Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   FOX CUP 2010 - diskuse (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2622)

rostreet 28.2.2010 16:53

vsak uz jsem se prihlasil :D uz to bude zase prestiznejsi ;):D:D

Flame 28.2.2010 17:14

Uz jen podle toho avataru :)

bavorak 28.2.2010 18:28

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 117968)
tim chces rict ze my ostatni nejme prestizni? :D

ked sa pozeram na tie uploadnute casy tak zatial moc prestiz nevidim...az na vynimky(u)

GothaR 28.2.2010 18:40

Tie casy budu relevantne az v sobotu pred zavodom o 17:00 :)

sonyk 28.2.2010 21:02

aha takze jsou prestizni jen jezdci co jezdi 1s za wr.tak to jo teda.

bavorak 28.2.2010 21:56

gothar: ja viem
sonyk: prestizni su ti co jazdia wr :D (seba neratam) ale tak ano podla mna su ti co jazdia lepsie casy prestiznejsi...nemozem si pomoct, ale uz som ticho lebo nakoniec ja nezajazdim ziadny slusny HL

Substance242 28.2.2010 23:26

Tak som pokusne uploadol hotlap (len za?ínam, neposudzova? ešte ?as, hehe), a ?love?e, Hotlap Analyzer na lfsworld, ne?akal som že na webe (!) má LFS takýto vymakaný nástroj. Nahodil som si hotlap Klou?eka a svoj, replay, štyri nazoomované skrolujúce okná s grafmi k tomu... a cítil sa ako totálny profesionál v boxoch F1. :-) Taká poloha plynu ?i zaradený prevod, v tom sa až tak ve?mi nelíšime, len v tom grafe rýchlosti som celý ?as o nie?o nižšie. :-) Toto musím ukáza? niekomu nezainteresovanému a tvári? sa pri tom dôležito. ;-)

Ross Brawn: "OK, pán Machala, nevidím vo vašom životopise ni? pre nás zaujímavé."
Peter Machala: "Robil som s LFS Hotlap Analyzerom."
Ross Brown: "Dohodnuté." ;-)

Rodo 1.3.2010 07:39

já zatím n?jak nem?žu vychytat setup, nejsem na Foxky moc zvyklej tak doufam ze do zavodu neco poresim :)

Zdenek CZE 1.3.2010 07:44

A m? zase momentáln? nenutí nic zrychlit:).

GothaR 1.3.2010 08:57

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 117987)
já zatím n?jak nem?žu vychytat setup, nejsem na Foxky moc zvyklej tak doufam ze do zavodu neco poresim :)

Skus: http://setupfield.teaminferno.hu/?p_...7&p_version=S2

Fast Jarda 1.3.2010 10:05

Na kolik máte nastaven p?ítlak a stabilizátory? N?jak mi to nejde kopnout k sob?, aby to opravdu sedlo.Bu? to je d?sn? p?etá?ivý, nebo nedotá?ivý, pomalý a nikdy rychlý...:D FOX je fakt hrozné vozidlo :). V HL mi sta?í k vlastní spokojenosti zajet 103% WR, hlavn? když budu p?ed Zde?kem CZE:D

GothaR 1.3.2010 11:39

Pouzi ten, na ktory som tu dal odkaz, ja jazdim s nim a po par kolach som si zvykol :)

Rodo 1.3.2010 12:10

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 117993)
Pouzi ten, na ktory som tu dal odkaz, ja jazdim s nim a po par kolach som si zvykol :)

ok zkusim dikes

windmouse 1.3.2010 12:57

dnes sem hodim muj setup, poladil jsem nejaky asi inferno nebo neco z FOX junkies, ted uz nevim

race set docela dobry, ted s tim jde davat stabilne mid-high 1:50's


a z kvalifikacniho uz moc nejde dostat o moc vic gripu, stejne ho sem vecer prdnu, nejlip zatim mam 1:50.19, ale v pomalych zatackach silene ztraci za WR, nicmene to bude spis technika jizdy a musim to tam proste nacpat rychleji

sonyk 1.3.2010 16:59

tak uz sem se dostal na svuj standart 3 s za wr, ted jen doladit set abych nepletl vanocky a gumy hlavne zadky drzely v zelenem :-D ale to uz je to nejmensi :-D

set: inferno as7r. mensi uprava diferaku a prednich pneu

Substance242 1.3.2010 17:33

S týmto "horúcim" setom zájdem 4 kolá a dovi dopo. :-) Ale v?era som jazdil aj s endurance setom pre AS7 (nie REV) a celkom pohoda, je o dos? vyšší a taký nejaký stabilnejší... ale to len tak, po tých 20 kolách ešte neviem ani prd. :-)

GothaR 1.3.2010 17:39

No ja sa na ladenie race setu este len chystam, momentalne mi gumy vydrzia jedno ostre kolo :D

SuffryCZ 1.3.2010 17:45

Já tady mám set, o kterým nemám ani páru kde sem ho sebral ale je ozna?enej jako AS7r, tak jsem to zkusil. Gumy drzi v zelenem v pohod? akorát já jezdím spíš po tráv? než po trati. Pora?te co s tím :D:D

sonyk 1.3.2010 17:48

Quote:

Originally Posted by SuffryCZ (Post 118008)
Já tady mám set, o kterým nemám ani páru kde sem ho sebral ale je ozna?enej jako AS7r, tak jsem to zkusil. Gumy drzi v zelenem v pohod? akorát já jezdím spíš po tráv? než po trati. Pora?te co s tím :D:D

hele sekat tam sekame my :-D nelez nam do zeli(travy) co s tim pridej si kapanek pritlaky a az si zvyknes tak zase ubirej.
popripade dej vizkozni diferak na 15nm. ale je to pomalejsi pak, ale zase klidnejsi na vyjezdech

GothaR 1.3.2010 17:49

Stiahni si replay svetoveho rekordu a k tomu uz aspon mnou linkovany set, pripadne ten, ktory sem nahodi windmouse a skus ten wr napodobnit :)


All times are GMT +2. The time now is 16:20.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.