Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmová bitva 2007 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Týmová Bitva 2007 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1362)

Chaos 25.7.2007 16:59

jj zakaz skoku plati i v quali, kdo to otoci na strechu nebo se i omylem hodi do garaze, tak v quali konci...
jinak jeste zmenim endu race> za tym pojedou 2 auta, tj. je treba minimalne 3 lidi na prostridani...

Pablo 25.7.2007 17:04

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 68310)
u nas to znamena konec kvali pro tebe, pokud i tak budes pokracovat budes diskavalifikovan z celeho vecera. jak u Chaose nevim :-)

Nová pravidla se mi velmi líbí a byl bych pro dopln?ní ve stejném duchu jak píše Sonyk. Ješt? bych up?esnil ten skok do garáže, jestli jde sko?it do garáže když zastavím v boxech a nebo nejde v?bec a auto musí z?stat na trati.

Loukota 25.7.2007 19:12

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 68273)
Ne že bych m?l n?co proti, ale je to možný?

mluvi se o jinem autu, ne trati, takze to mozne je

nevidim, tedy duvod, proc bych mel jet neco co nechci jen kvuli tomu, ze nekdo vybral tuto trat s jinym autem,

Ghost_CZ 25.7.2007 20:14

M? to jen zajímalo. Jak už jsem ?ekl, nemam nic proti a šlo jen ?ist? o informaci. Než jsem se ptal, tady ve vláknu jsem odpov?? nenašel. Te? už jo.

sonyk 25.7.2007 21:59

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 68314)
Nová pravidla se mi velmi líbí a byl bych pro dopln?ní ve stejném duchu jak píše Sonyk. Ješt? bych up?esnil ten skok do garáže, jestli jde sko?it do garáže když zastavím v boxech a nebo nejde v?bec a auto musí z?stat na trati.

jj presne tak to je v ALTP 5 do boxu muzes ale musis zastavit na miste pro pit musi se to objevit na obrazovce ze si provedl zastavku a tak.pak muzes shift plus p a pak normalka pokracovat.

NEXT 25.7.2007 22:05

taky se pripojim a vyjadrim svuj souhlas k uprave pravidel :) jedine co porad v zavodech postradam jsou povinne zastavky v boxech

eraser007 25.7.2007 22:08

tiez by som prosil upresnit... zatial si to predstavujem asi tak, ako to opisal sonyk

Ondrejko 25.7.2007 22:48

Quote:

Originally Posted by NEXT (Post 68327)
taky se pripojim a vyjadrim svuj souhlas k uprave pravidel :) jedine co porad v zavodech postradam jsou povinne zastavky v boxech

my mame v antik s2 cupe povinne zastavky a zistili sme, ze je to blud a zbytocna hovadina :)

Itar 25.7.2007 22:49

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 68330)
my mame v antik s2 cupe povinne zastavky a zistili sme, ze je to blud a zbytocna hovadina :)

Ne, pokud se do techto povinnych pitu prida i povinna vymena pneumatik (Ale už dost OT :x)

Chaos 25.7.2007 23:15

no k cemu povinna vymena pneu... tohle bude mit smysl az kdyz budou poradne udelany smesi pneu, aby melo smysl je menit i po 20min... ted kdyz odjedes pomalu hodinu na jednech to imo moc smysl nema... akorat by to prodlouzilo zastavku...

Pablo 25.7.2007 23:24

Vým?na pneu by byla na škodu - zastávka by všem bez rozdílu narostla o X sec a v?bec by nezvýhodnila lidi co neprasej a pneu pošet?ej, p?ípadn? daj tvrdší sm?s atd.

Megin 26.7.2007 08:48

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 68313)
jinak jeste zmenim endu race> za tym pojedou 2 auta, tj. je treba minimalne 3 lidi na prostridani...

takze ked sme len dvojclenny tim - tak za nas pojde len jedno auto...spravne?

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 68330)
my mame v antik s2 cupe povinne zastavky a zistili sme, ze je to blud a zbytocna hovadina :)

tak to mi vysveli ako si na to dosiel? podla mna su povinne zastavky pri pretekoch na min 1 hod s rychlejsimi autami GOOD IDEA!!!

sonyk 26.7.2007 09:58

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 68330)
my mame v antik s2 cupe povinne zastavky a zistili sme, ze je to blud a zbytocna hovadina :)

pokud je zavod na hodinu je povinna zastavka dobra vec a spestreni nikdy nevis kdo si neda pozora prekroci limit a hlavne kazdej tam stejne rychle nenajizdi a nevyjizdi. a taky muzes mit rozbity auto tak ti ho opravi a ty ztratis a to je super zavody se stavaji dramatictejsi. smaozrejme to chce zastavku povolit od urciteho kola aby se nezajizdelo hned na zacatku

Ondrejko 26.7.2007 10:46

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 68347)
tak to mi vysveli ako si na to dosiel? podla mna su povinne zastavky pri pretekoch na min 1 hod s rychlejsimi autami GOOD IDEA!!!

s rychlymi autami musis ist do boxov ci chces ci nechces za tu jednu hodinu, ale ked sme jazdili s pomalymi autami tak mi to prislo ako zbytocne. ked sa pretekarovi podarilo niekoho dobehnut na suboj, musel ist do boxov a bolo po zabave.

Megin 26.7.2007 14:17

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 68357)
s rychlymi autami musis ist do boxov ci chces ci nechces za tu jednu hodinu, ale ked sme jazdili s pomalymi autami tak mi to prislo ako zbytocne. ked sa pretekarovi podarilo niekoho dobehnut na suboj, musel ist do boxov a bolo po zabave.

ale na druhej strane musel ist do depa aj ten druhy. a ako pisal sonyk je tu faktor ako kto opotrebuvava pneu a ci moc tlacil az sa poskodil. Potom v depe strati a vyhodu ma ten co jazdil cistejsie

Pablo 26.7.2007 15:49

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 68361)
ale na druhej strane musel ist do depa aj ten druhy. a ako pisal sonyk je tu faktor ako kto opotrebuvava pneu a ci moc tlacil az sa poskodil. Potom v depe strati a vyhodu ma ten co jazdil cistejsie

Výhodu má ten co jezdí ?ist? p?edevším tehdy, když nemusí do boxu v?bec. Takhle tam jedou n?kte?í upln? zbyte?n?, netankujou ani neopravujou, takže to je jen "administrativní opruz". Navíc pravd?podobn? se zajede do box? když se dojede n?jaká skupina, která by se špatn? p?edjížd?la, takže to p?edjížd?cích manévr? nep?idá a dost lidí pojede hotlaping. M? osobn? se samoú?elný zastávky moc nelíb?j.

Ondrejko 26.7.2007 21:05

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 68365)
Takhle tam jedou n?kte?í upln? zbyte?n?, netankujou ani neopravujou, takže to je jen "administrativní opruz".

presne toto som mal na mysli :)

eraser007 26.7.2007 21:11

Suhlas, povinne pity su hovadina. Pity su na to, aby tam clovek zasiel ked to potrebuje a nie preto, ze musi - napriklad na hodinovke WE Int rev s XRR bolo jedno, ci boli pity zakazane, alebo povolene, kazdy do nich musel, ci chcel, alebo nechcel. S takym MRT5 na AS Club rev, alebo XRG na BL GP rev by to slo kruzit aj dalsiu hodinu a nie zbytocne zastavovat v boxoch.

Chaos 26.7.2007 23:55

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 68347)
takze ked sme len dvojclenny tim - tak za nas pojde len jedno auto...spravne?

ano, ale preci si muzete sehnat tretiho do tymu ;)

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 68347)
tak to mi vysveli ako si na to dosiel? podla mna su povinne zastavky pri pretekoch na min 1 hod s rychlejsimi autami GOOD IDEA!!!

hmmm, mozna by mohlo bejt dobry dat striktne treba jen 2 kola uprostred na povinnou zastavku a pit mimo dana 2 kola by se nepocital... to by zarucilo provoz na boxovy komunikaci a prihodilo napeti ;)
takze, lehka zmena pravidel hlavniho zavodu ;)


Standardní propozice Týmová bitva 2007
4. Nastavení voz? a zastávky v boxech

Nastavení vozu m?že jezdec do kvalifikace a jednotlivých závod? m?nit dle libosti. B?hem kvalifikace
je zakázaný skok do boxu, pokud jezdec nezastaví na boxovém stání! V jiných p?ípadech je skok do
boxu považován za ukon?ení kvalifikace. První a druhý sprint se jedou bez povinné zastávky v boxech.
V hlavním závod? bude povinný pit v p?edem daných 2 kolech uprost?ed závodu. B?hem Endurance závod?
jsou povinné 2 st?ídání na voze.

Spangler 27.7.2007 00:03

opet se budu opakovat, ale co kdyby NAHODOU nekdo zapomel ? :)


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.