Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   WTCC Brno (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1327)

sonyk 17.6.2008 15:28

Quote:

Originally Posted by Pedropan (Post 86613)
Nemas sedet na zadnici na cecku, ale trochu se projit.... :haha:

ste to meli ryclejc zbalit kurna. hele budu tam na SBK by sme si mohly dat srazek co? nepujdes?

caNtwO 17.6.2008 17:41

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 86616)
ste to meli ryclejc zbalit kurna. hele budu tam na SBK by sme si mohly dat srazek co? nepujdes?

Tak to se tam možná taky uvidíme ZASE:) já tam taky možná pojedu

sonyk 17.6.2008 20:48

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 86624)
Tak to se tam možná taky uvidíme ZASE:) já tam taky možná pojedu

tak to velice rad slysim

Kurt_Kombajn 17.6.2008 22:58

Byl jsem v ned?li a jedním slovem fantazie ! Závod Cayman? m? sice moc nenadchl, ale možná to bylo tím, že jsem byl n?kde uprost?ed cílové rovinky, daleko od všech zatá?ek. ŠOC nádhera a pocit umocn?n vít?zstvím pilota z nedalekého autoklubu. Na první závod WTCC jsme se p?emístili na p?írodní tribunu C s výhledem do série "pomalých" zatá?ek a už jsme setrvali. Úžasná atmosféra, krásné souboje, ale to hlavní m?lo teprve p?ijít. Ale ješt? Formula Master a tam klobouk dol?, krotit takové bestie. Však taky pár krotitel? nedojelo. A zmi?ovanou t?ešni?kou na dortu byl pak 2. závod WTCC. Celou dobu dechberoucí souboje, ob?as plech na plech, nárazník na nárazník (jako v LFS :D) a hrdinou ned?le byl š?astný Zanardi, usm?vavý to? chlapík st?edního v?ku, po paddocku pohybující se o berlích nebo na takovém tom dvoukolovém dvoustopém vozítku s ?ídítky. Hlavn? tento druhý závod WTCC bych si rád zkouknul znovu, škoda že nejde uložit záznam mpr jako v LFS :D Memoriál Zde?ka Vojt?cha jsme už nevid?li celý, bylo na ?ase vyrazit nazpátek, když nás ?ekala ješt? ?asov? náro?ná cesta k domovu prost?edky hromadné dopravy.
Trocha momentek z Masarykova automodromu v tomto vlákn?.
Jo a dík pat?í Kidovi s Devilem, s jejichž pomocí jsem se dostal ke vstupence :D

Ondrejko 18.6.2008 09:11

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 86650)
Hlavn? tento druhý závod WTCC bych si rád zkouknul znovu, škoda že nejde uložit záznam mpr jako v LFS :D

mozem ti poslat zaznam z eurosportu ak by si chcel

legolem 18.6.2008 09:21

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 86650)
Byl jsem v ned?li a jedním slovem fantazie.....

Koukám, že jsme sed?li na C kousek od sebe, škoda, že jsis nevšiml EGT :snail: tri?ek, t?eba p?íšt?. :)

caNtwO 18.6.2008 12:07

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 86650)
Byl jsem v ned?li a jedním slovem fantazie ! dopravy.
Trocha momentek z Masarykova automodromu v tomto vlákn?.
Jo a dík pat?í Kidovi s Devilem, s jejichž pomocí jsem se dostal ke vstupence :D


Jak ?íká LeGolem škoda že jsi nás tam nevidel:confused: jinak fotky mooc p?kný, získal jsi i n?jaký podpisy?

sonyk 18.6.2008 12:25

Kurte tys tam byl a neozves se? skoda sem sem ten telefon psal zbytecne

caNtwO 18.6.2008 18:25

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 86675)
Kurte tys tam byl a neozves se? skoda sem sem ten telefon psal zbytecne


Tjn taky bych Kurta rád poznal... já si ?íslo uložil.

Kurt_Kombajn 18.6.2008 18:42

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 86664)
mozem ti poslat zaznam z eurosportu ak by si chcel

To bych ti byl zavázán. Domluvíme se po ICQ, jo ? Zatím díky.

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 86666)
Koukám, že jsme sed?li na C kousek od sebe, škoda, že jsis nevšiml EGT :snail: tri?ek, t?eba p?íšt?. :)

No, škoda.. Sice jsem se p?i p?emís?ování koukal kolem, ale nikoho s LFS motivem na sob? jsem nezahlídl.

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 86674)
Jak ?íká LeGolem škoda že jsi nás tam nevidel:confused: jinak fotky mooc p?kný, získal jsi i n?jaký podpisy?

Ne, podpisy jsem nesbíral, ale kolega z práce, se skterým jsem tam byl, ano. Ani nevím, koho všeho má..

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 86675)
Kurte tys tam byl a neozves se? skoda sem sem ten telefon psal zbytecne

Do poslední chvíle nebylo jisté jak a jestli v?bec pojedu, tak jsem se tady nedomlouval a ani tvé ?íslo nepoznamenal.

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 86704)
Tjn taky bych Kurta rád poznal... já si ?íslo uložil.

Jsem n?jaká celebrita, ?i co ? :D

Motto 18.6.2008 19:22

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 86706)
Jsem n?jaká celebrita, ?i co ? :D

Asi si t? spletl s Kurtem Cobainem :D:D

Ondrejko 18.6.2008 21:08

zaznam z 2. preteku
http://www.simracing.sk/download/wtcc.zip

ak vam to nepojde prehrat, pouzite napr. tento prehravac
http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html

ps: necham to upnute do zajtra, potom uploadnem zavod 1


Mambo 18.6.2008 23:58

Kdyz jsem koukal na ten zaznam jen me napadlo ze maj ty jezdci stesti ze jim to nepocita body jako v iRacingu ... :D par by jich melo slusne minusove konto :DD

Ondrejko 19.6.2008 00:21

Honda ma v sampionate len jedno auto? vsade bolo vidiet iba tu jednu Thompsonovu s cislom 15

caNtwO 19.6.2008 08:35

To Kurt: ne celebrita nejseš ale znám t? už od Inter cars. M?li jsme tam i pár p?kných souboj?:)

sonyk 19.6.2008 10:38

Kurte: a ja sem te v icgtr poslal do nebe jestli si pamatujes na psoledni zavod. ale nejak sem te chtel poznat dobre se s tebou zavodi a i keca. tak snad priste

Njesem si jistej ale tusim ze hodny tam jeli dve

Ondrejko 19.6.2008 15:07

zaznam z 1. preteku
http://www.simracing.sk/download/wtcc1.zip

Kurt_Kombajn 19.6.2008 18:31

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 86721)
Honda ma v sampionate len jedno auto? vsade bolo vidiet iba tu jednu Thompsonovu s cislom 15

Nebyl jsem si taky jistý a tak jsem zapátral :) Podle oficiálních výsledk? FIA do všech Brn?nských event? (Practice, Qualifying, Warm Up, Race) nastoupily Hondy vždy 3. Jedna tovární, pilotována Jamesen Thompsonem (GBR-Nr.15) a dv? pilotovány jezdci Independents' Trophy (Alexander Lvov (RUS-Nr.54) a Andrey Smetsky (RUS-Nr.55)).
A v Entry Listu do sezóny 2008 jsou uvedeni taky jen tito výše zmi?ovaní.

BTW, díky ti ješt? jednou za ty záznamy :thumb:

Kurt_Kombajn 19.6.2008 19:36

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 86724)
To Kurt: ne celebrita nejseš ale znám t? už od Inter cars. M?li jsme tam i pár p?kných souboj?:)

Snad to nemyslíš ironicky :), protože v ICGTR lize to ob?as bylo hodn? o mém trápení..

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 86730)
Kurte: a ja sem te v icgtr poslal do nebe jestli si pamatujes na psoledni zavod. ale nejak sem te chtel poznat dobre se s tebou zavodi a i keca. tak snad priste

No, to už si nepamatuji, ale ur?it? bych záznam na hdd jest? našel :)


Bez obav, p?íležitostí budeme mít ješt? habakuk :D (na superbajky ale nejedu :))

caNtwO 20.6.2008 08:39

[quote=Kurt_Kombajn;86755]Snad to nemyslíš ironicky :), protože v ICGTR lize to ob?as bylo hodn? o mém trápení..

Ne myslel jsem to tak že jsem byl nová?kem a opravdu fakt dob?e jsem si zajezdil a zabojoval práv? s tebou


All times are GMT +2. The time now is 22:53.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.