Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   WT_Racing BTCC 1996 cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2931)

HonzaNB 14.10.2012 20:30

Quote:

Originally Posted by Jirka24 (Post 133727)
Nechte u tohoto auta prosím zatím jedno místo volné, kdybych náhodou p?emluvil Fast Jardu :).

Zadne premlouvani, nebudes nam brat nekho kdo bude urcite dojizdet na bodech ;)

Fast Jarda 14.10.2012 20:40

Quote:

Originally Posted by Jirka24 (Post 133727)
?au borci. Po dlouhé dob? si zkusím zajet s váma. Beru Williams Renaulta. Nechte u tohoto auta prosím zatím jedno místo volné, kdybych náhodou p?emluvil Fast Jardu :). Díky.

in game nick: Ag Jirka Cz
lfs nick: Jirka24

S Renaultem nikdy jezdit nebudu:p

Každopádn? ale musím ?íct, že m? t?ší zájem o xRT. Už jsem m?l pomalu za to, že ?eská komunita vážn? nemá rozum :p

Klouczech 14.10.2012 21:00

Klouczech
Total Team Peugeot nebo XRT nebo RB4

Petersbond 14.10.2012 21:13

ingame nick: Ag Petr Cz
lfsw nick : petersbond

Dal bych FXO nebo XRT, tým je mi jedno.

Gepas 14.10.2012 23:01

Rád bych se taky zú?astnil, ale když to vidím, tak všechny XRT plné... to je tak, když jsem víkend bez pc...

ingame: [APR]Gepas
LFSnick: GeppertR
v?z: pokud možno XRT

JackCY 15.10.2012 00:15

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 133735)
Rád bych se taky zú?astnil, ale když to vidím, tak všechny XRT plné... to je tak, když jsem víkend bez pc...

ingame: [APR]Gepas
LFSnick: GeppertR
v?z: pokud možno XRT

LOL už zase XRT plné?
Bože uberte jim tam procento na tom FXO ;)

Každej bere tu nejsiln?jší mašinu ?i co FastJarda? Já bych ?ekl že ano.
Osobn? si myslim že RB4 je dobrý tady jenže nejsou setupy, alespo? u m?.

Aspo? budou slušný XRT bitky :D

bavorak 15.10.2012 00:19

Quote:

Originally Posted by JackCY (Post 133737)
LOL už zase XRT plné?
Bože uberte jim tam procento na tom FXO ;)

Každej bere tu nejsiln?jší mašinu ?i co FastJarda? Já bych ?ekl že ano.
Osobn? si myslim že RB4 je dobrý tady jenže nejsou setupy, alespo? u m?.

Aspo? budou slušný XRT bitky :D

Tak mne by bolo uuuuplne jedno ake ma XRT restrikcie...jednoducho ine ako zadokolku neberem...a podla mna vseobecne o FXO nie je taky zaujem

Pauli 15.10.2012 00:19

Navrhujem aby sa tie dve poloprazdne RB4 spojili do jednej kvoli tomu ze kebyze chcete 9 teamov po 4 hracov tak to sa rovna 36 ale server povoluje 32 :)

Pablo 15.10.2012 00:40

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 133707)
Nezájmu o FXO se nedivím, s 6% restriktorem (i když XRT jste taky p?idali 1%) je tém?? úpln? nepoužitelný a když nemáte ufonskou krev, tak se nechytáte.

Já se rozhodoval ?ist? podle toho (a p?edpokládám nebudu sám), že m? FWD a v tomto p?ípad? i AWD prost? nebaví. Ostatn? za poslední 2 roky jsem jel jeden sranda závod vloni, takže v?bec netuším, jestli ten restriktor je hodn? nebo málo, abych si podle toho vybral. Doufám, že jsem tímto vyd?sil ostatní ?leny teamu :)

JackCY 15.10.2012 00:41

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 133738)
Tak mne by bolo uuuuplne jedno ake ma XRT restrikcie...jednoducho ine ako zadokolku neberem...a podla mna vseobecne o FXO nie je taky zaujem

Já nic jinýho nejezdim ;) a když jdu provokovat policajty na cruise server tak beru XRG LOL ti mají vždycky radost :D


Skiny musí odpovídat BTTC 1996 tipuji?
Abych si tam nep?ipatlal n?jaký kraviny.

Klouczech 15.10.2012 08:26

Tak já se ob?tuji a beru si RB4, a? se n?komu uvolní místo s XRT :)

mufisto 15.10.2012 11:31

POZOR. Od te? kdo se p?ihlásí, bude automaticky brán jako náhradník. Už je zapln?no 33 míst a na start m?že jen 32. Neo?ekáváme po zkušenostech z minulých cup?. že by se snad dostavili úpln? všichni, ale jistota je jistota.
Pokud n?kdo ví, že n?jaký závod nem?že, pište klidn? hned. Pro náhradníky. Náhradník?m doporu?ujeme stánout vícero skin?, a? v p?ípad? výpadku n?koho mohou hned zasko?it do jakéhokoliv týmu.

Lubik 15.10.2012 11:51

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 133740)
Já se rozhodoval ?ist? podle toho (a p?edpokládám nebudu sám), že m? FWD a v tomto p?ípad? i AWD prost? nebaví. Ostatn? za poslední 2 roky jsem jel jeden sranda závod vloni, takže v?bec netuším, jestli ten restriktor je hodn? nebo málo, abych si podle toho vybral. Doufám, že jsem tímto vyd?sil ostatní ?leny teamu :)

Toz v pohode,tenhle cap neberu nijak vazne a nejedu o nejake dobre umisteni proto jsem volil XRT se kterym nejsem moc rychlej ani ho nekterak dobre nevodim.Uz nejsem takovova macka abych bral predohrab natoz 4*4.Chcem si hlavne dobre pojezdit a o to tu preci jde ne :bandit:

00Ja 15.10.2012 12:08

Quote:

Originally Posted by Lubik (Post 133744)
Toz v pohode,tenhle cap neberu nijak vazne a nejedu o nejake dobre umisteni proto jsem volil XRT se kterym nejsem moc rychlej ani ho nekterak dobre nevodim.Uz nejsem takovova macka abych bral predohrab natoz 4*4.Chcem si hlavne dobre pojezdit a o to tu preci jde ne :bandit:

Presne, o to nam jde taky. Nerad bych, aby byl kdokoliv nervozni, nevrlej nebo nastvanej. Bohuzel zkusenost je takova, ze pokud se neco nezorganizuje, moc lidi se na nezavazny jezdeni nesejde a tak je zkratka potreba sem tam neco oficialne vyhlasit.
Ja si treba nejvic uzivam treninkovy treba peti kolovy zavody. Vetsinou je tam dost lidi, aby byl srumec a kdyz se neco nepovede, mam moznost to za deset minut zkusit znova :)

Pablo 15.10.2012 13:31

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 133745)
Ja si treba nejvic uzivam treninkovy treba peti kolovy zavody. Vetsinou je tam dost lidi, aby byl srumec a kdyz se neco nepovede, mam moznost to za deset minut zkusit znova :)

To úpln? vybízí k vyhlášení tréninku formou p?tikolových závod? týden p?ed každým závodem ;) Tra? si testnu offline, ale pohyb v poli bych pot?eboval oživit :p

BabyOnWheels 15.10.2012 13:37

Team: Valvoline Team Mondeo
Nick: EGT ToFire
LFS Name: ToFire

dekujeme :)

00Ja 15.10.2012 14:13

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 133746)
To úpln? vybízí k vyhlášení tréninku formou p?tikolových závod? týden p?ed každým závodem ;) Tra? si testnu offline, ale pohyb v poli bych pot?eboval oživit :p

Tak on se na serveru vyskytuje skoro kazdej vecer nekdo. Vcera to bylo dobry. Dneska po 20:00 planuju zas chvili jezdit. Zas se to s tim treninkem ale nesmi prehnat, aby byl clovek porad natesenej na oficialni zavod :)

Fast Jarda 15.10.2012 15:01

Quote:

Originally Posted by JackCY (Post 133737)
LOL už zase XRT plné?
Bože uberte jim tam procento na tom FXO ;)

Každej bere tu nejsiln?jší mašinu ?i co FastJarda? Já bych ?ekl že ano.
Osobn? si myslim že RB4 je dobrý tady jenže nejsou setupy, alespo? u m?.

Aspo? budou slušný XRT bitky :D

Mám pro to 2 vysv?tlení, ani jedno není vypovídající, ale budiš :)

1) Lidé v CZ/SK komunit? p?išli k rozumu. Když si vzpomenu, že p?ed pár lety v?tšina lidí jezdila FX_, tak mi bylo do breku. Te? jenom nev??ícn? zírám, co se to d?je. Pár šofér? jede XRT dost možná proto, že jsem na n? m?l rasistické narážky, s jakými vehikly to jezdí :D .

2) XRT jedou ti šofé?i, od kterých jsem to o?ekával. Mpower, SAVAGE + pár soukromník?. Jsem rád, že do XRT sednou i šofé?i, kte?í se s tím perou a jezdí na konci. P?itom jejich volba je vícenež sympatická a tyhle já uznávám :) .



XRT nejsiln?jší není. Dost možná se vážn? hnulo myšlení všech jezdc?. V týden staré 24h jsme m?li 10 TBO, z toho 9 XRT a jediné FXO. Ve v?erejší WTBOC se na start postavilo 25 aut, 19 XRT, 4 FXO a 2 RB4. Ono, užít si závod s po?ádnym vozem, než kroužit brzda - plyn je asi vážn? o dost lepší a pár lidí si to už kone?n? po t?ch letech uv?domilo:)

bavorak 15.10.2012 15:11

Fast Jarda - keby sme boli na FB tak ti za ten tvoj post dam jeden velky like :)

sonyk 15.10.2012 17:08

Teda cítím se trošku dot?en?. Jako jezdec co zvolil FXO :-D:-D:-D
Rb4 je na rallycross a na xrt mám levý ruce a bohužel i nohy :-D stejn? tak RAC a FZ5 takže m? v RWD uvidíte max FZR,BF1,FOX,FBM a možná XRR :-D

Jinak sem taky p?ekvapen tím jak málo lidi zvolilo FXO. Doufám že najdu aspo? 10 soupe?? s kterejma si urvem v rámci fair play nárazníky :-D


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.