzu povazovat za uspech. Ja fotim cca rok na zrcadlovce (predtim asi 2 roky s KM dimage) a je to muj vedlejsi konicek, na ktery moc casu nezbyva a stale se jen ucim.

S talentem souhlasim, ale nehazim flintu do zita, fotim dal.

Nic mene to nemeni nic na tom, co jsem psal k fotkam uzivatelu tohoto fora. Nazor na ne mam furt stejny, nekomu jsem pochvalil, nekomu jsem se snazil poradit, byt kritikou.

Takze fotte dal, rozhodne jsem nechtel nikoho odradit!

Uz chapes co jsem chtel rict?

Pablo 6.11.2008 15:53

Quote:

Originally Posted by DemoVerze (Post 94018)
Takze fotte dal, rozhodne jsem nechtel nikoho odradit!

Však já jsem t? (ani nikoho dalšího) taky necht?l odradit. Dal jsi materiál ke kritice a cht?l názor, tak jsem ho napsal. Zkus dát n?jakou menší galerii jen t?ch podle tebe povedených a t?eba ti n?kdo napíše konkrétn?jší p?ipomínky, je mi jasný, že to co jsem napsal moc konstruktivní nebylo.

Tommy V. 6.11.2008 17:54

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 94013)
Nesvád?j to na psy. Pokud chceš m?j názor, tak hromada fotek technicky i obsahov? nijak nep?ekra?ující b?žnýho cvakala. Smi? se s tím, že nemáš talent, tak jako já a 99% dalších.

1000. post v topicu, gratz :) (a povedeny)

DemoVerze 6.11.2008 18:10

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 94026)
Však já jsem t? (ani nikoho dalšího) taky necht?l odradit. Dal jsi materiál ke kritice a cht?l názor, tak jsem ho napsal. Zkus dát n?jakou menší galerii jen t?ch podle tebe povedených a t?eba ti n?kdo napíše konkrétn?jší p?ipomínky, je mi jasný, že to co jsem napsal moc konstruktivní nebylo.

No ja psal ze zadny vystavni fotky nevlastnim. Na tom flickru jsou podle me ne uplne zoufaly fotky.. I kdyz kdo vi... :)

jet 6.11.2008 21:06

me prijdou vsechny hrozne ;)

DemoVerze 7.11.2008 14:41

Az tomu tady bude nekdo rozumet, tak mi poslete mail a ja se zase zapojim do diskuze... :) :) :)

Spangler 7.11.2008 16:49

Myslim, ze je tu spousta lidi, kteri tomu rozumi...

DoN 7.11.2008 16:59

Quote:

Originally Posted by DemoVerze (Post 94075)
Az tomu tady bude nekdo rozumet, tak mi poslete mail a ja se zase zapojim do diskuze... :) :) :)

teorie neni vse

Vitr 7.11.2008 18:16

Quote:

Originally Posted by DemoVerze (Post 94075)
Az tomu tady bude nekdo rozumet, tak mi poslete mail a ja se zase zapojim do diskuze... :) :) :)

myslis ze ti ten mail dojde ? :D

Hegi_sk 9.11.2008 12:54

som si pozrel tie fotky so psami... a nepochopil som ten prispevok pod tym ze nema talent... nahodou z tych fotiek je par velmi kvalitnych... svetelne, kompozicne a technicky su dokonale... tak som to vobec nepochopil.. :D

http://www.fotoaparat.cz/g/08/11/09/584996_6e63b.jpg jeden pokus som sa cez vikend nudil a nasiel som zeleny list... na tej fotke je len pridany kontrast inac nie je nijako upravovana... a tomu komu s anebude pacit ramcek.. tak mne sa paci.. ;-)

Spangler 9.11.2008 14:37

Proc zase takovy ramecek ? :ashamed:

Felix 9.11.2008 18:36

http://www.felix.stiborek.info/photos/peta3/

Hegi_sk 9.11.2008 18:51

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 94153)
Proc zase takovy ramecek ? :ashamed:

a aky by si dal ty? .. :confused: alebo by si nedal?

Felix: posledna ti vysla ostatne ani nie..

jet 9.11.2008 18:54

felix> :thumb:

Spangler 9.11.2008 19:17

Quote:

Originally Posted by Hegi_sk (Post 94173)
a aky by si dal ty? .. :confused: alebo by si nedal?

Felix: posledna ti vysla ostatne ani nie..

nevim, prijde mi smesne davat takovy ramecek na web, kde stejne kolem vseho je bila. Bud to dej jako felix do html, kde bude cerne pozadi, nebo ho nedavej vubec. Dobra fotka zkraslujici ramecky nepotrebuje.

Ad. Felix... pekne! Myslim ze jsou vsechny povedene, nejvice numero 3

Novas 9.11.2008 19:31

Quote:

Originally Posted by Hegi_sk (Post 94146)
som si pozrel tie fotky so psami... a nepochopil som ten prispevok pod tym ze nema talent... nahodou z tych fotiek je par velmi kvalitnych... svetelne, kompozicne a technicky su dokonale... tak som to vobec nepochopil.. :D

jo no, kdyz to rikas ty, ktery umi vyfotit list na makro rezim a dat tomu pohrebni ramecek, tak to musi byt pravda... jak jsme mohli byt tak slepi? :)

Kid222 9.11.2008 21:27

Felix: good job

Quote:

Originally Posted by Novas (Post 94177)
jo no, kdyz to rikas ty, ktery umi vyfotit list na makro rezim a dat tomu pohrebni ramecek, tak to musi byt pravda... jak jsme mohli byt tak slepi? :)

:D:D

Hegi_sk 10.11.2008 15:27

no toto je fakt sila... asi som sa asi tu nemal ani ozyvat.. to ze pridam k listocku pohrebni ramecek je snad moja vec a ked sa ti to nepaci tak sa na to nemusis pozerat.. :) nikto ta do toho nenuti... inac odfot ten list aj ty a porovname ze koho je lepsi... ;) ja som nepovedal ze moj list je dokonaly... :banghead:

Novas 10.11.2008 15:55

no jo, tak se hned tak nerozciluj, prosimte... sem te nechtel urazit... :hug: sem myslel, ze sem lidi davaj fotky mimo jine i proto, ze chteji slyset nazory ostatnich ;)

btw jak mam dopredu vedet, ze obrazek, na ktery odkazuje odkaz tady na foru, ma ramecek podobny tomu, ve kterem je fotka moji babicky vedle jeji urny :D (sorry, ale proste mi to nedalo)

a soutezit ve foceni listecku na makro by bylo podobny, jako kdyby se pri WTCC soutezilo v tom, kdo umi lip nastartovat...

Hegi_sk 10.11.2008 16:54

Quote:

Originally Posted by Novas (Post 94227)
no jo, tak se hned tak nerozciluj, prosimte... sem te nechtel urazit... :hug: sem myslel, ze sem lidi davaj fotky mimo jine i proto, ze chteji slyset nazory ostatnich ;)

btw jak mam dopredu vedet, ze obrazek, na ktery odkazuje odkaz tady na foru, ma ramecek podobny tomu, ve kterem je fotka moji babicky vedle jeji urny :D (sorry, ale proste mi to nedalo)

a soutezit ve foceni listecku na makro by bylo podobny, jako kdyby se pri WTCC soutezilo v tom, kdo umi lip nastartovat...

:D .. keby som to vedel tak by som taky ramcek radsej nedaval... asi nabuduce pojdu fotky v HTML na ciernom pozadi ked mi niekto poradit ako vytvorit taku stranku... nemam s tym vela skusenosti.. :mad:

nazory na fotky chcem pocut- ale tu sa to stale mota okolo ramecku.. :D

tak kazdemu sa paci daco ine mne sa zapacilo odfotit listocek na makro... mimochodom je to brutalny vyrez... :)


All times are GMT +2. The time now is 09:29.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.