Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Váno?ní Cops and Robbers (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2226)

Spangler 22.12.2008 11:38

Clovek se zmr*um fakt nezavdeci. Co tu ctu vypovida fakt o urovni lidi, kterych je bohuzel cim dal vice. A nemyslim tim Killmana ani Zippera ci Kida...

Vesele Vanoce a stastny Novy rok vsem...

EDIT: Mozna by bylo dobre pro priste proste na server pustit jen "overene" lidi.

Jakub_mt 22.12.2008 11:46

Quote:

Originally Posted by MCz killman (Post 95931)
minuly rok to nebylo co vim.
diky za kladne ohlasy na akci. jestli se pristi rok rozhodnu neco poradat,udelam asi vekovou hranici pristupno pro osoby starsi 18 let...

Tak to bolo koncom 2006, neviem, ale to je jedno.

zipper 22.12.2008 12:33

Prost? máme na mysli minulý váno?ní cnr, respektive to jich bylo na konci roku hned n?kolik a všechny m?ly úrove? jinde. Poušt?t jen ov??ené lidi by bylo ?ešení, jenže tolik se jich bohužel asi nep?ihlásí, aby to stálo za to :(

reyco 22.12.2008 12:37

Možno neskoro ale ospravedl?ujem sa za moju neú?as?, dedo je v zlom zdravotnom stave, tak mi bolo prednejšie ís? tam ako sa doma zabáva?, zatia? ?o niekomu je ve?mi zle... A ke? to ?ítam asi som ani o ve?a neprišiel...

Francek 22.12.2008 13:51

ztotoznujem sa s nazorom zippera, a myslim si, ze vekova hranica od 18 rokov je blbost lebo ja by som siel aj na buduci rok a 18 este nemam :) ...som z tych, ktori boli poslusni, nevyhovaral som sa na ziadnych 30s a pocital som si zasahy

MCz killman 22.12.2008 14:10

?lov?k chce uspo?ádat jeden zábavnej ve?er a pak to dopadá,jako to dopadlo te?. Je mi líto,že kv?li jedinc?m to stálo zaprd.
posledni cnr bylo v roce 2006...

Sider 22.12.2008 14:33

CnR
 
Já myslím, že se to MCz killman - ovi povedlo uspo?ádat dob?e. Byli tam chvíle, kdy se jezdilo dob?e a s pravidlama, až n?jak od poloviny se to zvrtlo. Celkov? bych ?ekl, že to nebyl špatn? ztrávenej ve?er no ?ekn?te semy. No a cht?l jsme se zeptat jestli náhodou n?kdo nemáte uložený záznam, d?kuju. ?ao kluci

jarmilhonda 22.12.2008 18:00

Screenshots
 
?us chlapííí,
Zde sem pro Vás uploadnul pár screen?, které jsem v?era po?ídil.
http://www.edisk.cz/stahni/61086/CnR.rar_13.16MB.html

P?kný vánoce a š?astný Nový rok.:)

Chaos 23.12.2008 01:12

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 95915)
Sry, ale každé druhé slovo ve vaší konverzaci bylo pi?o, zbylá slova byla kretén, debile. Na pokyn killmana "ticho" jste v?tšinou nijak nereagovali a p?estávky mezi "závody" jste vypl?ovali vzájemným kickováním/banováním...

v tento moment meli dostat ban a byl by klid... kdo se neumi chovat nemuze soutezit...

Woyta 23.12.2008 01:29

Pokud si pamatuju tak se v prestavce vetsinou kickoval/banoval Apple alias hrc. Behem prvni jizdy nehlasil zasahy a pak s klidem oznamil, ze uz ma 6 zasahu. pak na TS skuhral a zadonil. Po opetovnem pripojeni byl opet odpojen.
A reakce na TS byly obcas usmevne. Tak si z nej pak delali srandu.

Jo souhlasim byla tam spousta lidi co necetly pravidla. Ani to zakladni o barve vozu.

Francek 23.12.2008 18:10

mna hlavne nas*alo to, ze niekto si vzdy musel dat nejaky blby skin, a potom som nevedel ci je C alebo R... hlavne ked mali napr spodok auta cierny a vrch biely.. aj taky sa nasli. Ako keby nebolo jedno akej farby mam auto...

Jakub_mt 23.12.2008 18:18

Ja som mal kvôli pomalému netu vypnuté skiny a vždy som našiel niekoho kto mal základnú farbu inú ako mal ma?.


All times are GMT +2. The time now is 22:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.