Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   >>> Za?ínáme s Live For Speed <<< (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=68)

Zdenek CZE 22.4.2010 15:47

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 120258)
no ak mas nejaky easy going a nie wr setup tak budem vdacny :)

Nevím, jestli to zrovna bude easy going, ale m? se s ním jezdí fajn. Jinak mi taky napadlo, použít set, který je vytvo?ený podle n?kterýho skute?nýho auta (n?co by se u m? našlo);).

bavorak 22.4.2010 16:43

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 120266)
Nevím, jestli to zrovna bude easy going, ale m? se s ním jezdí fajn. Jinak mi taky napadlo, použít set, který je vytvo?ený podle n?kterýho skute?nýho auta (n?co by se u m? našlo);).

tak tebe sa jazdi fajne...mne sa tiez jazdi dobre na wr sete :D lenze ako sa bude jazdit niekomu kto najblizsie k simulatoru hral nfs shift
ale diki...niekedy to na nejakej obeti otestujem :)

Vitr 22.4.2010 19:18

UF1 a Kyoto oval nikdy nic nezkazí :D

Flame 22.4.2010 20:01

Já jsem m?l taky doma dva lidi, kte?í vyzkoušeli LFS s mým G25. Dost m? pobavilo, že oba dva mi napoprvý sundali tu ?ást s ?adi?kou z úchytu, asi jsem je m?l p?edem upozornit, že to neni tak tuhý :)

Samotná jízda... výb?r auta jsem nechal schváln? na nich, no, nápad to nebyl zrovna nejlepší - strejda si vybral Raceabout. Tak jsem se v duchu smál :D A taky, že to v?bec nezvládal. Pak jsem mu dal XFG na BL1 a to už bylo lepší.

Druhýmu pánovi jsem podstr?il n?kolik aut a pak jsem ho nechal se projet v BF1 na Kyoto Ovalu. Ješt? pár minut po tom se t?ásl :D Ob?ma se to dost líbilo.

Blood 22.4.2010 22:03

Tak já se taky vždycku sm?ju, když p?ijde tatik a ?ekne..tak tomu trocha šlápni,né?! :D A pak pus? m? tam, si to zkusim. a vybere si FZR :D a než sta?i vyjet z garáže, tak se to?i jak holub na báni, a s XFG jed nechce :(

Puma 26.4.2010 20:35

Quote:

Originally Posted by Blood (Post 120278)
Tak já se taky vždycku sm?ju, když p?ijde tatik a ?ekne..tak tomu trocha šlápni,né?! :D A pak pus? m? tam, si to zkusim. a vybere si FZR :D a než sta?i vyjet z garáže, tak se to?i jak holub na báni, a s XFG jed nechce :(

se musim smáááááááááááááááááát :D:D:D:D:D:D:D

Gepas 24.5.2010 20:53

sím vás, te? se m? kdosi ptal, jak koupit licenci, tak jsem mu doporu?il Actual ale nikde jsem nenašel ani zmí?ku o ob?dnávce, tak jak to te? funguje?

Blood 25.5.2010 21:27

No já sem to kupoval na dobírku,klasika, každej zná (CD, licence, obal)...takže asi moc neporadim...jinak sem taky hledal na actual.cz, a fakt nikde to tam už neni :confused:

Lala 26.5.2010 06:58

Ja jsem si licenci vyzvednul osobne na prodejne, tak jestli je z Plzne...


All times are GMT +2. The time now is 03:07.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.