Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Váno?ní Cops and Robbers (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2226)

MCz killman 20.12.2008 15:22

ješt? je 6 míst k mání ;)

Francek 21.12.2008 13:45

chcem sa opytat, ze ako funguje to prihlasenie na TS, pyta ma nejake heslo, login... WTF ? poradte :)

Radass 21.12.2008 16:51

p?ihláška
 
tak ja pojedu taky
nick:dovrchu#Radas

storycz 21.12.2008 17:05

Hlásím se.
Nick: storycz

Sider 21.12.2008 17:14

P?ihláška
 
?au kluci, cht?l jsem ješt? p?ihlásit kámoše, upln? jsem na n?j zapom?l, ale dnes ur?it? pojede. LFS nick: VTuner a Game nick: OZ Tucnak CZ Promi?te, že ho hlásím až tak pozd?. ?ao uvidíme se ve?er.

Gepas 21.12.2008 18:36

jeste pry mam prihlasit kamose

ingame nick: NXX-iRRM

xtz.cze 21.12.2008 19:14

nevadi ze nebudu na TS?protoze mam nake blbe pripojeni a me by to vyhodilo.

MikeCZ 21.12.2008 19:24

Napiš m? tam taky prosím, ale napiš tam Mike a ne muj LFSW nick prosím :D. Díky.

SykyCZ 21.12.2008 19:26

Rád pojedu, LFSW nick : SykyCZ

Díky :)

Eisman 21.12.2008 19:30

Prihlaska
 
PRIHLASUJU SE DO CnR dik LFSW nick Eisman

MCz killman 21.12.2008 19:54

TS kdo chce,neni povinny, bohuzel uz není místo Eismane

zipper 21.12.2008 22:53

Myslím, že na delší dobu m?j poslední CnR... Krom toho, že si tam jistí mladíci po?ád nadávají do kretén?, debil?, mnohdy i h??, tak poté velmi podobní lidé jezdí podle svých pravidel... Jedinkrát jsem byl cop (bez ts to jaksi není ono), zásahy hlásil každej druhej, všichni se vymlouvají na jakýchsi 30s, že v pravidlech stojí nechat odjet neznamená, že dalších 30s se k nim žádnej cop nem?že ani p?iblížit... Oblíbená výmluva byla i to, že "já naboural do n?j, to se nepo?ítá"... Další jedinec (nebo více?) pro zm?nu po každém zásahu dal pit, nejmí? jednou i jen tak, na rovince, bez d?vodu. Nikdy však ne, protože by nešel reset (který je také povolen jen když je auto vyložen? nepojízdné), prost? jen proto, aby nem?l v?bec poškození... Vzájemné obvi?ování "ty jedeš s mapou", které párkrát vyústilo v to, že si další zapnuli mapu...

Kdepak, vzpomínám na ty staré ?asy, kdy se to jezdilo pro zábavu, jezdilo se fér, pro? nep?iznat zásah... Up?ímn?... radši a? lfs um?e, než aby v n?m jezdila taková individua, jako n?kte?í dnešní ú?astníci. Sprostí jak poslední dlaždi?, pi?o sem, pi?o tam, pravidla si nep?e?tou, anebo h?? p?e?tou a kašlou na n?. Po dlouhé dob? jsem jezdil lfs a na dlouhou dobu si bohužel asi dám pauzu... Rozhodn? s cnr.

vrtas123 21.12.2008 23:10

Bereš to moc vážn?

zipper 21.12.2008 23:24

Sry, ale každé druhé slovo ve vaší konverzaci bylo pi?o, zbylá slova byla kretén, debile. Na pokyn killmana "ticho" jste v?tšinou nijak nereagovali a p?estávky mezi "závody" jste vypl?ovali vzájemným kickováním/banováním, ?ímž se mezery protáhly na 5+ minut... Myslím, že ti, co jeli cnr loni, mi dají za pravdu, že tohle nebylo ono.

Kid222 21.12.2008 23:32

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 95915)
Sry, ale každé druhé slovo ve vaší konverzaci bylo pi?o, zbylá slova byla kretén, debile. Na pokyn killmana "ticho" jste v?tšinou nijak nereagovali a p?estávky mezi "závody" jste vypl?ovali vzájemným kickováním/banováním, ?ímž se mezery protáhly na 5+ minut... Myslím, že ti, co jeli cnr loni, mi dají za pravdu, že tohle nebylo ono.

Úrove? akce klesá s úrovní davu... docela jsem se divil, že zrovna ty tam jdeš. :)

Itar 21.12.2008 23:59

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 95915)
Sry, ale každé druhé slovo ve vaší konverzaci bylo pi?o, zbylá slova byla kretén, debile. Na pokyn killmana "ticho" jste v?tšinou nijak nereagovali a p?estávky mezi "závody" jste vypl?ovali vzájemným kickováním/banováním, ?ímž se mezery protáhly na 5+ minut... Myslím, že ti, co jeli cnr loni, mi dají za pravdu, že tohle nebylo ono.

Jak to ?tu, dob?e že jsem nakonec nejel... jinak dávám za pravdu, posledn? to byla sranda nejv?tší. :)

MCz killman 22.12.2008 00:18

já v?d?l,pro? jsem se na to minulej rok vysral, taky,moje poslední CnR, seru na vás,až n?kdo zas bude chtít,tak si to ud?lejte, tady to fakt cenu nemá...
ale d?kuju Merfimu za server a pomoc s banama

zipper 22.12.2008 01:25

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 95916)
Úrove? akce klesá s úrovní davu... docela jsem se divil, že zrovna ty tam jdeš. :)

Up?ímn? jsem uvažoval o odhlášení, ale doufal jsem doufal, že to t?ch pár starých dobrých lidí vytáhne. Nevytáhlo...

Jakub_mt 22.12.2008 11:16

Mám rovnaký pocit ako zipper. Preboha ve? ide o to zabavi? sa a nie sa navzájom oso?ova? :mad:

Minulý rok to bolo iné...

MCz killman 22.12.2008 11:19

minuly rok to nebylo co vim.
diky za kladne ohlasy na akci. jestli se pristi rok rozhodnu neco poradat,udelam asi vekovou hranici pristupno pro osoby starsi 18 let...


All times are GMT +2. The time now is 00:53.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.